Vortice

Webová stránka značky: Vortice
 

V dnešní je značka Vortice nadnárodní skupinou, která působí prostřednictvím svých vlastních dceřiných společností nebo prostřednictvím místních prodejců ve více než 90 zemích po celém světě, obecně v sektorech obytné, komerční a průmyslové ventilace a vzduchotechniky.

Skupina Vortice působí na třech kontinentech: v Evropě, Asii a Jižní Americe a zaměstnává cca 300 lidí.

Historické sídlo společnosti Vortice SpA se nachází v Tribiano (Milán), kde je zaměstnáno přibližně 160 lidí. Dalšími pobočkami jsou také Vortice France (otevřeno v roce 1974 a se sídlem v Paříži) a Vortice UK Ltd (otevřeno v roce 1977 a sídlící v Burtonu na Trentu) a mezi dceřiné společnosti patří společnost Loran (získaná v roce 2010 a se sídlem v Isola della Scala, poblíž Verony), kde skupina soustředí své know-how v oblasti průmyslové vzduchotechniky.

Společnost Vortice Ventilation System sídlí v čínské Čchang-čou: byla založena v roce 2012 s cílem navrhovat, vyrábět a uvádět na trh výrobky speciálně pro čínský trh.

Společnost Vortice Latam sídlí v San José v Kostarice byla založena v roce 2012 jako komerční podnik, jehož úkolem je dohlížet na růst jihoamerického trhu, zejména pak na Latinskou Ameriku.

Kromě toho si Vortice udržuje celosvětovou přítomnost prostřednictvím více než 100 obchodních partnerů, kteří tvoří pronikavou a profesionální síť.

Dle svých slov společnost vyznává tyto hodnoty:

  • Profesionální etika
  • Vášeň
  • Důvěra
  • Kreativita
  • Láska k designu

Žádné produkty od výrobce Vortice nebyly nalezeny....