Clean Air Optima CA-406b, sloupový ventilátor

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 4
 

Otočný kruh - 90 ° a 360 ° • Vzduchový průtok - 520m³/h • Prachový filtr pro čistý a čerstvý vzduch • Hlučnost - <25 dB (nejnižší rychlost ventilátoru) • Rychlost otáček za minutu - 750 - 900 - 1050 • Hmotnost - 4,8 kg • Funkce automatického stmívání

Návod v češtině Clean Air Optima CA-406b Návod v češtině

 

Dostupnost Na dotaz (dostupnost)
Cena 3 545,45 Kč bez DPH
4 290 Kč
Kód produktu 2302000010
Značka Clean Air Optima
Webová stránka značky cleanairoptima.nl
Kategorie Ventilátory
Položka byla vyprodána...
 

Ultratichý režim

Pokud hledáte ultratichý sloupový ventilátor, jste na tom správném místě. Clean Air Optima CA-406b na svůj nejnižší výkon dosahuje hlasitosti maximálně 25 dB. To se dá přirovnat například k šumu listí. Tento režim je ideální pro noční provoz, kdy chceme nerušeně spát.

Funkce navíc

Přístroj disponuje až 3 rychlostmi ventilátoru (možnost nastavení pro normální proudění vzduchu, přirozené proudění vzduchu a režim spánku) a pokročilým systémem - dynamickým průtokem vzduchu s vertikálním rotorem.

Další užitečnou funkcí je časovač, nastavitelný pro 1, 2, 4 a 8 hodin. Princip je velmi jednoduchý. Nastavíte si dobu, po kterou chcete, aby přístroj fungoval a po uplynutí této doby se sám automaticky vypne.

Dálkové ovládání

Pohodlnost přístroje podtrhuje i možnost využití infračerveného dálkového ovládání. Nemusíte tak chodit k přístroji pokaždé, když budete chtít přepnout program ventilace, nebo jej zcela vypnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Clean Air Optima je holandská značka, kterou založila v roce 2002 dvojčata Jeroen a Frank Kortenschijlovi. zvlhcovac-vzduchu-a-vonne-esenceTato firma vyrábí vysoce kvalitní čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače a stojanové ventilátory pro domácnost do malých i velkých místností. Cílem společnosti Clean Air Optima je, aby její přístroje zlepšovaly vnitřní prostředí budov tak, aby se v něm nacházel co možná nejčistší, nejzdravější a nejpříjemnější vzduch. Tato společnost razí heslo: „Čím kvalitnější vzduch, tím kvalitnější život.“ Clean Air Optima dbá na kvalitu svých produktů a své výrobky nabízí za přijatelné ceny. V celé Evropě, ale také ve většině zbývajícího světa, se nacházejí tisíce spokojených klientů využívajících její výrobky.

Výhradním distributorem značky Clean Air Optima v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o.

 

Typy vyráběných produktů:

 1. Čističky vzduchu pro domácnost
 2. Zvlhčovače vzduchu pro domácnost
 3. Odvlhčovače vzduchu pro domácnost
 4. Stojanové ventilátory

 

Společnost Clean Air Optima provádí u čističek vzduchu neustále testy u různých nezávislých organizací. Od těchto společností mají čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenze. Čističky vzduchu Clean Air Optima mají širokou škálu využití jako:

 • čističky vzduchu do bytu,
 • čističky vzduchu do restaurace,
 • pro kanceláře a instituce,
 • pro alergiky a astmatiky, 
 • do ordinací a pracovišť
 • a obecně do míst s vyšší koncentrací lidí.

 

Podle studií, které prováděly nejprestižnější evropské instituce, bylo zjištěno, že lidé tráví až 90% svého času uvnitř budov. A také, že vzduch uvnitř budov je mnohdy znečištěný víc než vzduch venkovní. Kvůli tomu se v přístrojích značky Clean Air Optima nacházejí kvalitní filtry, které velice efektivně ničí prachové částice, spory plísní, bakterie, pachy, alergeny a další škodlivé látky. Společnost Clean Air Optima splňuje evropské i české standardy pro elektronické přístroje.

Clean Air Optima - čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, zvlhčovače vzduchu