Náhradní vodní filtr W-02 pro zvlhčovače Clean Air Optima CA-604 Smart a CA-605 Smart

Neohodnoceno
 
 • 1 z 2
 

Filtr pro zvlhčovače CA-604B Smart, CA-604W Smart, CA-605B Smart a CA-605T Smart: vodní, životnost 1 - 3 měsíce. Poskytuje odstraňování vodního kamene, čištění a změkčení vody.

Dostupnost Do 2 týdnů (dostupnost)
Cena 288,43 Kč bez DPH
349 Kč    
Kód produktu 3501000315
Značka Clean Air Optima
Webová stránka značky cleanairoptima.nl
Kategorie Příslušenství pro zvlhčovače vzduchu
 

Vodní filtr pro zvlhčovače CA-604B smart, ca-604w smart, ca-605b smart a ca-605t smart. 

Vodní filtr W-02 snižuje vodní kámen ve vodě a nežádoucí emise částic vápna v místnosti. Účinné po dobu jednoho až tří měsíců v závislosti na tvrdosti vody. Tvrdá voda z vodovodu urychluje nasycení granulátu, takže je třeba vodní filtr W-02vyměnit dříve.

Vodní filtr lze čistit dvakrát týdně pod tekoucí vodou z vodovodu. Přístroje Clean Air Optima CA-604 Smart a CA-605 Smart jsou vybavené mechanismem pro kontrolu životnosti filtru, který vás po 400 provozních hodinách upozorní na to, že je potřeba vyměnit vodní filtr W-02.
.

 

Typ filtr
Typ filtru vodní filtr
Životnost filtru (?) 1 - 3 měsíců
Údržba filtru (?) 1x týdně promýt vodou
Výrobce Clean Air Optima
Druh zvlhčovače

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Clean Air Optima je holandská značka, kterou založila v roce 2002 dvojčata Jeroen a Frank Kortenschijlovi. zvlhcovac-vzduchu-a-vonne-esenceTato firma vyrábí vysoce kvalitní čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače a stojanové ventilátory pro domácnost do malých i velkých místností. Cílem společnosti Clean Air Optima je, aby její přístroje zlepšovaly vnitřní prostředí budov tak, aby se v něm nacházel co možná nejčistší, nejzdravější a nejpříjemnější vzduch. Tato společnost razí heslo: „Čím kvalitnější vzduch, tím kvalitnější život.“ Clean Air Optima dbá na kvalitu svých produktů a své výrobky nabízí za přijatelné ceny. V celé Evropě, ale také ve většině zbývajícího světa, se nacházejí tisíce spokojených klientů využívajících její výrobky.

Výhradním distributorem značky Clean Air Optima v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o. V rámci služeb poskytujeme záruční a pozáruční servis.

 

Typy vyráběných produktů:

 1. Čističky vzduchu pro domácnost
 2. Zvlhčovače vzduchu pro domácnost
 3. Odvlhčovače vzduchu pro domácnost
 4. Stojanové ventilátory

 

Společnost Clean Air Optima provádí u čističek vzduchu neustále testy u různých nezávislých organizací. Od těchto společností mají čističky vzduchu, odvlhčovače a zvlhčovače značky Clean Air Optima dobré recenze. Čističky vzduchu Clean Air Optima mají širokou škálu využití jako:

 • čističky vzduchu do bytu,
 • čističky vzduchu do restaurace,
 • pro kanceláře a instituce,
 • pro alergiky a astmatiky, 
 • do ordinací a pracovišť
 • a obecně do míst s vyšší koncentrací lidí.

 

Podle studií, které prováděly nejprestižnější evropské instituce, bylo zjištěno, že lidé tráví až 90% svého času uvnitř budov. A také, že vzduch uvnitř budov je mnohdy znečištěný víc než vzduch venkovní. Kvůli tomu se v přístrojích značky Clean Air Optima nacházejí kvalitní filtry, které velice efektivně ničí prachové částice, spory plísní, bakterie, pachy, alergeny a další škodlivé látky. Společnost Clean Air Optima splňuje evropské i české standardy pro elektronické přístroje.

Clean Air Optima - čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, zvlhčovače vzduchu