Aroma difuzér

Sonický aroma difuzér je moderním řešením pro domácnosti, které chtějí zvlhčit vzduch a zároveň mu dodat příjemné aroma. Oproti klasickým přírodním aroma difuzérům se jedná o efektivnější přístroj, který díky své pokročilé technologii dokáže lépe distribuovat aroma.

Celý proces funguje tak, že se voda, která je v difuzéru, přemění pomocí ultrazvukových vln na vodní páru. Ta následně odchází z přístroje ven a dochází tak ke zvlhčení vzduchu. Pokud do vody přidáme několik kapek esenciálního oleje, začne se z přístroje linout vůně. To je způsobeno sonickým vlněním, které rozkládá olej na mikročástice, které se následně postupně uvolňují a spolu s párou odcházejí z přístroje ven. Vznikne tedy mlha, která zvlhčuje a dodává aroma svému okolí.

Výběr esenciálního oleje je důležitou součástí správného fungování těchto přístrojů. Každý olej má totiž své přednosti a hodí se tak na jinou situaci. Ať už chceme navodit romantickou atmosféru, nebo si jen odpočinout, k tomu všemu nám tyto esenciální oleje pomůžou.

Primárním posláním aroma difuzérů je zvlhčování vzduchu a poskytování aromaterapie. Nicméně jejich druhořadým úkolem je být i stylovým bytovým doplňkem. To naše aroma difuzéry hravě splňují. Dodáváme je hned v několika barvách. Přesvědče se sami.

 
1290
1291112901291
Značky
  • Clean Air Optima AD-302, aroma difuzér Kód: 3810000020
    Clean Air Optima AD-302, aroma difuzér, 130 ml
    Skladem (1 ks) Záruka: 2 roky
    Aroma difuzér Clean Air Optima AD-302 • Zvlhčovací technologie: Utrazvuková • pro místnosti do 60 m² • Ultra tichý • 7 různých světelných efektů • zvlhčovací výkon - 20...

    1 066,12 Kč bez DPH 1 290 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem