Podlahové ventilátory

Už nezvládáte letní pařáky a toužíte po vysvobození z každodenních vysokých teplot? Podlahový ventilátor nabízí takřka okamžitý pocit ochlazení. Pokud tak nemáte přebytečné finance na klimatizaci, jistě vás tento model nezklame. Je vhodný nejen do domácnosti, ale i do dílny, fotoateliéru nebo do skladu.

Podlahové ventilátory jsou praktickým a výkonným řešením, zvláště pokud potřebujete zajistit efektivní cirkulaci vzduchu. Pokud chcete dosáhnout maximálního výkonu ventilátoru, namiřte jej proti stěně, kdy se vzduch navíc rovnoměrně rozprostře po celé místnosti.

Podlahový ventilátor je znatelně větší než běžný stolní model, ale je také mnohem výkonnější a bohužel i hlučnější. Je proto vhodnější do větších prostorů, kde je zapotřebí velký proud vzduchu, a kde nebude na obtíž jeho hlučnější provoz. Nic však nebrání tomu jej umístit i do domácnosti.

V naší nabídce najdete i sympatické designové modely, které budou ladit s vaším interiérem. Jejich nespornou výhodou je rovněž to, že jsou mobilní a můžete je tak libovolně přemisťovat. Rovněž nezabírá ani mnoho prostoru. Podlahový ventilátor však může být nebezpečný, a to v případě, kdy nemáte namontovanou bezpečnostní mřížku, neboť se může kdokoliv poranit o rotující lopatky.

 

Kategorie neobsahuje žádné zboží.