Vážení zákazníci, Česká pošta negarantuje doručení zásilek do následujícího pracovního dne u služeb Balík Na poštu a Balík Do ruky. Počítejte prosím s možným zdržením zásilek. Důvodem je vytíženost před Vánoci.

Zvlhčovač vzduchu

Zvlhčovač vzduchu slouží k regulaci vlhkosti vzduchu v domácnosti i kanceláři. Podporuje zdravé a příjemné prostředí pro děti i dospělé. Dodává vzduchu potřebnou vlhkost, kterou doplňuje pomocí 2 metod: ultrazvukem tvořenou studenou mlhou, nebo proháněním vzduchu přes vodní lázeň. Obě metody jsou šetrné, bezpečné a energeticky nenáročné.

Ultrazvukové zvlhčovače a zvlhčovače s čističkou 2v1

Zvlhčovač vzduchu na bázi ultrazvuku je tak tichý, že při něm usne každý, má minimální spotřebu a permanentní, obnovitelné filtry do nádrže. Neviditelné zvlhčování, anebo též přirozené zvlhčování pomocí vodní lázně využívá navlhčený filtr, který rotuje ve vodní lázni, a propírá vzduch, kterým tím zvlhčuje a očišťuje od prachu, pylu a jiných alergenů. Zvlhčovače s vodním filtrem proto slouží jako 2v1 - zvlhčují i čistí vzduch.
Vlhčí vzduch doporučují lékaři během rekonvalescence, protože se snadněji vdechuje a je jemnější ke sliznicím dýchacích cest. Zvlhčování vzduchu napomáhá prevenci proti virózám a kašli. Vlhčí vzduch nad 40% RV zabraňuje statickým výbojům elektřiny, které by mohly rozvířit prach.

Ionizátor u zvlhčovače vzduchu

Zvlhčovač vzduchu s ionizátorem vzduch doplňuje o záporné ionty kyslíku, a tak dále posiluje dojem panensky čisté přírody. Záporné ionty jsou bohaté právě u vodních toků, v lese a u moře.
Šetrné zvlhčení vzduchu ultrazvukem dokáže dodat přesně odměřenou dávku vlhkosti a svěžesti. Pro kanceláře i domácnosti představují zvlhčovače vzduchu pohodlný a rozumný způsob, jak hlídat kvalitu ovzduší a uzpůsobit si životní prostředí přesně podle svých představ.
Zvlhčovače vzduchu s luxusním designem Comedes a Clean Air Optima se hodí do bytu i kanceláře a navrátí vzduchu svěží vůni a potřebnou vlhkost.
Zvlhčovače vzduchu celkově zlepšují pocit z místnosti. Usnadňují dýchání, posilují obranyschopnost a hydratují pokožku. 
Jak vybrat zvlhčovač vzduchu? Píšeme o zvlhčovačích na našem blogu.

 
1555
118881155511888
Značky
Aromaterapie
Automatická regulace vlhkosti vzduchu
Barva
Časovač
Dálkové ovládání
Displej
Filtry pro čištění nádrže
Hlučnost
Ionizátor
Objem nádržky
Orientační velikost místnosti
Předehřev vody
Technologie zvlhčování
Ukazatel teploty
Ukazatel vlhkosti
Zvlhčovací výkon

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.