Náhradní vodní filtr W-02 pro zvlhčovače Clean Air Optima CA-604 Smart a CA-605 Smart

 
 • 1 z 2
 

Filtr pro zvlhčovače CA-604B Smart, CA-604W Smart, CA-605B Smart a CA-605T Smart: vodní, životnost 1 - 3 měsíce. Poskytuje odstraňování vodního kamene, čištění a změkčení vody.

Dostupnost Na dotaz (dostupnost)
Cena 288,43 Kč bez DPH
349 Kč
Kód produktu 3501000315
Značka Clean Air Optima
Webová stránka značky cleanairoptima.nl
Kategorie Příslušenství pro zvlhčovače vzduchu
Položka byla vyprodána...
 

Vodní filtr pro zvlhčovače CA-604B smart, ca-604w smart, ca-605b smart a ca-605t smart. 

Vodní filtr W-02 snižuje vodní kámen ve vodě a nežádoucí emise částic vápna v místnosti. Účinné po dobu jednoho až tří měsíců v závislosti na tvrdosti vody. Tvrdá voda z vodovodu urychluje nasycení granulátu, takže je třeba vodní filtr W-02vyměnit dříve.

Vodní filtr lze čistit dvakrát týdně pod tekoucí vodou z vodovodu. Přístroje Clean Air Optima CA-604 Smart a CA-605 Smart jsou vybavené mechanismem pro kontrolu životnosti filtru, který vás po 400 provozních hodinách upozorní na to, že je potřeba vyměnit vodní filtr W-02.
.

 

Typ filtr
Typ filtru vodní filtr
Životnost filtru (?) 1 - 3 měsíců
Údržba filtru (?) 1x týdně promýt vodou
Výrobce Clean Air Optima
Druh zvlhčovače

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Clean Air Optima je holandská značka, kterou založila v roce 2002 dvojčata Jeroen a Frank Kortenschijlovi. zvlhcovac-vzduchu-a-vonne-esenceTato firma vyrábí vysoce kvalitní čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače a stojanové ventilátory pro domácnost do malých i velkých místností. Cílem společnosti Clean Air Optima je, aby její přístroje zlepšovaly vnitřní prostředí budov tak, aby se v něm nacházel co možná nejčistší, nejzdravější a nejpříjemnější vzduch. Tato společnost razí heslo: „Čím kvalitnější vzduch, tím kvalitnější život.“ Clean Air Optima dbá na kvalitu svých produktů a své výrobky nabízí za přijatelné ceny. V celé Evropě, ale také ve většině zbývajícího světa, se nacházejí tisíce spokojených klientů využívajících její výrobky.

Výhradním distributorem značky Clean Air Optima v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o.

 

Typy vyráběných produktů:

 1. Čističky vzduchu pro domácnost
 2. Zvlhčovače vzduchu pro domácnost
 3. Odvlhčovače vzduchu pro domácnost
 4. Stojanové ventilátory

 

Společnost Clean Air Optima provádí u čističek vzduchu neustále testy u různých nezávislých organizací. Od těchto společností mají čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenze. Čističky vzduchu Clean Air Optima mají širokou škálu využití jako:

 • čističky vzduchu do bytu,
 • čističky vzduchu do restaurace,
 • pro kanceláře a instituce,
 • pro alergiky a astmatiky, 
 • do ordinací a pracovišť
 • a obecně do míst s vyšší koncentrací lidí.

 

Podle studií, které prováděly nejprestižnější evropské instituce, bylo zjištěno, že lidé tráví až 90% svého času uvnitř budov. A také, že vzduch uvnitř budov je mnohdy znečištěný víc než vzduch venkovní. Kvůli tomu se v přístrojích značky Clean Air Optima nacházejí kvalitní filtry, které velice efektivně ničí prachové částice, spory plísní, bakterie, pachy, alergeny a další škodlivé látky. Společnost Clean Air Optima splňuje evropské i české standardy pro elektronické přístroje.

Clean Air Optima - čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, zvlhčovače vzduchu