Těsnění oken pro mobilní klimatizace

Zkrotili jste vysoké teploty uvnitř vašeho bytu pořízením klimatizace? Tím váš nákup ale zdaleka nekončí. Pokud chcete zvýšit účinnost chladicího výkonu klimatizace až 50 %, měli byste zvážit možnost těsnění do oken.

Takové těsnění je více než vhodné pro všechny mobilní klimatizace, které seženete běžně na trhu. Nejen, že tak nebude docházet k prostupování teplého vzduchu z venku do interiéru, ale rovněž zabráníte vniknutí nechtěného hmyzu. A taková investice se vyplatí. Pokud však nechcete utrácet zvlášť za klimatizaci a těsnění, u nás najdete těsnění oken i v sadě s mobilní klimatizací.

Těsnění do oken aneb univerzální pomocník

Výhodou těsnění oken pro mobilní klimatizace je také to, že se jedná o univerzální příslušenství vyrobené ze speciální textilní fólie, a bude tak pasovat na klasická i francouzská okna. Nemusíte se bát ani instalace, neboť ta je velmi snadná a rychlá. Navíc těsnění můžete kdykoli sundat, vyprat a opětovně použít. Nasazuje se pomocí suchého zipu do okenní štěrbiny, a proto je i velmi šetrné k okenním rámům. Bez potíží lze okno také otevřít, i pokud je těsnění zrovna nasazené.

Toto příslušenství ke klimatizacím také snižuje úsporu elektrické energie. Ostatně o důležitosti těsnění oken pro mobilní klimatizace si můžete přečíst v našem článku, kde vám navíc poradíme i s její instalací.

 
289
6591289659
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem