Příslušenství pro zvlhčovače vzduchu

Se zvlhčovačem vzduchu už vás nemusí trápit suchý vzduch v místnosti. Nezapomeňte však o přístroj náležitě pečovat, aby vám vydržel co nejdéle. U nás naleznete pestrou nabídku příslušenství pro zvlhčovače vzduchu, které vám pomohou prodloužit jeho životnost.

Nechybí zde esenciální oleje, náhradní filtry, antibakteriální tyčinky nebo hygrostat. Při výběru se vždy řiďte značkou, modelem nebo kódem výrobku, abyste měli jistotu, že jste zvolili správně.

Vytuňte si zvlhčovač na maximum

Objevte kouzlo aromaterapie. Zvlhčovač vzduchu nejen zvlhčí vzduch, ale provoní váš byt příjemnými vůněmi. Z naší nabídky si můžete vybírat z nejrůznější druhů esenciálních olejů dle vašich preferencí.

Pro zvlhčovač a čističku vzduchu v jednom zde nechybí ani speciální filtry, které zachytí nečistoty z ovzduší. HEPA filtr zadrží veškeré toxické látky, jedná se tak takřka o dokonalý vzduchový filtr. Nechybí ani uhlíkové nebo antibakteriální filtry, které účinně zbavují ovzduší škodlivin, ale rovněž pohlcují zápach.

Pro odstranění vodního kamene, čištění a změkčení vody jsou zde i vodní filtry. Nezapomínejte tak toto příslušenství pravidelně obměňovat dle potřeby. A pokud chcete, aby se vlhkost automaticky regulovala v místnosti, pořiďte si hygrostat.

Stříbro jako dezinfekce

Do každé nádržky zvlhčovače vzduchu můžete vložit tyčinku ze stříbra, která bude zabraňovat množení bakterií, virů a plísní. Slouží tak pro dezinfekci a udržování kvality vody, která je zvlhčovačem rozptylována do vzduchu.

 
59
466159466
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem