Náhradní HEPA + uhlíkový filtr pro odvlhčovač a čističku vzduchu Clean Air Optima CA-704/CA-707

Neohodnoceno
 
 

Filtr pro odvlhčovač a čističku vzduchu Clean Air Optima CA-707 a CA-704: HEPA + uhlíkový, životnost 3 - 6 měsíců. 

Dostupnost Do 30 dnů (dostupnost)
Cena 619,01 Kč bez DPH
749 Kč    
Kód produktu 3501000350
Značka Clean Air Optima
Webová stránka značky cleanairoptima.nl
Kategorie Příslušenství pro odvlhčovače vzduchu
 

HEPA a uhlíkový filtr pro odvlhčovač a čističku vzduchu Clean Air Optima CA-707 a ca-704. 

1. Aktivní uhlíkový filtr
Aktivní uhlí neutralizuje zápachy, chemické látky, plyny a pachy, zabraňuje růstu bakterií, virů a plísní.

2. TRUE HEPA filtr s nanostříbrnou vrstvou / HEPA filtr třídy H13
TRUE HEPA zachytí 99,97 % všech plovoucích částic a alergenů, jako jsou šupiny domácích zvířat, roztoči, pyly, bakterie a viry >0,3 mikronu. Nanosilver je povlak filtru, do kterého je přidána antimikrobiální látka, aby se eliminovaly bakterie a viry a zastavil růst plísní, hub i mikrobů vytvářejících zápach na povrchu filtru.

Výměna filtrů
V závislosti na způsobu používání filtrů je třeba je vyměňovat každých 3 až 6 měsíců.

Rozměry:
Filtr s aktivním uhlím: 22x21 (cm)
Pravý HEPA filtr: 22x21 (cm)

JAK FUNGUJE HEPA FILTR. 

HEPA (High Efficiency Particle Absorption) filtr se vyrábí ze speciálního pórovitého materiálu na základě skleněných vláken. Tento materiál dělá plošnou záclonu pro proud vzduchu, a dokonce i mikroskopické částice nebo bakterie nemohou prolétnout skrz, a zůstávají v pórech filtru. HEPA filtr je schopen zachytit částice větší než 0,3 mikrometru (1 mikrometr = 0,000001 metru). Pro srovnání, lidský nosní filtr vyfiltruje částice větší než 10 mikrometrů z vdechnutého vzduchu. V současné době neexistuje lepší technologie na čištění vzduchu. Proto se HEPA filtry používají nejen v domácích čističkách vzduchu, ale i v laboratořích a zdravotních ústavech po celém světě. Údržba je jednoduchá – 1x měsíčně vyčistit vysavačem. Životnost HEPA filtrů je obvykle 6-12 měsíců. 

JAK FUNGUJE UHLÍKOVÝ FILTR. 

Uvnitř uhlíkového filtru se nachází granule nebo vlákna aktivního uhlíku. Základem fungování je schopnost aktivního uhlíku absorbovat větší molekuly. Právě takové molekuly tvoří zápachy, toxiny a jiné plynné znečišťující látky. Filtr funguje do momentu, než se uhlík "zaplní" toxickými látkami. Poté je ho samozřejmě nutno vyměnit. Uhlíkový filtr nevyžaduje žádnou údržbu. Životnost uhlíkového filtru je obvykle 3 -12 měsíců.  

Odvlhčovače značky Clean Air Optima pomáhají zlepšit ovzduší v místnosti. Čističky vzduchu Clean Air Optima mají širokou škálu využití: čističky vzduchu do bytu, do restaurace a pro alergiky. Společnost Clean Air Optima provádí u čističek vzduchu neustále testy u různých nezávislých organizací. Od těchto společností mají čističky vzduchu a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenze. 

Typ filtr
Typ filtru HEPA + aktivní uhlík 2v1
Životnost filtru (?) 3 - 6 měsíců
Údržba filtru (?) 1x týdně vysavačem
Rozměry filtru 22x21 cm
Složení filtru aktivní uhlík, HEPA
Výrobce Clean Air Optima
Druh čističky vzduchu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Clean Air Optima je holandská značka, kterou založila v roce 2002 dvojčata Jeroen a Frank Kortenschijlovi. zvlhcovac-vzduchu-a-vonne-esenceTato firma vyrábí vysoce kvalitní čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače a stojanové ventilátory pro domácnost do malých i velkých místností. Cílem společnosti Clean Air Optima je, aby její přístroje zlepšovaly vnitřní prostředí budov tak, aby se v něm nacházel co možná nejčistší, nejzdravější a nejpříjemnější vzduch. Tato společnost razí heslo: „Čím kvalitnější vzduch, tím kvalitnější život.“ Clean Air Optima dbá na kvalitu svých produktů a své výrobky nabízí za přijatelné ceny. V celé Evropě, ale také ve většině zbývajícího světa, se nacházejí tisíce spokojených klientů využívajících její výrobky.

Výhradním distributorem značky Clean Air Optima v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o. V rámci služeb poskytujeme záruční a pozáruční servis.

 

Typy vyráběných produktů:

  1. Čističky vzduchu pro domácnost
  2. Zvlhčovače vzduchu pro domácnost
  3. Odvlhčovače vzduchu pro domácnost
  4. Stojanové ventilátory

 

Společnost Clean Air Optima provádí u čističek vzduchu neustále testy u různých nezávislých organizací. Od těchto společností mají čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenze. Čističky vzduchu Clean Air Optima mají širokou škálu využití jako:

  • čističky vzduchu do bytu,
  • čističky vzduchu do restaurace,
  • pro kanceláře a instituce,
  • pro alergiky a astmatiky, 
  • do ordinací a pracovišť
  • a obecně do míst s vyšší koncentrací lidí.

 

Podle studií, které prováděly nejprestižnější evropské instituce, bylo zjištěno, že lidé tráví až 90% svého času uvnitř budov. A také, že vzduch uvnitř budov je mnohdy znečištěný víc než vzduch venkovní. Kvůli tomu se v přístrojích značky Clean Air Optima nacházejí kvalitní filtry, které velice efektivně ničí prachové částice, spory plísní, bakterie, pachy, alergeny a další škodlivé látky. Společnost Clean Air Optima splňuje evropské i české standardy pro elektronické přístroje.

Clean Air Optima - čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, zvlhčovače vzduchu