Nový odvlhčovač vzduchu s ionizátorem. CA-704

Nový odvlhčovač vzduchu Clean Air Optima CA-704 je nový model odvlhčovače a čističky vzduchu 2v1 od holandské společnosti Clean Air Optima.

odvlhcovac-barevny-senzor-vlhkosti-vzduchu-ca-707

Použijte ho jako odvlhčovač, nebo jako čističku vzduchu - Clean Air Optima CA-704 je odvlhčovač, ionizátor a čistička vzduchu 3v1! Ušetřete místo, peníze i váš čas s tímto luxusním spotřebičem pro domácnost i kancelář.

 

CA-704 je dvojče hvězdného modelu odvlhčovače CA-707 stejné firmy - liší se pouze výkonem, spotřebou a pořizovací cenou. CA-704 je uzpůsobený pro menší místnosti než CA-707, ale zachovává všechny jeho skvělé vlastnosti.

Odvlhčovač vzduchu CA-704 má řadu výjimečných vlastností:

 • ukázkový design se štíhlým, jemně prohlým tělem v bílé barvě
 • podsvícená lampa se světelným indikátorem vlhkosti
 • enormě tichý kompresor, u kterého lze v pohodě spát
 • automatické snímání vlhkosti v místnosti, podle kterého se odvlhčování samo zapíná a vypíná, pokud vlhkost stoupne nad požadovanou hranici
 • funkce Sušení prádla pro rychlé odvlhčení místnosti v případě, že sušíte uvnitř větší množství oblečení
 • funkce Ventilace, která spustí větrák, ale ne kompresor - pro rychlé vyvětrání místnosti při minimální hlučnosti
 • vzduchové lamely, kterými lze nasměrovat proud odvlhčeného vzduchu v úhlu 45° (šikmo do místnosti), nebo 90° (kolmo vzhůru), nebo plynule osciluje mezi 0°a 90°a tím ovívá celou místnost
 • úsporná spotřeba elektřiny při slušném odvlhčovacím výkonu
 • časovač, kterým načasujete, za jak dlouho se má odvlhčovač vypnout
 • dodatečné čištění vzduchu. CA-704 čistí vzduch pomocí permanentní UV lampy, TiO2 filtru a uhlíkového filtru.
 • snadná přenositelnost díky kolečkům a držadlu
 • šetrná ionizace vzduchu, která zkvalitní ovzduší v místnosti - pročistí vzduch a dodá mu nádech vzduchu po bouřce. Ionizace se dá zapnout a vypnout nezávisle na ostatních funkcích.

 

Parametry odvlhčovače CA-704

 1. Odvlhčovací výkon vysoušeče CA-704 je 10l za 24 hodin
 2. Maximální spotřeba 370 W, nejnižší výkon potřebuje 240W
 3. Maximální hlučnost je pouhých 39 dB (běžné odvlhčovače mají hlučnost cca 50 dB)

 

Největší přednosti?

1. Design. CA-704 je skutečně reprezentativní odvlhčovač, který vám neudělá ostudu.

2. Velmi tichý provoz. Na nejnižší výkon se u něj dá bez potíží spát, kompresor je totiž výjimečně tichý.

3. Ionizuje vzduch a čistí. Jako bonus umožňuje zapnout ionizátor pro osvěžení a zlepšení kvality vzduchu. UV lampa, uhlíkový filtr a filtr z oxidu titaničitého dovedou rozkládat mikroorganismy a pohlcovat zápachy. Filtry jsou účinné i proti prachu a plísňovým spórám.

4. Ventilace bez odvlhčování. Pro rychlé vyvětrání nebo letní osvěžení zapněte CA-704 v režimu FAN, který spustí ventilátor, ale odvlhčování nechá vypnuté. V tomto režimu je možné použít čistící filtry, takže CA-704 můžete používat také jako plnohodnotnou čističku vzduchu s ionizátorem

Modely CA-707 a CA-704 si s oblibou pořizují rodiny do ložnice, nebo firmy do svých kancelářských prostor, školy a knihovny do učeben a archivů, nebo restaurační zařízení do svých výdejen jídla.

Výborně vypadá na jekýchkoli recepcích, kde uvítá nově příchozí svěžím, čistým a voňavým vzduchem.

Výhody čistících filtrů

vysousec-vlhka-pro-domacnostPro jakýkoli boj s plísní a zatuchlinou je CA-704 ideální. Odvlhčování vlhkého vzduchu je skutečně funkčním způsobem, jak se trvale zbavit plísní v ineriéru - jednoduše jim vytvoří nepříznivé podmínky pro růst. Plísně jsou vytrvalé organismy, kterým se daří ve vlhku, teplu a temnu a okupují nevětrané prostory. Jakmile se jednou objeví, je těžké se jich natrvalo zbavit. I přesto, že postižené místo důkladně vydezinfikujete chemickým prostředkem, může se plíseň z mnoha důvodů vrátit. Např. díky tzv. spórám. Spóry jsou v zásadě semínka plísně mikroskopické velikosti, které se uvolňují z těla plísně a nechají se unášet i tím nejjemnějším vánkem, aby se co nejrychleji rozšířily po celém pokoji. Pokud se nezbavíte plísňových spór, je možné, že se vám usídlí v budově, kde budou vyčkávat na příznivé podmínky k rozmnožení klidně i několik let. Velmi snadno se šíří ventilačními šachtami a usazují se v centrálních klimatizacích, kde se přes zimu mohou rozmnožit.

Odvlhčením vzduchu seberete plísním příjemné prostředí a zabráníte jim v růstu. S čistícími filtry ale dovedete ještě něco navíc - vyčistit vzduch od plísňových spór. Předejdete tak potížím i v budoucnosti.

Proto je kombinace odvlhčovače vzduchu s ionizátorem a vzduchovými filtry extrémně účinná proti plísním a zápachu z nich. Zanechá vzduch voňavý, dezinfikovaný od alergenů a pročištěný od drobných částic. Představte si čerstvý vzduch v horách po bouřce.

Zboží můžete vrátit do 14 dnů bez udání důvodu

Odvlhčovače CA-704 a CA-707 s čistícími filtry zakoupíte exkluzivně na Gavri.cz. S jedinečnou kombinací čističky vzduchu a odvlhčovače budete nadmíru spokojení, a jestli ne, vrátíme vám do 14-ti dnů peníze bez udání důvodu.

Doprava po celé ČR i na Slovensko zdarma.

Objednávky na zboží skladem zasíláme do druhého pracovního dne. Dopravu zaručujeme zdarma. Rozvážíme kurýrem Geis a DPD, nebo skrze služby České pošty a spolupracujeme i s Uloženkou, kde máme více než 200 výdejních míst v ČR i na Slovensku.

Máme další i modely čističky s odvlhčovačem 2v1

CA-703-odvlhcovac-ionizatorKromě CA-704 a CA-707 si můžete vybrat i mezi dalšími modely, které odvlhčují a čistí zároveň.

Pro malé místnosti je tu Clean Air Optima CA-703 s ionizátorem, UV lampou a TiO2 filtrem.

Pro silné odvlhčování s ionizátorem, HEPA filtrem a pokročilým uhlíkovým filtrem je tu Trotec TTK 110 HEPA. Tento odvlhčovač s ionizátorem prodáváme také ve zvýhodněných sadách s náhradními filtry.

Nabízíme i další skvělé odvlhčovače německých značek Trotec a Comedes. Pokud chcete rychle srovnat modely mezi sebou, nahlédněte do naší tabulky porovnání parametrů.