CasaTherm 9832 HOTTOP 3200W, černý, tmavý infračervený tepelný panel

Neohodnoceno
 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Tmavý infračervený tepelný panel CasaTherm 9832 HOTTOP 3200W • výhřevnost: 9 m², maximální výkon / příkon - 3200 W, stupeň krytí - IP55, rozměry - 1950 x 202 x 58 mm, napětí - 220-240 V, 50/60 Hz, váha - 10,6 kg, barevné provedení - černý, lze dokoupit dálkové ovládání FB-FNK 3600

Návod k použití

Dostupnost Prodej ukončen
Cena 12 511,57 Kč bez DPH
15 139 Kč
Kód produktu 6304001100
Značka CasaFan
Webová stránka značky ventilator.de
Kategorie Topení
Záruka 2 roky
 

ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA PRODUKTU

Tento infračervený topný panel má celkové rozměry 1950 x 202 x 58 mm, takže představuje kompaktní řešení, které nezabere mnoho místa. Úzký profil výrobku z něj dělá nenápadné zařízení, které umístíte prakticky kamkoliv, na stěnu i na strop. Snadnou manipulaci a montáž umožňuje také nízká hmotnost, která je pouhých 10,6 kg. Lze dokoupit dálkové ovládání FB-FNK 3600

ODOLNÉ ZPRACOVÁNÍ A KVALITNÍ KOMPONENTY

Konstrukce přístroje je vyrobena z kombinace hliníku a nerezové oceli a disponuje stupněm krytí IP55, což zaručuje ochranu proti tryskající vodě. Jedná se o dostatečnou ochranu výrobků, které jsou určeny k provozu i ve zhoršených podmínkách, a tak i toto zařízení je možno provozovat rovněž v prostředí, kde může být vystaveno vnějším vlivům.

Tento infračervený tepelný panel je produktem německé značky CasaFan, která nabízí svou profesionální řadu topidel CasaTherm. Zde patří i tento infračervený panel. Spolehnout se můžete na dlouholeté zkušenosti výrobce v této oblasti, a tudíž také vysokou kvalitu použitých komponent a testování zaručující optimální parametry každého modelu této produktové řady.

NAPÁJENÍ A VÝKON

Napájení topidla je určeno pro typické napětí v síti 220 – 240 V, 50/60 Hz. Samotné zapojení do sítě je velice snadné a nevyžaduje odbornou montáž. Je totiž řešeno klasickou přívodní šňůrou, která disponuje zástrčkou.

Mezi základní výhody infrazářičů nepatří pouze okamžité teplo, ale samozřejmě také energetická úspora. Vzhledem k tomu, že CasaTherm 9832 HOTTOP 3200W neohřívá primárně vzduch, ale předměty v okolí, je uzpůsoben k distribuci tepla přesně tam, kde je to potřeba. Maximální výkon i příkon topidla je 3200 W, který stačí k vyhřátí prostoru o velkosti 9 m2.

Sálavé teplo, které od infrazářiče dostanete, je nejpřirozenější formou tepla, a také díky tomuto principu distribuce tepla může být toto topidlo využito v částečně otevřených prostorách.

VYUŽITÍ ZEJMÉNA V inTERIÉRECH

CasaTherm 9832 HOTTOP 3200W najde své uplatnění především v interiérech. Přístroj funguje na principu dlouhovlnného záření. Pro přístroje, pracující s podobnou technologií platí, že na rozdíl od krátkých vln (infrazářiče se světlem) je tepelné záření unášeno pohybem vzduchu. Z tohoto důvodu doporučujeme přístroj používat v místech, kde vzduch "stojí" (kde není vítr, ani průvan).

Je to čistý způsob vytápění produkující čisté teplo, topení je bezhlučné a nespotřebovává žádný kyslík. To jej předurčuje k využití v částečně otevřených prostorách, kde se uplatní v soukromých objektech a veřejných prostorách, jako jsou bary a restaurace, kryté venkovní posezení, nebo kryté zimní zahrady. Toto topidlo díky svým odolným vlastnostem, které mu zaručuje výrobcem deklarovaný stupeň krytí, se v hojné míře uplatní také v objektech průmyslových, jako jsou výrobní haly, sklady a dílny či garáže. Využití má také u hospodářských budov, jako jsou seníky, ustájení dobytka, opravny zemědělských strojů a další.

PRAKTICKÝ POMOCNÍK I PRO SPECIFICKÉ ÚČELY

S ohledem na to, že produkt disponuje ochranou proti tryskající vodě, tak si dobře poradí s vlhkým prostředím. Proto si najde své uplatnění také v řadě specifických případů. Těmi může být třeba vysoušení prostorů, protože infračervené panely ohřívají přímo předměty a okolní objekty, a tedy také stěny. Mimo jiné tímto způsobem zamezuje vzniku plísní ve vlhkých místech. K tomuto účelu je ideální využít i odvlhčovač vzduchu. Vznikne tak harmonické duo, které eliminuje plísně a nežádoucí bakterie.

Vhledem ke schopnosti ohřívat přímo konkrétní objekty v dosahu, lze použít tento přístroj také pro rozmrazování materiálů. Díky své konstrukci je schopno toto zařízení při provozu v horších podmínkách samozřejmě poskytnout bezpečnost obsluze, a to i v mokrém prostředí.

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO MONTÁŽ

Vzhledem k tomu, že zařízení je možno montovat v různých polohách na různé plochy, je k tomu potřeba využít příslušného montážního příslušenství, které umožní instalaci na požadovaná místa. Ke CasaTherm 9832 HOTTOP 3200W tak lze dokoupit několik instalačních sad.

Panely od značky CasaTherm, která patří do skupiny značek CasaFan, nejsou vybaveny klasickou koncovkou do zásuvky, ale pouze jen kabelem, který je potřeba napojit do rozvodné sítě.

Volitelně tak jsou k tomuto modelu k dispozici stropní podložky, které se používají na vysoké stropy a dokáží zvětšit vzdálenost topného panelu od stropní konstrukce. Využít lze také dvojité instalační sady, která umožňuje instalovat dva topné panely vedle sebe s nastavitelným úhlem sklonu ve čtyřech krocích. Druhá varianta dvojité instalační sady pak umožňuje instalaci dvou topných panelů v řadě za sebou, opět s nastavitelným sklonem.

Dálkové ovládání

Není součástí balení, nicméně je nezbytný pro ovládání přístroje. Univerzální dálkové ovládání je k dispozici zde.

Barva černá
Dálkové ovládání ne
Hmotnost 10.6 kg
Příkon 3200 W
Stupeň krytí IP55
Typ topidla infrazářič
Výhřevnost 9 m²

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost CasaFan působí již více jak 25 let na trhu se vzduchotechnikou. Ať už se jedná o přímotopy, odvlhčovače vzduchu nebo stropní ventilátory, veškeré výrobky CasaFan splňují nejpřísnější požadavky při kontrolách kvality v laboratořích. Nabídka stropních větráků CasaFan obsahuje přes 3000 kombinací všech modelů, kdy k základnímu produktu je možné dokoupit řadu příslušenství jako jsou prodlužovací tyče, ovládání na zeď popřípadě jiné barevné provedení lopatek.

Stropní ventilátory CasaFan můžete používat po celý rok díky funkci léto/zima, kdy v létě ochlazuje a v zimě ušetří energii. Velká část ventilátorů CasaFan je vybavena DC motory nové generace se zárukou 25 let, s nimiž docílíte úsporu elektrické energie, jsou méně hlučné a více šetrné k životnímu prostředí.

Značka CasaFan vlastní modelovou řadu CasaTherm. Ta nabízí širokou škálu topidel a zařízení podobného rázu.

Výhradním distributorem značky CasaFan v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o. V rámci služeb poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Stropní ventilátory CasaFan

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.