Náhradní HEPA + uhlíkový filtr pro odvlhčovač a čističku vzduchu Clean Air Optima CA-704/CA-707

 
 

Filtr pro odvlhčovač a čističku vzduchu Clean Air Optima CA-707 a CA-704: HEPA + uhlíkový, životnost 3 - 6 měsíců. 

Dostupnost Na dotaz (dostupnost)
Cena 619,01 Kč bez DPH
749 Kč
Kód produktu 3501000350
Značka Clean Air Optima
Webová stránka značky cleanairoptima.nl
Kategorie Příslušenství pro odvlhčovače vzduchu
Položka byla vyprodána...
 

HEPA a uhlíkový filtr pro odvlhčovač a čističku vzduchu Clean Air Optima CA-707 a ca-704. 

1. Aktivní uhlíkový filtr
Aktivní uhlí neutralizuje zápachy, chemické látky, plyny a pachy, zabraňuje růstu bakterií, virů a plísní.

2. TRUE HEPA filtr s nanostříbrnou vrstvou / HEPA filtr třídy H13
TRUE HEPA zachytí 99,97 % všech plovoucích částic a alergenů, jako jsou šupiny domácích zvířat, roztoči, pyly, bakterie a viry >0,3 mikronu. Nanosilver je povlak filtru, do kterého je přidána antimikrobiální látka, aby se eliminovaly bakterie a viry a zastavil růst plísní, hub i mikrobů vytvářejících zápach na povrchu filtru.

Výměna filtrů
V závislosti na způsobu používání filtrů je třeba je vyměňovat každých 3 až 6 měsíců.

Rozměry:
Filtr s aktivním uhlím: 22x21 (cm)
Pravý HEPA filtr: 22x21 (cm)

JAK FUNGUJE HEPA FILTR. 

HEPA (High Efficiency Particle Absorption) filtr se vyrábí ze speciálního pórovitého materiálu na základě skleněných vláken. Tento materiál dělá plošnou záclonu pro proud vzduchu, a dokonce i mikroskopické částice nebo bakterie nemohou prolétnout skrz, a zůstávají v pórech filtru. HEPA filtr je schopen zachytit částice větší než 0,3 mikrometru (1 mikrometr = 0,000001 metru). Pro srovnání, lidský nosní filtr vyfiltruje částice větší než 10 mikrometrů z vdechnutého vzduchu. V současné době neexistuje lepší technologie na čištění vzduchu. Proto se HEPA filtry používají nejen v domácích čističkách vzduchu, ale i v laboratořích a zdravotních ústavech po celém světě. Údržba je jednoduchá – 1x měsíčně vyčistit vysavačem. Životnost HEPA filtrů je obvykle 6-12 měsíců. 

JAK FUNGUJE UHLÍKOVÝ FILTR. 

Uvnitř uhlíkového filtru se nachází granule nebo vlákna aktivního uhlíku. Základem fungování je schopnost aktivního uhlíku absorbovat větší molekuly. Právě takové molekuly tvoří zápachy, toxiny a jiné plynné znečišťující látky. Filtr funguje do momentu, než se uhlík "zaplní" toxickými látkami. Poté je ho samozřejmě nutno vyměnit. Uhlíkový filtr nevyžaduje žádnou údržbu. Životnost uhlíkového filtru je obvykle 3 -12 měsíců.  

Odvlhčovače značky Clean Air Optima pomáhají zlepšit ovzduší v místnosti. Čističky vzduchu Clean Air Optima mají širokou škálu využití: čističky vzduchu do bytu, do restaurace a pro alergiky. Společnost Clean Air Optima provádí u čističek vzduchu neustále testy u různých nezávislých organizací. Od těchto společností mají čističky vzduchu a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenze. 

Typ filtr
Typ filtru HEPA + aktivní uhlík 2v1
Životnost filtru (?) 3 - 6 měsíců
Údržba filtru (?) 1x týdně vysavačem
Rozměry filtru 22x21 cm
Složení filtru aktivní uhlík, HEPA
Výrobce Clean Air Optima
Druh čističky vzduchu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Clean Air Optima je holandská značka, kterou založila v roce 2002 dvojčata Jeroen a Frank Kortenschijlovi. zvlhcovac-vzduchu-a-vonne-esenceTato firma vyrábí vysoce kvalitní čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače a stojanové ventilátory pro domácnost do malých i velkých místností. Cílem společnosti Clean Air Optima je, aby její přístroje zlepšovaly vnitřní prostředí budov tak, aby se v něm nacházel co možná nejčistší, nejzdravější a nejpříjemnější vzduch. Tato společnost razí heslo: „Čím kvalitnější vzduch, tím kvalitnější život.“ Clean Air Optima dbá na kvalitu svých produktů a své výrobky nabízí za přijatelné ceny. V celé Evropě, ale také ve většině zbývajícího světa, se nacházejí tisíce spokojených klientů využívajících její výrobky.

Výhradním distributorem značky Clean Air Optima v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o.

 

Typy vyráběných produktů:

  1. Čističky vzduchu pro domácnost
  2. Zvlhčovače vzduchu pro domácnost
  3. Odvlhčovače vzduchu pro domácnost
  4. Stojanové ventilátory

 

Společnost Clean Air Optima provádí u čističek vzduchu neustále testy u různých nezávislých organizací. Od těchto společností mají čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenze. Čističky vzduchu Clean Air Optima mají širokou škálu využití jako:

  • čističky vzduchu do bytu,
  • čističky vzduchu do restaurace,
  • pro kanceláře a instituce,
  • pro alergiky a astmatiky, 
  • do ordinací a pracovišť
  • a obecně do míst s vyšší koncentrací lidí.

 

Podle studií, které prováděly nejprestižnější evropské instituce, bylo zjištěno, že lidé tráví až 90% svého času uvnitř budov. A také, že vzduch uvnitř budov je mnohdy znečištěný víc než vzduch venkovní. Kvůli tomu se v přístrojích značky Clean Air Optima nacházejí kvalitní filtry, které velice efektivně ničí prachové částice, spory plísní, bakterie, pachy, alergeny a další škodlivé látky. Společnost Clean Air Optima splňuje evropské i české standardy pro elektronické přístroje.

Clean Air Optima - čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, zvlhčovače vzduchu