Clean Air Optima CA-267, čistička vzduchu s ionizátorem

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 7
 

Tichá čistička vzduchu s ionizátorem: elektrostatický filtr ESP (elektrostatická plazma) • ionizátor (produkuje ozon) • Místnost: do 20 m² •  Bezhlučná (max. 8 dB) • Příkon: 2,5 W • Není nutno měnit filtry • Mini rozměry: 21 x 7,2 x 10,4 cm • Ultra lehká: 265 g • Přímo do zásuvky.

pdf-ikonaNávod v češtině - CA-267

Dostupnost Na dotaz (dostupnost)
Cena 1 119,83 Kč bez DPH
1 355 Kč
Kód produktu 3501000010
Značka Clean Air Optima
Webová stránka značky cleanairoptima.nl
Kategorie Čističky vzduchu
Položka byla vyprodána...
 

Čistička vzduchu s ionizátorem CA-267 používá 2 technologie čištění vzduchu a nevyžaduje výměnu filtrů:

Čistička vzduchu s ionizátorem Clean Air Optima CA-267

1. elektrostatický filtr ESP (elektrostatická plazma) a 2. ionizátor. Je vhodná pro místnosti do 20 m2. Plazma iontová čistička vzduchu s ionizátorem CA-267 se vyznačuje především nízkými provozními náklady (2,5 W), elegantním designem, bezhlučností a jednoduchým používáním. Filtr lze snadno vytáhnout ze stroje, vyčistit a znovu vložit. Čištění elektrostatického filtru (měkkým, vlhkým hadříkem) je záležitost chvilky. Materiál (plast) použitý na výrobu těla čističky je vysoce kvalitní.

Zcela nehlučná čistička vzduchu s ionizátorem Clean Air Optima CA-267 je vhodná pro použití v ložnicích, dětských pokojích a ve všech prostorech, kde je potřeba ticho. Tato čistička vzduchu je tedy vhodná k použití: doma v obývacím pokoji, kuchyni a ložnici, v dětském pokoji, WC a koupelně, na pracovišti, v malé kanceláři, na recepci a v čekárně, v ordinaci, v masážním salónu apod. Malé rozměry a váha čističky umožňují vzít si tento přístroj i na cestu do hotelového pokoje. Čistička vzduchu s ionizátorem CA-267 má zabudované noční světlo, které lze vypnout a zapnout podle potřeby.

Filtrační spektrum: jemný prach, alergeny z roztočů, bakterie, viry, pyl a další alergeny, plísně, spóry plísní, kouřové částice, cigarety a tabákový kouř, těkavé organické látky (VOC) a formaldehydy, pachy.

Vlastnosti čističky vzduchu CA-267:

Orientační velikost místnosti čistička vzduchu CA-267

Orientační velikost místnosti:
do 20 m2

Technologie čištění vzduchu čistička vzduchu CA-267

Technologie čištění vzduchu:
elektrostatický filtr

Ionizátor - iontový vítr čistička vzduchu CA-267

Ionizátor (iontový vítr):
ano (nelze vypnout)

Vzduchový průtok čistička vzduchu CA-267

Vzduchový průtok:
neuvádí

Počet rychlostí ventilátoru čistička vzduchu CA-267

Počet rychlostí ventilátoru:
nelze přepínat

Hlučnost čistička vzduchu CA-267

Hlučnost:
max. 8 dB

Ukazatel kvality vzduchu čistička vzduchu CA-267

Ukazatel kvality vzduchu:
není

Automatický režim čištění vzduchu čistička vzduchu CA-267

Automatický režim čištění vzduchu :
není

Funkce navíc čistička vzduchu CA-267

Funkce navíc:
Není nutno měnit filtry

Časovač čistička vzduchu CA-267

Časovač:
není

Noční režim čistička vzduchu CA-267

Noční režim:
Podkresové osvětlení

Dálkové ovládání čistička vzduchu CA-267

Dálkové ovládání:
ne

Příkon čistička vzduchu CA-267

Příkon:
max. 2,5 W

Rozměry čistička vzduchu CA-267

Rozměry:
21 x 7,2 x 10,4 cm

Hmotnost čistička vzduchu CA-267

Hmotnost:
0,265 kg

Jak funguje elektrostatický filtr

Ionizátor vzduchu generuje záporné ionty (-) do vzduchu. Tyto nabité částice shlukují na sebe i ty nejmenší částice prachu. Elektrostatický filtr je katoda (+), která přitahuje záporné shluky (-) a tímto čistí vzduch. Údržba je jednoduchá – 1-2x týdně měkkým, vlhkým hadříkem vyčistit čepele elektrostatického filtru. Životnost elektrostatického filtru není omezená. 

JAK FUNGUJE IONIZÁTOR VZDUCHU. 

Ionizátory vzduchu generují záporné ionty (anionty), a tím je dosaženo hned několika efektů. Dýcháme vzduch mající efekt čerstvého vzduchu po bouřce. Civilizace produkuje mnoho kladných iontů (DVD, TV, auta atd.), jež mají škodlivý účinek na zdraví (bolest hlavy, únava, ospalost). Záporné ionty neutralizují ve vzduchu kladné ionty (kationty). Nabité částice shlukují na sebe i ty nejmenší částice prachu, a tyto shluky odfiltruje elektrostatický filtr nebo spadnou na horizontální plochu, kde se snadno odstraní hadrem nebo vysavačem. Nevýhodou ionizátorů je, že mohou produkovat ozon, který je ve větším množství škodlivý pro zdraví (obzvlášť pro astmatiky). Dle normy ČSN EN 60335-2-65 produkce ozonu nesmí překročit 0,05 ppm. Tuto normu musí splňovat jakákoliv čistička vzduchu s ionizátorem nebo samotný ionizátor na českém trhu. Čističky vzduchu s ionizátorem Clean Air Optima splňují normu 60335-2-65. Ionizátor nevyžaduje žádnou údržbu. Životnost ionizátoru není omezená. 

Čističky vzduchu a zvlhčovače značky Clean Air Optima pomáhají zlepšit ovzduší v místnosti. Čističky vzduchu s ionizátorem Clean Air Optima mají širokou škálu využití: čističky vzduchu do bytu, do restaurace a pro alergiky. Společnost Clean Air Optima provádí u čističek vzduchu neustále testy u různých nezávislých organizací. Od těchto společností mají čističky vzduchu a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenze.

Barva černá, stříbrná
Časovač ne
Funkce navíc není nutno měnit filtr, noční osvětlení
Funkce navíc k čištění vzduchu nemá
Maximální hlučnost 8 dB
Ionizátor ano (nelze vypnout)
Orientační velikost místnosti do 20 m²
Technologie čištění vzduchu elektrostatický filtr, ionizátor
Vzduchový průtok nemá ventilátor
Dálkové ovládání ne
Velikost místnosti do 20 m2
Hlučnost 8 dB
Typ filtru Elektrostatický filtr ESP (elektrostatická plazma)
Údržba elektrostatického filtru 1-2x týdně měkkým, vlhkým hadříkem vyčistit čepele
Ionizátor ano
Ionizace 2 500 000 iontů/cm3/s
Produkce ozonu (?) <0,05 ppm
Noční režim čištění vzduchu ano
Napětí 220 V / 50 Hz
Příkon 2,5 W
Rozměry (VxŠxH) 21 x 7,2 x 10,4 cm
Hmotnost 0,265 kg
Barva stříbrno-černá
Výrobce Clean Air Optima
Druh čističky vzduchu
Doporučený prostor 40 m3
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MU Avatar autora spokojenost 9.12.2021 18:27
Nečekala jsem od čističky zázraky, jen dýchatelno (leze nám do bytu kouř z okolních komínů). Splnila to na jedničku. Místnost má 16m2. Není potřeba mít čističku zapnutou celý den, takže ji přenáším i do další místnosti, kde úspěšně zmírňuje kouřový pach.
Odpovědět
J Avatar autora 4.5.2021 09:56
Koupil jsem dvě čističky na prostor cca 30 m2. Obě fungují jak mají. Stahují cigaretový kouř, což je dobře vidět při čistění. Výrobek doporučuji.
Odpovědět
P Avatar autora 21.1.2021 13:59
Zatím mám čističku krátce. Nejprve jsem ji testoval několik dní v uzavřené malé místnosti a nemůžu říct, že by zapáchala nicméně vzduch má takovou zvláštní vůni, že to nemusí být každému příjemné. Ve větší místnosti je to OK, ale i přesto bych ji nenechával běžet nonstop. Myslím, že vzduch po bouřce má zcela jistě jinou, příjemnější vůni.
Odpovědět
LG Avatar autora 24.2.2020 12:27
Opravdu je dobré, když zpočátku necháte čističku 2 - 3 dny zapnutou v místnosti, kterou neobýváte. Pak už tolik nejsou cítit plasty, jen čistý vzduch, který lehce připomíná vzduch na bazéně. Jinak spokojenost, čistička funguje skvěle.
Odpovědět
S Avatar autora Prosba 4.2.2020 22:27
Dobry den , prosim o radu. V byte jsou 2 kuraci - potrebuji cistit vzduch od zapachu z cigaret.. Staci tato mala nebo mi doporucite jinou cisticku? Dekuji. Sladkova
Odpovědět
Avatar autora Něco je špatně 23.10.2019 11:21
První dny se šířil z čističky hodně nepříjemný odér. Na dotaz, zda je to běžné mi bylo odpovězeno, že ano. Odér se po pár dnech zmírnil, ale vzduch v místnosti stále není příjemný. Dokonce jsem onemocněla zánětem průdušek, což samozřejmě nemusí s čističkou vůbec souviset, ale nějak si to povědomě s tímto spojuji a nechce se mi ji používat. I bych jí vrátila, ale bylo mi napsáno, že je v pořádku. V každém případě chci všem napsat, že mám ionizátor v infrasauně a po saunování ho nechám ještě hodinu běžet s otevřenými dveřmi do místnosti. Je tam opravdu příjemný vzduch. S touto čističkou nebo ionizátorem je něco špatně.
Odpovědět
P Avatar autora Výfukové plyny 20.10.2019 09:12
Zdravím, chci se zeptat, zda je čistička účinná i proti výfukovým plynům, hlavně pm 2,5. Díky.
Odpovědět
K Avatar autora 18.1.2019 09:19
Z počátku byl cítit zápach z plastu. Po třech dnech ustoupil a změnil se na takový lehký odér, jako když jste na bazénu a nepatrně setrvává. Ale to asi tak má být a není to nepříjemné. I přes počáteční zápach byl hned vzduch na poznání jiný, jako po vyvětrání za mrazivého rána. Vzduch je pocitově chladnější. O poznání se lépe spí, jsme víc odpočatí, nemáme v noci ucpané nosy. Po přemístění do kuchyně, kde máme psy, si manžel liboval, jak jsem pěkně uklidila, že to tam voní čistě :) Pachy to likviduje bezvadně. Hlučnost je minimální. Do dvou metrů slyším lehké šumění, pak už nic. Jsme spokojení, předčila naši skepsi a očekávání. Po této zkušenosti bych se v případě potřeby nebála investovat do vyšších kategorií čističek.
Odpovědět
S Avatar autora Čistička 13.12.2018 22:16
Čističku jsem koupila, protože manžel nemohl spát při otevřené ventilačce a já nemohla v ložnici dýchat při zavřeném okně. Za mě naprostá spokojenost. I při zavřeném okně je v ložnici čerstvý vzduch.
Odpovědět
M Avatar autora škodlivý zápach z čističky 11.12.2018 10:45
Chtěla bych se připojit k tomuto názoru, který zjišťuji také..."Již po vybalení se objevil velmi silný zápach umělé hmoty - pravděpodobně se jedná o látky, kterými je většina elektroniky napouštěna z důvodu zvýšení nehořlavosti. Ovšem tyto látky jsou velmi škodlivé zdraví - tedy přímo zdraví nebezpečné. Zde to bylo extrémně silné. Po zapnutí se ten zápach nezmenšil, ale šířil se do vzduchu, takže jsem byl nucen přístroj nechat běžet několik dní v neobyvatelné místnosti"....nejradši bych přístroj vrátila ještě v záruce...nedalo se při zapnutí 3x v místnosti vůbec spát...výrobek se mi zdá jako škodlivý pro organismus
Odpovědět
VV Avatar autora Clean Air Optima CA-267 15.10.2018 17:34
Tuto čističku vzduchu máme 14 dní,máme ji v kuchyni,protože manželka kouří jen tady,protože jsem nekuřák.Pokud kouří jen jeden člověk,tak si s tím čistička v pohodě poradí a během 10 minut po dokouření je čisto a bez smradu.Pokud si zapálí najednou 2 a více,vyčistění vzduchu trvá déle,ale taky si s tím poradí.Absolutně tichý provoz,ionizace jde hned cítit,takže splňuje,co jsme od toho očekávali.Jsme spokojení,ale do větších místností bych to nedoporučoval.
Odpovědět
M Avatar autora 17.9.2018 13:28
Dobrý den, Je tato čistička vzduchu také vhodná pro astmatiky? Předem děkuji za odpověď.
Odpovědět
TP Avatar autora Čistička vzduchu Clean Air Optima CA 267 24.4.2018 15:39
Jsem spokojená, vzduch je cítit "čistotou" a kvůli tomu jsem ji hlavně kupovala. Opravdu bezhlučná, po spuštění jsem se lekla, že nefunguje, jak je tichá.
Odpovědět
J Avatar autora Čistička vzduchu Clean Air Optima CA 267 23.4.2018 13:26
Mám ji asi 14 dnů. Prachu ze vzduchu asi moc nestáhne - čistil jsem ji 2x - stíral jsem opravdu minimální prachový film. Zkrátka je malinká. Vzduch ale ionizuje, spí se mi mnohem lépe. Co oceňuji je naprostá bezhlučnost a velmi nízká spotřeba. Je nutno počítat s tím, že je to přístroj do velmi malých prostorů a nelze čekat zázraky - i vzhledem k ceně. Na škále od 1 do 10 bych čističce dal 6.
Odpovědět
PK Avatar autora Čistička vzduchu Clean Air Optima CA 267 23.4.2018 14:40
Děkujeme za konstruktivní recenzi. :-)
I Avatar autora 19.3.2018 21:54
Dobrý den, v bytě máme zásuvky až těsně u podlahy. Může být přístroj zapojen opačně tj. světlem nahoru - filtrem dolů nebo ve vodorovné poloze v případě připojení na prodlužovačku? Jak dlouho může být zapnutý nebo se sám automaticky po určité době vypne? Děkuji za odpověď
Odpovědět
PK Avatar autora 20.3.2018 11:08
Dobrý den, podle našeho technika ničemu nevadí, když ji zapojíte vzhůru nohama. Prodlužka je naprosto v pořádku. Co se týká délky provozu - zapnutou ji nechte dle potřeby, výrobce neudává časové omezení. Automatické vypínání (časovač) nemá, je třeba vypnout ručně. Zdraví Petra Kociánová, Gavri.cz
J Avatar autora 5* 9.3.2018 11:38
Výrobok používam 2 týždne, po rozbalení bol cítiť ako nová elektronika, nevidím v tom problém. Čističku som si objednala z dôvodu kurackych sousedu, v pokoji je krásne čistý vzduch, škoda že na chodbe nemáme zástrčku poridili by sme i tam. Neverila som ze tak mala vec niečo aj dokáže. Je to skvele
Odpovědět
M Avatar autora spokojenost 6.3.2018 08:19
S výrobkem jsem spokojená, ze začátku po zapnutí byl cítit, ale jen mírně a již o něm nevím, běží v malé obytné místnosti, tichý a funkční, světýlko vůbec nezapínám, není třeba, spíš by rušilo.
Odpovědět
L Avatar autora zápach 26.2.2018 11:29
Již po vybalení se objevil velmi silný zápach umělé hmoty - pravděpodobně se jedná o látky, kterými je většina elektroniky napouštěna z důvodu zvýšení nehořlavosti. Ovšem tyto látky jsou velmi škodlivé zdraví - tedy přímo zdraví nebezpečné. Zde to bylo extrémně silné. Po zapnutí se ten zápach nezmenšil, ale šířil se do vzduchu, takže jsem byl nucen přístroj nechat běžet několik dní v neobyvatelné místnosti. Po čase se zápach zmenšil natolik, že budu přístroj zkoušet v obyvatelné místnosti.
Odpovědět
J Avatar autora Čistička 2.1.2018 18:06
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je tato čistička vhodná do místnosti, která má 9-10m2 a ve které jsou morčata, která samozřejmě i přes pravidelné čištění jsou trochu cítit (rodina trochu nadává). Pomůže částečně tato čistička, nebo doporučíte kouknout po jiné? Předem děkuji
Odpovědět
PK Avatar autora Čistička 3.1.2018 14:04
Dobrý den, na zápachy nejrůznějšího druhu je tato čistička jako dělaná. Zdraví Petra Kociánová z Gavri.cz
M Avatar autora umístění do skříně 16.12.2017 13:09
Dobrý den, mohl bych tuto čističku umístit přímo do skříně s oblečením? Ve skříni je cítit plíseň. Děkuji
Odpovědět
PK Avatar autora umístění do skříně 18.12.2017 13:13
Dobrý den, teoreticky to možné je, ale důležité je, aby čističku nic nezakrývalo a okolo ní mohl proudit vzduch. Lepší je ji zapojit do zásuvky v těsné blízkosti skříně. Ionizace je dostatečně silná. S pozdravem Petra Kociánová, Gavri.cz
L Avatar autora Zápach spaleniny 30.11.2017 16:23
Bohuzel,budu vracet,po zapnuti jsme citili zapach jakoby spaleniny,cirka po 2hodinach manzel nevydrzel a vyndal.ze zasuvky,zdá se nám -neco v nepořádku.
Odpovědět
PK Avatar autora Zápach spaleniny 30.11.2017 17:53
Vážená zákaznice, zboží můžete do 14-ti dnů vrátit, nebo vám ho můžeme vyměnit za nový, funkční kus. Kontaktujte nás prosím na e-mail obchod@gavri.cz - s pozdravem, Petra Kociánová, Gavri.cz
R Avatar autora Jiskření 21.11.2017 16:26
Dobrý den, chci se zeptat, zde je v pořádku, že když čističku vzduchu zapnu do zásuvky, tak v ní jiskří. Děkuji
Odpovědět
PK Avatar autora Jiskření 22.11.2017 14:56
Dobrý den, jiskření by se objevovat nemělo. Kontaktujte prosím náš servis@gavri.cz a stručně popište závadu. Náš servisní technik se vám ozve a přístroj vám buď opraví, nebo vymění za nový. S pozdravem, Petra Kociánová z Gavri.cz
L Avatar autora Astma 20.10.2017 08:36
Dobrý den, prckovy 2roky a byla mu zjištěna alergie na psi, kočky a take astma. Je tato čistička vhodna do ložnice kde spi nebo se máme poohlednout po jiné? Děkuji
Odpovědět
AG Avatar autora ASTMA 20.10.2017 10:40
Dobrý den, v tomto případě bych spíše volil čističku s HEPA filtrem jako je například LR 50: https://www.gavri.cz/cisticka-vzduchu/cisticka-vzduchu-s-ionizatorem-comedes-lr-50-cerna/
P Avatar autora Plíseň 7.10.2017 14:12
Dobrý den. Chci se zeptat. Máme starší dům a nová okna. Dům tolik nevětrá a objevila se plíseň. Dokáže tato čistička tomuto předejít?
Odpovědět
AM Avatar autora Plíseň 13.10.2017 15:13
Dobrý den, tento přístroj sice dokáže zachytit i spory plísní, nicméně je v prvé řadě třeba podchytit zdroj těchto plísní a tím bývá vlhkost. Proto bych nejprve spíše doporučoval odvlhčovač, popřípadě kombinaci odvlhčovač + čistička. S pozdravem Antonín Malík Gavri.cz
LH Avatar autora Pohlcení pachu z cigaret 22.9.2017 22:32
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je tato čistička vzduchu schopna zbavit místnost pachu po cigaretách. Dříve se v ní kouřilo, nyní už ne. My jako nekuřáci to cítíme a především v noci na spaní to je problém. Děkuji za odpověď a přeji příjemný den. S pozdravem Lucie Hrouzková
Odpovědět
PK Avatar autora Pohlcení pachu z cigaret 25.9.2017 20:07
Dobrý den, to je častá otázka. Ve vašem případě by čistička CA-267 mohla přinést úlevu, ale kompletně vás zápachu nezbaví. Jde o to, že vzduch sice osvěží, ale neumí vyčistit zdroj kouřového zápachu, kterým jsou zdi, nábytek, dřevo apod. Čističky vzduchu umí čistit pouze znečištění, které poletuje v ovzduší, takže kdyby byl v domácnosti aktivní kuřák, má to smysl a bylo by dobré si čističku pořídit, aby se dým nevsákl do vybavení bytu. Dým, který se předtím roky vtahoval do omítky, už bohužel nevyčistí žádná čistička vzduchu, je potřeba vydezinfikovat přímo zdi. S pozdravem Petra Kociánová, Gavri s.r.o.
AJ Avatar autora Prach 3.9.2017 14:56
Dobry den, chtela bych se zeptat,zda se tato cisticka hodi i do vice prasneho prostredi,nez je obvykle? Jedna se mi o to,ze bych ji chtela umistit k vetsimu papouskovi,protoze on jak ma peří tak hrozne prasi.Ne nijak extremne,ale prachu mame doma urcite vic,nez je bezne.Pomuze nam tato cisticka se prachu zbavit,neposkodi se? Dekuji :)
Odpovědět
PK Avatar autora Prach 25.9.2017 19:45
Dobrý den, v tomhle případě nemohu odpovědět jednoznačně. Čistička by to mohla zvládnout v případě, že je místnost opravdu malá. Poškození nehrozí - pokud by prachu bylo příliš, spíš by ho přestala lapat a usazoval by se na nábytku. Doporučila bych vám spíš silnější model CA-366. S pozdravem Petra Kociánová, Gavri s.r.o.
J Avatar autora Kočičí chlupy 18.7.2017 10:29
Dobrý den, je vhodná tato čistička i do místností, kde se pohybuje kočka? Zachytí alespoň částečně drobné chloupky, které kočka po bytě "ztrácí" do vzduchu? Děkuji za odpověď
Odpovědět
PG Avatar autora Kočičí chlupy 19.7.2017 17:10
Dobrý den, na znečištění zvířecími chlupy jsou mnohem lepší čističky vzduchu s HEPA filtry, které je dokáží nasát ventilátorem. Elektrostatické čističky jako CA-267 a Ionic Care ventilátory nemají a jejich schopnost zachytávat zvířecí chlupy není otestovaná. Ze zkušenosti můžeme říct, že ionizátor může pomoct, ale 100%-ní to nebude. Zvířecí chlupy totiž rychle klesají k zemi, a tak je šance, že by je čistička zachytila, minimální. K tomuto bychom doporučili čističku Comedes LR 50. S pozdravem Petra Kociánová, Gavri s.r.o.
KP Avatar autora Hlučnost tak nízká? 13.7.2017 23:38
Dobrý den, sháním čističku vzduchu a do očí mi padla tato. Ale velmi mě překvapil parametr hlučnosti - není nějak moc nízká? Chápu, že hodnoty je potřeba snižovat, ale tohle mi přijde jako ne úplně reálné číslo... Pokud vezmu informace, které jsem našel na internetu, pak se mohu dočíst (například zde, ať je tu zdroj - https://vas-pomocnik.cz/cisticky-vzduchu/), že hlučnost čističek vzduchu se pohybuje zhruba od 30 do 50 dB, navíc se do těchto hodnot vejde i většin čističek, které porovnávají - jen tato má hlučnost výrazně nižší - můžete mi to prosím trochu osvětlit, nerad bych se nákupem nějak napálil :-) Díky.
Odpovědět
PG Avatar autora Hlučnost tak nízká? 14.7.2017 09:58
Dobrý den, určitě osvětlíme. :-) Hlučnost je opravdu tak nízká, téměř nejde slyšet. Je to proto, že tato čistička nemá ventilátor, který je většinou za vyšší hluk odpovědný. Čistí vzduch tím, že vypouští záporné ionty, které neutralizují zápachy, prach, bakterie a podobné polétavé nečistoty. Váže je k sobě a potom svou vahou klesají k zemi, nebo jsou zachyceny na sběrných discích čističky. Není tedy potřeba žádný ventilátor, ani měnitelné mechanické filtry. S pozdravem Petra Kociánová, Gavri s.r.o.
Přidat hodnocení
5
262x
4
436x
3
3x
2
1x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 13.4.2024
+ Mal. Deklarovaná účinnost je ve skutečnosti větší. Může být umístěn i do většího prostoru.
+ Téměř bezhlučný.

5
ZK Avatar autora | 29.3.2024
Výrobek se splňuje vše, co uvádí v popisu.

Clean Air Optima je holandská značka, kterou založila v roce 2002 dvojčata Jeroen a Frank Kortenschijlovi. zvlhcovac-vzduchu-a-vonne-esenceTato firma vyrábí vysoce kvalitní čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače a stojanové ventilátory pro domácnost do malých i velkých místností. Cílem společnosti Clean Air Optima je, aby její přístroje zlepšovaly vnitřní prostředí budov tak, aby se v něm nacházel co možná nejčistší, nejzdravější a nejpříjemnější vzduch. Tato společnost razí heslo: „Čím kvalitnější vzduch, tím kvalitnější život.“ Clean Air Optima dbá na kvalitu svých produktů a své výrobky nabízí za přijatelné ceny. V celé Evropě, ale také ve většině zbývajícího světa, se nacházejí tisíce spokojených klientů využívajících její výrobky.

Výhradním distributorem značky Clean Air Optima v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o.

 

Typy vyráběných produktů:

 1. Čističky vzduchu pro domácnost
 2. Zvlhčovače vzduchu pro domácnost
 3. Odvlhčovače vzduchu pro domácnost
 4. Stojanové ventilátory

 

Společnost Clean Air Optima provádí u čističek vzduchu neustále testy u různých nezávislých organizací. Od těchto společností mají čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenze. Čističky vzduchu Clean Air Optima mají širokou škálu využití jako:

 • čističky vzduchu do bytu,
 • čističky vzduchu do restaurace,
 • pro kanceláře a instituce,
 • pro alergiky a astmatiky, 
 • do ordinací a pracovišť
 • a obecně do míst s vyšší koncentrací lidí.

 

Podle studií, které prováděly nejprestižnější evropské instituce, bylo zjištěno, že lidé tráví až 90% svého času uvnitř budov. A také, že vzduch uvnitř budov je mnohdy znečištěný víc než vzduch venkovní. Kvůli tomu se v přístrojích značky Clean Air Optima nacházejí kvalitní filtry, které velice efektivně ničí prachové částice, spory plísní, bakterie, pachy, alergeny a další škodlivé látky. Společnost Clean Air Optima splňuje evropské i české standardy pro elektronické přístroje.

Clean Air Optima - čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, zvlhčovače vzduchu