Z důvodu nařízené celostátní karantény, způsobené COVID-19, jsme dočasně pozastavili osobní odběry a návštěvy zákaznického oddělení.
Dále bychom rádi informovali, že všechny kurýrní služby dočasně pozastavily hotovostní platby a v rámci dobírky je tak možné platit pouze kartou, nikoliv hotovostí (s výjimkou uloženky, ta zrušila dobírku úplně).
Další provoz e-shopu ale zůstává beze změny.
Tým Gavri

Odvlhčovače a zvlhčovače obohacené o čističku vzduchu

Čistička se zvlhčovačem vzduchu, nebo čistička s odvlhčovačem vzduchu znamenají 2 přístroje v jednom při zachování maximálního výkonu. V nabídce máme modely odvlhčovače kombinovaného s čističkou vzduchu a také modely zvlhčovače kombinovaného s čističkou (občas přezdívané pračky vzduchu).

Doprava zdarma - Výhodné ceny - Rychlá expedice - Spokojení zákazníci

Odvlhčovače vzduchu komb. s čističkou, na českém trhu unikátní přístroje, jsou plně výkonné odvlhčovače vzduchu, které jsou obohaceny o úspěšné technologie čističky, jako je uhlíkový filtr, TiO² filtr, UV lampa a ionizátor. Odvlhčují kondenzací a vzduch navíc zbavují bakterií, plísňových spór, stejně jako prachu, toxických plynných látek a zápachů. Pro boj s plísněmi je to perfektní kombinace, která odstraní jak projevy plísní na zdech, tak plísňové zárodky ze vzduchu.

Zvlhčovače vzduchu komb. s čističkou jsou tzv. pračky vzduchu, které fungují na bázi vodního filtru. Prohání vzduch přes vodní filtr a tím vzduch zároveň přirozeně a šetrně zvlhčuje, zároveň ho očišťuje od prachu, zápachů, některých zárodků a částic. Zvlhčování je přirozené, nevytváří mlhu ani horkou páru, a vytváří příjemný horský vzduch. Zvlhčovače vzduchu s vodním filtrem mohou mít ve výbavě další filtry, jako je uhlíkový filtr a antibakteriální filtr s nanostříbrem.

Čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu a odvlhčovače se většinou prodávají jako samostatné spotřebiče, ale někdy je pro napravení ovzduší v místnosti nutné pořídit více než jeden přístroj. Zvlhčovače a odvlhčovače značky Clean Air Optima a Comedes s přídavnými čistícími filtry jsou jedny z mála spotřebičů na trhu, které reagují na potřebu regulace vlhkosti i filtrace vzduchu zároveň. V nabídce máme oblíbené spotřebiče pro malé prostory: odvlhčovač a čističku 2v1 Clean Air Optima CA-703 a zvlhčovač s vodním filtrem Comedes Lavaero.

Novinkami roku 2016 jsou designové přístroje 2v1 značky Clean Air Optima pro místnosti 35m2 - 70m2 - čistička a zvlhčovač vzduchu Clean Air Optima CA-807, čistička a zvlhčovač vzduchu Clean Air Optima CA-803 ve 3 barevných variantách a čistička a odvlhčovač vzduchu Clean Air Optima CA-707 s podporou sušení prádla. Clean Air Optima CA-807, CA-803 i CA-707 jsou díky svému výkonu, pokročilému digitálnímu ovládání i příjemnému vzhledu ideální nejen do open-space kanceláře, ale taky do restaurace, do rodinného domu, nebo také všude, kde si přejete vytvořit přirozeně stimulující, zdravé a zároveň příjemné prostředí.

Kombinované čističky, zvlhčovače a odvlhčovače jsou stejně spolehlivé jako samostatné spotřebiče. Navíc ušetří prostor i spotřebu energie. Pořiďte si jeden přístroj namísto dvou a budete spokojení.

Vše o čističkách vzduchu (články)               Srovnání čističek vzduchu (tabulka)

 
3222
118881322211888
Značky
 
Barva
Časovač
Funkce navíc
Funkce navíc k čištění vzduchu
Hlučnost
Ionizátor
Náhradní filtry navíc
Orientační velikost místnosti
Permanentní hlavní filtr (bez dokupování)
Technologie čištění vzduchu
Vzduchový průtok

Stránka 1 z 2 - 31 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 31 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.