Clean Air Optima CA-904w, sloupový ventilátor

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 5
 

2v1 - topení a chlazení • Hlučnost - <35 dB(A) • Rychlost otáček za minutu - 750 - 1050 • Hmotnost - 4,56 kg • Digitální regulace teploty mezi 15 ° C a 35 ° C • pro místnosti - 40m²/100m³ • Dálkové ovládání • Výkon - 1000/2000 W

Návod k použití

 

Dostupnost Na dotaz (dostupnost)
Cena 3 793,39 Kč bez DPH
4 590 Kč
Kód produktu 2302000030
Značka Clean Air Optima
Webová stránka značky cleanairoptima.nl
Kategorie Ventilátory
Položka byla vyprodána...
 

Topení a chlazení 2v1

Špičkový přístroj, který poskytuje pohodlné vytápění, či dodatečné oteplení pro prostory do 40m² (100 m³). A naopak v teplém ročním období se dokáže proměnit v klasický ventilátor, který naopak vzduch rozfouká a osvěží.

Přístroj je tak možné využívat prakticky po celý rok. Nemusíte kupovat 2 přístroje, které vyjdou nejen draze a zaberou mnohem více místa, ale kolikrát nejsou tak kvalitní, jako přístroje nizozemské značky Clean Air Optima.

Funkce navíc

U zařízení, které vzduch ochlazují, či naopak oteplují je dobré mít možnost nastavení výchozí, či cílové teploty. K tomu v tomto případě slouží nastavitelný termostat, který sám tuto teplotu reguluje.

Další užitečnou funkcí je časovač, nastavitelný pro 1 až 12 hodin. Princip je velmi jednoduchý. Nastavíte si dobu, po kterou chcete, aby přístroj fungoval a po uplynutí této doby se sám automaticky vypne.

Dálkové ovládání

Pohodlnost přístroje podtrhuje i možnost využití infračerveného dálkového ovládání. Nemusíte tak chodit k přístroji pokaždé, když budete chtít přepnout program ventilace, nebo jej zcela vypnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Clean Air Optima je holandská značka, kterou založila v roce 2002 dvojčata Jeroen a Frank Kortenschijlovi. zvlhcovac-vzduchu-a-vonne-esenceTato firma vyrábí vysoce kvalitní čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače a stojanové ventilátory pro domácnost do malých i velkých místností. Cílem společnosti Clean Air Optima je, aby její přístroje zlepšovaly vnitřní prostředí budov tak, aby se v něm nacházel co možná nejčistší, nejzdravější a nejpříjemnější vzduch. Tato společnost razí heslo: „Čím kvalitnější vzduch, tím kvalitnější život.“ Clean Air Optima dbá na kvalitu svých produktů a své výrobky nabízí za přijatelné ceny. V celé Evropě, ale také ve většině zbývajícího světa, se nacházejí tisíce spokojených klientů využívajících její výrobky.

Výhradním distributorem značky Clean Air Optima v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o.

 

Typy vyráběných produktů:

 1. Čističky vzduchu pro domácnost
 2. Zvlhčovače vzduchu pro domácnost
 3. Odvlhčovače vzduchu pro domácnost
 4. Stojanové ventilátory

 

Společnost Clean Air Optima provádí u čističek vzduchu neustále testy u různých nezávislých organizací. Od těchto společností mají čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenze. Čističky vzduchu Clean Air Optima mají širokou škálu využití jako:

 • čističky vzduchu do bytu,
 • čističky vzduchu do restaurace,
 • pro kanceláře a instituce,
 • pro alergiky a astmatiky, 
 • do ordinací a pracovišť
 • a obecně do míst s vyšší koncentrací lidí.

 

Podle studií, které prováděly nejprestižnější evropské instituce, bylo zjištěno, že lidé tráví až 90% svého času uvnitř budov. A také, že vzduch uvnitř budov je mnohdy znečištěný víc než vzduch venkovní. Kvůli tomu se v přístrojích značky Clean Air Optima nacházejí kvalitní filtry, které velice efektivně ničí prachové částice, spory plísní, bakterie, pachy, alergeny a další škodlivé látky. Společnost Clean Air Optima splňuje evropské i české standardy pro elektronické přístroje.

Clean Air Optima - čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, zvlhčovače vzduchu