Clean Air Optima CA-405, stojanový ventilátor

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 3
 

Stojanový ventilátor s ionizátorem Clean Air Optima CA-405: stupně ventilace - 3  rychlost vzduchu - 7 m/s • příkon - max 65W °  oscilace - 80° • průměr lopatek ventilátoru - 40 cm • hlučnost - 25 dB • hmotnost - 3,4 kg • rozměry - 92 x 16 x 14 cm • Dálkové ovládání • Časovač • Délka kabelu - 2 m

Návod v češtině

Dostupnost Na dotaz (dostupnost)
Cena 3 049,59 Kč bez DPH
3 690 Kč
Kód produktu 2410130050
Značka Clean Air Optima
Webová stránka značky cleanairoptima.nl
Kategorie Ventilátory
Položka byla vyprodána...
 

Čištění vzduchu ionizátorem

Přístroj disponuje vestavěným ionizátorem. Jedná se o část přístroje, produkující záporné ionty. Ty na sebe vážou prachové částice, mikroorganismy a jiné nežádoucí látky, které následně shlukují do jednoho většího chuchvalce. Jelikož je takový shluk částic těžší, než vzduch, klesají k zemi a následně jsou odfiltrovány.

Funkce navíc

Stojanový ventilátor disponuje až 3 rychlostmi ventilátoru (možnost nastavení pro normální proudění vzduchu, přirozené proudění vzduchu a režim spánku) a pokročilým systémem - dynamickým průtokem vzduchu s vertikálním rotorem.

Další užitečnou funkcí je časovač, nastavitelný pro 1, 2, 4 a 8 hodin. Princip je velmi jednoduchý. Nastavíte si dobu, po kterou chcete, aby přístroj fungoval a po uplynutí této doby se sám automaticky vypne.

Dálkové ovládání

Pohodlnost přístroje podtrhuje i možnost využití infračerveného dálkového ovládání. Nemusíte tak chodit k přístroji pokaždé, když budete chtít přepnout program ventilace, nebo jej zcela vypnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Clean Air Optima je holandská značka, kterou založila v roce 2002 dvojčata Jeroen a Frank Kortenschijlovi. zvlhcovac-vzduchu-a-vonne-esenceTato firma vyrábí vysoce kvalitní čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače a stojanové ventilátory pro domácnost do malých i velkých místností. Cílem společnosti Clean Air Optima je, aby její přístroje zlepšovaly vnitřní prostředí budov tak, aby se v něm nacházel co možná nejčistší, nejzdravější a nejpříjemnější vzduch. Tato společnost razí heslo: „Čím kvalitnější vzduch, tím kvalitnější život.“ Clean Air Optima dbá na kvalitu svých produktů a své výrobky nabízí za přijatelné ceny. V celé Evropě, ale také ve většině zbývajícího světa, se nacházejí tisíce spokojených klientů využívajících její výrobky.

Výhradním distributorem značky Clean Air Optima v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o.

 

Typy vyráběných produktů:

 1. Čističky vzduchu pro domácnost
 2. Zvlhčovače vzduchu pro domácnost
 3. Odvlhčovače vzduchu pro domácnost
 4. Stojanové ventilátory

 

Společnost Clean Air Optima provádí u čističek vzduchu neustále testy u různých nezávislých organizací. Od těchto společností mají čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenze. Čističky vzduchu Clean Air Optima mají širokou škálu využití jako:

 • čističky vzduchu do bytu,
 • čističky vzduchu do restaurace,
 • pro kanceláře a instituce,
 • pro alergiky a astmatiky, 
 • do ordinací a pracovišť
 • a obecně do míst s vyšší koncentrací lidí.

 

Podle studií, které prováděly nejprestižnější evropské instituce, bylo zjištěno, že lidé tráví až 90% svého času uvnitř budov. A také, že vzduch uvnitř budov je mnohdy znečištěný víc než vzduch venkovní. Kvůli tomu se v přístrojích značky Clean Air Optima nacházejí kvalitní filtry, které velice efektivně ničí prachové částice, spory plísní, bakterie, pachy, alergeny a další škodlivé látky. Společnost Clean Air Optima splňuje evropské i české standardy pro elektronické přístroje.

Clean Air Optima - čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, zvlhčovače vzduchu