Bojíte se plísně v bytě? Odvlhčujte!

Stává se vám také, že máte orosená, nebo namrzlá okna a spotřebiče vám rychleji korodují? Tvoří se vám na vlhkých zdech plíseň a nechcete už vdechovat toxické spóry? Máte poškozený nábytek kvůli kondenzaci? Pak zažíváte obtíže způsobené zvýšenou vlhkostí vzduchu.

Příliš vlhký vzduch zhoršuje kvalitu vašeho života. Silnější obtíže pocítí lidé citliví na dýchací ústrojí, zejm. alergici a astmatici. Ve vlhku se lépe daří plísním a bakteriím, které útočí na vaše zdraví. Vlhký vzduch tak dokáže napáchat nepěkné škody nejen na majetku, ale hlavně na těle.

TIP: Pro extrémní vlhkost vzduchu (80% RV a více) zvolte odvlhčovače určené do takových podmínek.

flooding-vlhkost-v-byte-1

Příliš vlhkosti v domě? Použijte odvlhčovač.

Řešením je odvlhčovač

ttk-110-hepa-v-interieru-XSSe sušičkou vzduchu, alias odvlhčovačem vzduchu, snížíte vlhkost vzduchu v bytě na optimálních 40-60%. Vysoušeč vzduchu je elektrický spotřebič na bázi kompresoru, který vám pomůže udržovat stabilní vlhkost v domácnosti, kanceláři, na stavbě, nebo kdekoliv jinde. S odvlhčovačem můžete vyřešit vzniklé problémy, nebo se postarat o to, aby vůbec nevznikly.

Jak správně vybrat odvlhčovač?

Vše o výběru odvlhčovače vzduchu najdete na našem blogu

O prodejci

Společnost Gavri s.r.o. na trhu působí již přes 4 roky. Za tu dobu si dokázala získat prestižní certifikát Heuréky Zlaté Ověřeno zákazníky, který se uděluje jen společnostem, které si dlouhodobě drží vysoký standard. Důkazem důvěry, kterou nám projevují naši zákazníci, je stabilní hodnocení kvality služeb vyšší než 95%. Naší předností je rychlá expedice (objednávky odesíláme pokud možno tentýž den) a výborná kvalita zboží. Prodáváme pouze výrobky uznávaných evropských společností.

odvlhcovac-vzduchu-trotek-ttk-95-e-interier

Odvlhčovače nejvyšší kvality

Jedině u nás seženete odvlhčovače vzduchu značky Trotec, Comedes a Clean Air Optima. Ze širokého portfolia spotřebičů pro vás na míru vybíráme to nejlepší, co tyto německé a holandské značky nabízejí.

U nás si vyberete odvlhčovač do domácnosti, ale i pro komerční účely. Profesionální odvlhčovače Trotec High Performance patří ke špičce ve svém oboru.

Odvlhčovač s čističkou vzduchu 2v1 a 3v1

Odvlhčovače a čističky vzduchu 2v1 jsou nejčastěji odvlhčovače vzduchu s ionizátorem, nebo s UV lampou, ale výjimečně najdete i odvlhčovač vzduchu s HEPA filtrem. Jsou ještě o něco účinnější než klasické odvlhčovače. Čištění vzduchu má velký podíl na potlačení patogenů, které se v interiéru mohou vyskytovat.

  • HEPA filtr odstraní plísně. Plísňové spory spolehlivě zneutralizuje filtr typu HEPA, který má retenci až 99,97% u všech částic do průměru 0,3 mikrometrů.odvlhcovac-vzduchu-trotec-ttk-110-interier-1S
  • Ionizátor osvěží vzduch. Pro zlepšení kvality vzduchu využijte ionizaci, která také částečně pomáhá proti drobným částicím prachu nebo polétavým mikroorganismům.
  • Aktivní uhlík proti zápachům. Další možností je využití uhlíkového filtru, který zabraňuje typickým zatuchlým zápachům.
  • UV lampa pro sterilizaci přístroje. UV záření má schopnost zabíjet drobné organismy, které mohou  mít škodlivý účinek na vaše zdraví. U odvlhčovačů vzduchu ošetřuje vnitřní části přístroje a filtrů, kde se mohou hromadit, a pomáhá dočišťovat vzduch, který kolem ní proudí.
  • TiO2 filtr podpoří UV záření. Filtr s oxidem titaničitým je fotokatalytický filtr, který se aktivuje, když na něj dopadne UV záření, a posiluje jeho účinky. Má schopnost rozložit mikroorganismy a jejich zplodiny na minerální látky.

 

Recenze ověřených zákazníků

Jsme rádi, že naši zákazníci si odvlhčovače od nás často vychvalují jako výjimečné produkty s vysokým výkonem za dobrou cenu.

recenze-odvlhcovac-vzduchu-trotec-ttk-72-e-heureka

Recenze Heureka

Výběr odvlhčovače podle vašich potřeb

Svým zákazníkům rádi nacházíme řešení přímo na míru. Píšeme články a sdělujeme své zkušenosti pro výběr odvlhčovače tak, aby si každý dokázal vybrat dokonalý odvlhčovač právě pro něj. Přečtěte si tipy do začátku

Nenašli jste, co jste potřebovali, nebo máte problém se zorientovat v obchodě? Napište nám! Ochotně vám všechny otázky zodpovíme.

Zpět na výpis produktů