Reklamace a vrácení zboží

Vážení zákazníci, posílejte prosím balíky (reklamace, vrácení zboží, korespondence apod.) pouze na provozovnu na Masné 27/9. Veškerý servis Vám zajistíme na provozovně. Zásilky zasílané na sídlo firmy jsou přesměrovávány na adresu provozovny, jejich vyřízení tak trvá déle. Děkujeme za pochopení.

Reklamace

Na veškeré naše zboží se vztahuje záruční lhůta, která je uvedena u každého výrobku v detailu zboží. Firmy i fyzické osoby mají právo na záruku (konkrétní délka záruky je uvedená u zboží).

Poškozený, porouchaný, nebo nefunkční výrobek, u kterého bude nahlášena závada do 14-ti kalendářních dnů od převzetí zboží kupujícím, podléhá zrychlenému reklamačnímu řízení. V tomto případě bude kupujícímu ihned odeslán nový výrobek ze skladových zásob. Poté s kupujícím vyřešíme vrácení vadného výrobku.

V případě vzniklé reklamace je postup následující:

 1. Pošlete nám prosím email na obchod@gavri.cz (nebo můžete použít naše formuláře pro reklamaci či zrychlenou reklamaci), kde uveďte:
  • Vaše jméno
  • číslo objednávky
  • název produktu, který reklamujete
  • stručný popis vady
 2. my si Vaši reklamaci zaevidujeme a v co nejbližší době Vás budeme kontaktovat
 3. domluvíme se buď na stažení zboží kurýrem, nebo na zaslání náhradního dílu

Reklamované zboží nám prosím nezasílejte, sami k Vám pošleme kurýra, popřípadě pouze dodáme poškozenou součástku.

 

Vrácení zboží

Veškeří zákazníci společnosti Gavri s.r.o. (nerozlišujeme fyzické osoby a firmy) mají právo vrátit zboží ve 14-ti denní lhůtě od jeho převzetí po zakoupení. Toto ustanovení zákona však nelze chápat jako možnost bezplatného zapůjčení zboží. Vrácené zboží musí být nepoškozeno, bez zjevných známek používání s kompletním příslušenstvím včetně veškeré dokumentace a v originálním balení, v opačném případě může prodávající požadovat kompenzaci (viz. Obchodní podmínky).

Zboží zašlete na adresu: Gavri s.r.o., Masná 27/9, Brno, 602 00  vámi zvoleným přepravcem. Na této adrese je možné i osobní převzetí a vrácení částky v hotovosti. Neposílejte zboží na dobírku. 

Spolu se zbožím zašlete:

 • jméno a příjmení
 • stručné oznámení o odstoupení od smlouvy (vlastními slovy)
 • číslo objednávky (popř. přiložte fakturu či její fotokopii)
 • číslo účtu kam si přejete vrátit peníze

nebo můžete použít náš formulář pro vracení zboží.

Peníze odesíláme na účet do 5ti pracovních dnů od převzetí zboží. Podrobné informace naleznete v sekci Obchodní podmínky popřípadě nás kontaktujte telefonicky na +420 602 218 144 nebo emailem na obchod@gavri.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.