Filtrset (2x HEPA + 2x uhlík) pro CA-502 Pro Mini

Neohodnoceno
 
Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 2
 

Filtrset (2x HEPA + 2x uhlík) pro Clean Air Optima CA-502 Pro Mini, životnost 2 - 3 měsíce.

Dostupnost Do 30 dnů (dostupnost)
Cena 570,25 Kč bez DPH
690 Kč    
Kód produktu 3501000325
Značka Clean Air Optima
Webová stránka značky cleanairoptima.nl
Kategorie Příslušenství pro čističky vzduchu
 

Originální TRUE HEPA filtr s nanosilverovým povlakem / HEPA filtr třídy H13


TRUE HEPA zachycuje 99,97% všech plovoucích částic a alergenů, jako jsou šupiny domácích zvířat, roztoči, pyly, bakterie a viry> 0,3 mikronu. Nanosilver je filtrační povlak, do kterého se přidává antimikrobiální činidlo, aby se odstranily bakterie a viry a zastavil růst plísní a zápachu, které vytvářejí mikroby na povrchu filtru. Aktivní uhlík neutralizuje pachy, chemické látky, plyny a pachy, zabraňuje růstu bakterií, virů a plísní.

 

Typ filtr
Typ filtru HEPA + aktivní uhlík 2v1
Životnost filtru (?) 2 - 3 měsíce
Složení filtru (?) aktivní uhlík, HEPA
Výrobce Clean Air Optima
Druh čističky vzduchu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Clean Air Optima je holandská značka, kterou založila v roce 2002 dvojčata Jeroen a Frank Kortenschijlovi. zvlhcovac-vzduchu-a-vonne-esenceTato firma vyrábí vysoce kvalitní čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače a stojanové ventilátory pro domácnost do malých i velkých místností. Cílem společnosti Clean Air Optima je, aby její přístroje zlepšovaly vnitřní prostředí budov tak, aby se v něm nacházel co možná nejčistší, nejzdravější a nejpříjemnější vzduch. Tato společnost razí heslo: „Čím kvalitnější vzduch, tím kvalitnější život.“ Clean Air Optima dbá na kvalitu svých produktů a své výrobky nabízí za přijatelné ceny. V celé Evropě, ale také ve většině zbývajícího světa, se nacházejí tisíce spokojených klientů využívajících její výrobky.

Výhradním distributorem značky Clean Air Optima v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o. V rámci služeb poskytujeme záruční a pozáruční servis.

 

Typy vyráběných produktů:

 1. Čističky vzduchu pro domácnost
 2. Zvlhčovače vzduchu pro domácnost
 3. Odvlhčovače vzduchu pro domácnost
 4. Stojanové ventilátory

 

Společnost Clean Air Optima provádí u čističek vzduchu neustále testy u různých nezávislých organizací. Od těchto společností mají čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenze. Čističky vzduchu Clean Air Optima mají širokou škálu využití jako:

 • čističky vzduchu do bytu,
 • čističky vzduchu do restaurace,
 • pro kanceláře a instituce,
 • pro alergiky a astmatiky, 
 • do ordinací a pracovišť
 • a obecně do míst s vyšší koncentrací lidí.

 

Podle studií, které prováděly nejprestižnější evropské instituce, bylo zjištěno, že lidé tráví až 90% svého času uvnitř budov. A také, že vzduch uvnitř budov je mnohdy znečištěný víc než vzduch venkovní. Kvůli tomu se v přístrojích značky Clean Air Optima nacházejí kvalitní filtry, které velice efektivně ničí prachové částice, spory plísní, bakterie, pachy, alergeny a další škodlivé látky. Společnost Clean Air Optima splňuje evropské i české standardy pro elektronické přístroje.

Clean Air Optima - čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, zvlhčovače vzduchu