Diskové zvlhčovače

Trápí vás příliš nízká vlhkost vzduchu v interiéru? Snadným a spolehlivým řešením může být zakoupení zvlhčovače. Suchý vzduch způsobuje řadu onemocnění dýchacích cest, ale vedle toho taktéž snižuje naši schopnost se soustředit, nebo kvalitu spánku.

S pomocí diskového zvlhčovače vzduchu tak můžete šetrně zvlhčovat váš vzduch a těšit se příjemným podmínkám.

Princip fungování diskového zvlhčovače vzduchu

Diskové zvlhčovače spadají do kategorie zvlhčovačů vzduchů s přirozeným odparem, a proto vám zajišťují jednoduché a šetrné zvlhčování vzduchu, jež napodobuje prostředí horských řek. Pracují na principu otáčení dvou rotačních disků, které pohání vodu, a tím dochází k jejímu odpařování. Možná je i varianta se smáčecími filtry, která připomíná svou strukturou včelí plástve a funguje na obdobném principu. V obou případech je na povrchu zvlhčovače je umístěn ventilátor, jenž nasává suchý vzduch z místnosti, který je následně proháněn disky.

Ty v kombinaci s ionizátorem jsou schopny nejen pročišťovat vzduch, ale také zachytávají prachové částice a další nečistoty. Diskové zvlhčovače jsou také vhodné do oblastí s tvrdou vodou, neboť se z disků odpařuje pouze voda a vápenaté usazeniny tak zůstávají ve spodní vaničce. Diskový zvlhčovač vzduchu můžete navíc obohatit esenciálními oleji, se kterými provoníte celý byt svými oblíbenými vůněmi. Navíc nemusíte platit nic navíc za přídavné filtry nebo se obávat vysokých provozních nákladů. O neviditelném zvlhčování, jak se tato forma zvlhčování také nazývá, si můžete více přečíst v našem článku.

Pokud tak hledáte zařízení, které vám vytvoří příjemně vlahé a voňavé prostředí, bude diskový zvlhčovač vzduchu ten pravý pro vás.

 
9160
118881916011888
Značky
Aromaterapie
Automatická regulace vlhkosti vzduchu
Barva
Časovač
Filtr pro čištění vody v nádržce
Filtry pro čištění vzduchu
Funkce navíc
Funkce navíc k zvlhčování
Ionizátor
Maximální hlučnost
Objem nádržky
Orientační velikost místnosti
Technologie zvlhčování
Zvlhčovací výkon

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem