Stropní ventilátor

Potřebujete koupit stropní ventilátor za dobrou cenu? Hledáte spolehlivého prodejce stropních ventilátorů různých druhů? Využijte našeho širokého výběru stropních ventilátorů a především dopravy ZDARMA od nákupu nad 1000 Kč. Veškeré ventilátory máme skladem, proto jsou připraveny ihned k distribuci.

Stropní ventilátory patří k hitům současné doby. Ať už se jedná o běžné stropní ventilátory, nebo stropní větráky se světlem, stále častěji je vidíte v nově zařizovaných interiérech. Není se čemu divit, poskytují nejen úsporu prostoru, ale dokáží v sobě účelně skloubit právě funkci osvětlení a větrání. V letních měsících pomáhají stropní ventilátory skvěle ochladit jakýkoliv prostor v rodinném domě, bytu i firemních prostorách. V zimních měsících naopak dopomáhají díky správné cirkulaci teplého vzduchu k nižším nákladům za vytápění.

Vše o stropních ventilátorech (články)

Proč nakoupit stropní ventilátor u nás?

  1. RYCHLÁ DODÁVKA. Objednávky zaslané do 14 hodiny (pracovní den) ihned předáváme dopravci. Takže již druhý den máte zboží doma.
  2. VELKÝ VÝBĚR stropních ventilátorů.
  3. Při nákupu do 1000 Kč DOPRAVA OD 20 Kč.
  4. Při nákupu nad 1000 Kč DOPRAVA ZDARMA.

Nabídka stropních ventilátorů je široká

Naše firma se specializuje čistě na prodej stropních ventilátorů – u nás najdete nejen veškeré možné typy a druhy stropních větráků, ale také barevné a designové řešení. Oceníte i různé možnosti ovládání. Vybírat můžete ze základních kategorií:

Stropní ventilátory se snadno ovládají buď pomocí řetízku, ovládání na zdi, nebo díky dálkovému ovládání. U většiny stropních ventilátorů lze nastavovat jak míra rotace, tak i míra světelného záření (u stropních ventilátorů se světlem).

Co se týká výběru velikosti rotační vrtule, pak do menších prostorů se logicky hodí spíše menší zaoblené, naopak u větších místností jsou k dispozici velké lopatkové systémy, které svým výkonem zajistí větší cirkulaci vzduchu. V nabídce máma např.:

  • Stropní ventilátory s vrtulí 76 cm.
  • Stropní ventilátory s vrtulí 91 cm.
  • Stropní ventilátory s vrtulí 107 cm.
  • Stropní ventilátory s vrtulí 110 cm.
  • Stropní ventilátory s vrtulí 120 cm.
  • Stropní ventilátory s vrtulí 132 cm a více.

Menší větrací výkony najdou uplatnění v chodbičkách, ložnici či obyváku. Větší lopatkové stropní ventilátory jsou nejčastěji instalovány do kanceláří, kuchyní a pokojů s opravdu velkým stropním prostorem a vyššími nároky na cirkulaci vzduchu.

Pokud se zaměříte na barevné provedení stropních ventilátorů, zde je rozsah nabídky opravdu neomezený. Záleží jen na vás, zda chcete mít ventilátor v moderních barvách, nebo spíše více usedlý či luxusní v imitaci dřeva. Barvy: bílá, různé dřevěné imitace, hnědá, krémová, imitace kovu aj.

Pokud si nevíte rady s finálním výběrem vašeho nového stropního ventilátoru, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Rádi pomůžeme.

 
1730
182261173018226
Značky
 
Barva lopatek
Materiál lopatek
Ochrana proti vodě
Ovládání
Průměr lopatek
Rozměry místnosti
Světlo
Zpětný chod

Stránka 1 z 11 - 182 položek celkem

Stránka 1 z 11 - 182 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.