Odvlhčovače a zvlhčovače obohacené o čističku vzduchu

Čistička se zvlhčovačem vzduchu, nebo čistička s odvlhčovačem vzduchu znamenají 2 přístroje v jednom při zachování maximálního výkonu. V nabídce máme modely odvlhčovače kombinovaného s čističkou vzduchu a také modely zvlhčovače kombinovaného s čističkou (občas přezdívané pračky vzduchu).

Doprava zdarma - Výhodné ceny - Rychlá expedice - Spokojení zákazníci

Odvlhčovače vzduchu komb. s čističkou, na českém trhu unikátní přístroje, jsou plně výkonné odvlhčovače vzduchu, které jsou obohaceny o úspěšné technologie čističky, jako je uhlíkový filtr, TiO2 filtr, UV lampa a ionizátor. Odvlhčují kondenzací a vzduch navíc zbavují bakterií, plísňových spór, stejně jako prachu, toxických plynných látek a zápachů. Pro boj s plísněmi je to perfektní kombinace, která odstraní jak projevy plísní na zdech, tak plísňové zárodky ze vzduchu.

Zvlhčovače vzduchu komb. s čističkou jsou tzv. pračky vzduchu, které fungují na bázi vodního filtru. Prohání vzduch přes vodní filtr a tím vzduch zároveň přirozeně a šetrně zvlhčuje, zároveň ho očišťuje od prachu, zápachů, některých zárodků a částic. Zvlhčování je přirozené, nevytváří mlhu ani horkou páru, a vytváří příjemný horský vzduch. Zvlhčovače vzduchu s vodním filtrem mohou mít ve výbavě další filtry, jako je uhlíkový filtr a antibakteriální filtr s nanostříbrem.

Čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu a odvlhčovače se většinou prodávají jako samostatné spotřebiče, ale někdy je pro napravení ovzduší v místnosti nutné pořídit více než jeden přístroj. Zvlhčovače a odvlhčovače značky Clean Air Optima a Comedes s přídavnými čistícími filtry jsou jedny z mála spotřebičů na trhu, které reagují na potřebu regulace vlhkosti i filtrace vzduchu zároveň. V nabídce máme oblíbené spotřebiče pro malé prostory: odvlhčovač a čističku 2v1 Clean Air Optima CA-703 a zvlhčovač s vodním filtrem Comedes Lavaero.

Novinkami roku 2016 jsou designové přístroje 2v1 značky Clean Air Optima pro místnosti 35m2 - 70m2 - čistička a zvlhčovač vzduchu Clean Air Optima CA-807, čistička a zvlhčovač vzduchu Clean Air Optima CA-803 ve 3 barevných variantách a čistička a odvlhčovač vzduchu Clean Air Optima CA-707 s podporou sušení prádla. Clean Air Optima CA-807, CA-803 i CA-707 jsou díky svému výkonu, pokročilému digitálnímu ovládání i příjemnému vzhledu ideální nejen do open-space kanceláře, ale taky do restaurace, do rodinného domu, nebo také všude, kde si přejete vytvořit přirozeně stimulující, zdravé a zároveň příjemné prostředí.

Kombinované čističky, zvlhčovače a odvlhčovače jsou stejně spolehlivé jako samostatné spotřebiče. Navíc ušetří prostor i spotřebu energie. Pořiďte si jeden přístroj namísto dvou a budete spokojení.

Vše o čističkách vzduchu (články)               Srovnání čističek vzduchu (tabulka)

 
1555
118881155511888
Značky
Barva
Časovač
Čističky vzduchu 2v1
Dálkové ovládání
Funkce navíc
Hlučnost
Ionizátor
Náhradní filtry navíc
Orientační velikost místnosti
Permanentní hlavní filtr (bez dokupování)
Technologie čištění vzduchu
Vzduchový průtok

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.