Trotec PAE 61, ochlazovač vzduchu a zvlhčovač, zánovní (doba použití 1 týden)

 
Zánovní Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 7
 

Zánovní, doba použití 1 týden, originální kompletní balení, obal nepoškozený, český návod, bez oděrek


Návod k použití

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 3 304,96 Kč bez DPH
3 999 Kč
Kód produktu 2302000605Z1
Značka Trotec
Webová stránka značky trotecshop.cz
Kategorie Ochlazovače vzduchu a mobilní klimatizace bez hadice
Položka byla vyprodána...
 

Efektivní a ekonomické osvěžení

Ochlazovač PAE 61 je unikátní kombinace výkonného ochlazovače vzduchu se zvlhčovačem. Nejen, že pobyt v místnosti zpříjemní chladným vzduchem, ale díky funkci zvlhčovače pozitivně působí na dýchací cesty.  PAE 61 nepoužívá žádná chemická chladiva a tak je proces chlazení zcela přirozený - není potřeba žádná hadice, ani složitá instalace.  Zařízení je vybaveno vzdušným filtrem, který zachycuje zvířecí chlupy, chmýří nebo prach a díky tomu je vhodný i pro alergiky. Při nastavení vlhkosti na 50% snižujete riziko přenosu virů a můžete se tak vyhnout chřipce nebo nachlazení. Přístroj nabízí možnost nepřetržitého provozu díky integrované přípojce, která lze připojit k vodovodu a vy se tak nemusíte dál zabývat doplňováním vody do nádrže; je vybaven nastavitelnou funkcí Swing, která zajistí, že distribuce vzduchu po místnosti bude rovnoměrná. Oproti jiným zařízením vám PAE 61 zaručí, že čím teplejší den, tím chladivější efekt - vlhkost ve voštinovém filtru se rychleji odpařuje a teplo je tak více redukováno.

Ochlazovače vzduchu Mobilní klimatizace
Ochlazuje pomocí vody nebo ledu Ochlazuje kompresor a plynné chladivo v uzavřeném okruhu
Nepotřebuje vývod teplého vzduchu Vždy má hadici pro odvod teplého vzduchu
Zvlhčuje vzduch Odvlhčuje vzduch
Spotřebuje méně elektřiny (60-80W) Spotřebuje více elektřiny (600-800W)
Chladí méně (spíše pocitová teplota) Má vyšší chladící výkon (zchladí až na 16 stupňů)
Chladící výkon i dosažitelná teplota se dá odhadnout Dosažitelná teplota je zpravidla dobře vyčíslitelná
Jsou lehčí a menší Jsou větší a mnohem těžší
Hlučnost je nízká Hlučnost je vyšší
Chladivo (voda/led) je třeba pravidelně měnit Chladivo se samo regeneruje s pomocí elektřiny

Parametry a příslušenství přístroje

PAE 61 umí ochladit místnost o velikosti až do 72 m²  (při výšce stropu 2,5 m). Za hodinu ochlazovač zvládne zpracovat až 900 m3 vzduchu. Kompaktní rozměry a zabudovaná kolečka umožňují snadný přesun v rámci vašeho domova.

Pro snadnější obsluhu je stroj vybaven dotykovým panelem, ale je možné jej ovládat i dálkovým ovládáním. Displej ochlazovače ukazuje aktuální teplotu v místnosti a v případě použití časovače i odpočet hodin do vypnutí.

Vzduchový výkon

Vzduchový výkon:
900 m3/h

Velikost místnosti

Velikost místnosti:
72 m² /180 m³

Dálkové ovládání

Dálkové ovládání:
ano

Příkon

Příkon:
100 W

Objem nádrže

Objem nádržky:
40 l

Hlučnost

Hlučnost:
56 dB

Zvlhčování bez zapnutého chlazení

Funkce navíc k chlazení:
zvlhčování vzduchu

Časovač

Časovač:
ano
automatické vypnutí, odložený start

Noční režim

Noční režim:
ne

Transport

Transport:
kolečka, držadlo

Nasměrování vzduchu lamelami

Nasměrování vzduchu lamelami:
ano
funkce Swing (Vane)

Čištění vzduchu

Filtry pro čištění vzduchu:
odpařovací

Rozměry

Rozměry:
39,5 x 40,5 x 98 cm

Hmotnost

Hmotnost:
14 kg

Délka kabelu

Délka kabelu:
2 m

Funkce swing

Zajímavá je funkce swing. Po spuštění funkce se začnou vertikální lamely hýbat ze strany na stranu, díky čemuž je ochlazovaný vzduch rozháněn do místnosti pod více úhly.

Snadné a ekonomické ochlazení

Ochlazovač vzduchu je levnou alternativou klimatizace. Kromě příznivé ceny je výhodou ochlazovače především nízká hlasitost a snadné použití. Nepotřebuje ke svému fungování nic než přívod elektřiny a dostatek vody v odpařovací nádržce.

Stupeň chlazení je možné regulovat pomocí tlačítek. Díky nim můžete zvolit rychlost ventilátoru na čtyřech úrovních.

 

Jak funguje ochlazovač vzduchu

Systém ochlazování a zároveň zvlhčování je zajištěn cirkulací vody z dolní nádržky do horní přihrádky. Zde rovnoměrně přes několik otvorů stéká na odpařovací filtr, odkud je pomocí ventilátoru rozháněn chladnější vzduch do místnosti.

Zesílení efektu ochlazení je možné pomocí chladící vložky, kterou jednoduše zmrazíte v mrazáku a poté vložíte do nádržky s vodou nebo do horní nádržky. Do spodní nádržky s vodou je možné vložit také přímo led (vyrobený z pitné vody).

Kapacita nádržky na vodu je 40 litrů a vystačí tedy na několik hodin ochlazování. V případě, že voda dojde, stroj se automaticky vypne.

Funkce zvlhčovače a čističky vzduchu

Princip ochlazovače, založený na odpařování vody, zajišťuje příjemné zvlhčení vzduchu, které umocňuje pocit svěžího ovzduší a příjemného pocitového ochlazení. Zvlhčovací kapacita stroje je 2,6 l za hodinu.

Nasátý vzduch je při odpařování také zbaven prachových částic, takže částečně plní také funkci čističky vzduchu, což potěší především alergiky a osoby s problémy dýchacích cest.

Ochlazujte během spánku

Stroj disponuje také možností odloženého vypnutí o 1 až 15 hodin. Můžete jej tedy mít spuštěný i během spánku. Navíc obsahuje funkci, která zajistí zhasnutí všech ikon na panelu a vypnutí zvuků.

Podobné produkty

 • Trotec PAE 29, ochlazovač vzduchu a zvlhčovač Akce Doprava zdarma Kód: 2302000560
  Trotec PAE 29, ochlazovač vzduchu a zvlhčovač
  Prodej ukončen
  Ochlazovač vzduchu / zvlhčovač vzduchu do kanceláře • ochlazuje a zvlhčuje 2v1 • Lze zvlhčovat bez chlazení • Vzduchový průtok max 100 m3/hod • zvlhčovací kapacita 0,33 l / h • ventilátor • dálkové ovládání...

  Původně: 3 940 Kč
  Ušetříte: 1 241 Kč (–31 %)

  2 230,58 Kč bez DPH 2 699 Kč
Aromaterapie ne
Automatická regulace vlhkosti vzduchu ano
Časovač ano (automatické vypnutí), ano (odložený start)
Filtr pro čištění vody v nádržce ne (lze dokoupit)
Filtry pro čištění vzduchu odpařovací
Funkce navíc úsporné skladování
Funkce navíc k chlazení zvlhčování
Funkce navíc k zvlhčování čištění vzduchu, ochlazování
Funkce ventilace bez zapnutého chlazení ano
Ionizátor ne
Technologie zvlhčování vodní filtr
Typ mobilní
Dálkové ovládání ano
Vzduchový výkon (?) 900 m3/h
Počet rychlostí ventilátoru 4
Odpařovací kapacita (?) 2,6 l/h
Nádrž na vodu 40 l
Teplotní rozsah (?) 5°C - 43 °C
Napětí 220-240V/50-60Hz
Příkon 100 W
Délka přívodního kabelu 2 m
Hlučnost (?) 56 dB
Rozměry 39,5 x 40,5 x 98 cm
Váha 14 kg
Režim ventilace ano
Automatické vypnutí při prázdné nádrži ano
dálkové ovládání ano
Indikátor hladiny vody ano
Transport kolečka, držadlo
Dálkové ovládání ano
Maximální velikost místnosti (výška stropu 2,5m) 72 m² /180 m³

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Odvlhčovače vzduchu Trotec HomeComfort AirComfort

Nabízí široký výběr kvalitních odvlhčovačů, zvlhčovačů a domácích čističek vzduchu a dalších nástrojů z oblasti klimatu. Skupina Trotec je známá pro svá inovativní řešení s vynikajícím poměrem cena-výkon a pro rostoucí rozmanitost sortimentu.

Společnost začala v 90. letech jako půjčovna klimatizací, topení a ventilátorů. Nyní patří ke světovým lídrům s pobočkami v Německu, Nizozemsku, Rakousku, Francii a Itálii a nabídka jejich služeb se do dnešního dne rozrostla o prodej domácích i profesionálních spotřebičů na úpravu vzduchu.

V současnosti Trotec vyvíjí, vyrábí i prodává technologii a nástroje v oblasti klimatizace na všech úrovních, pro všechny druhy požadavků v komerčním i soukromém sektoru. Trotec zajišťuje vývojové oddělení a velkou část svých produktů vyrábí výhradně v Německu. Výrobky označené logem TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označují spotřebiče, které byly vyrobeny 100% v Německu.

Spotřebiče značky Trotec zahrnují:

 • odvlhčovače vzduchu do domova
 • zvlhčovače vzduchu do domova
 • pračky vzduchu do domova
 • mobilní klimatizace
 • ventilátory
 • přenosná topidla
 • profesionální odvlhčovače
 • profesionální zvlhčovače
 • a další

 

Na podzim roku 2016 jsme uvedli na český trh řadu spotřebičů Trotec HomeComfort, která se specializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Prodáváme řadu Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a pračky vzduchu. Nejvýraznější skupinou této kategorie jsou kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpční odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje je nízká pořizovací cena, nadprůměrný výkon, kvalitní materiály a příjemný design s jednoduchým ovládáním. Většina odvlhčovačů Trotec má užitečné vlastnosti pro sušení prádla v bytě, umožňuje odtok hadicí pro nepřetržitý provoz, nebo nabízí časovač provozu ovládaný hygrostatem. Zvlhčovače vzduchu Trotec jsou výjimečné výrobky s nevšedním spojením vlastností pračky vzduchu, čističky a zvlhčovače. Mají příjemným a originální vzhled a nabízejí velkou škálu funkcí za naprosto bezkonkurenční cenu. Druhou řadou v kategorii HomeComfort je řada ComfortTemp, která se specializuje na úpravu teploty vzduchu, tj. klimatizační zařízení, ventilátory, přenosné ohřívače. Třetí řadou je HomeComfort ComfortCtrl: měřící přístroje pro měření tlaku v pneumatikách, grilovací teploměry a pokojové teploměry.

Kromě řady HomeComfort nabízí Trotec také řadu Trotec HighPerformance - profesionální odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovní nástroje, speciální pracovní stany a nejrůznější nástroje pro měření, které můžete buď zakoupit nebo si je pronajmout. Kromě toho nabízí profesionální vysoušení zdiva, měření a optimalizaci vlhkosti, nebo klimatizace pro komerční využití i v náročných řemeslnných podmínkách. Mezi obory, pro která nacházejí řešení na míru, patří archivářství a muzea, automobilový průmysl, železniční průmysl, výrobci energie, odvětví manipulující s chemikáliemi, elektronika a polovodiče, filmová a fotografická studia, řemeslnné dílny, gastronomie, instituce a management, výroba plastů, zemědělství, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, datová centra a kabelové sítě, policejní útvary, hasiči a záchranné služby, dopravní sektor, veterinární služby aj.

Široký záběr společnosti Trotec svědčí o flexibilitě a kvalitě výrobků, které obstojně zvládnou zátěž v nejrůznějších podmínkách. Mezi jejich obchodní partnery se řadí i známé a zvučné značky jako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé další firmy.

Produkty firmy Trotec podléhají profesionálním testům a splňují normy Evropské unie.

 

Trotec - specialista na vzduchotechniku do domovů i komerčních prostor