Noaton AVC600E - 2x náhradní HEPA filtr pro vysavač AVC600

 
 

2x náhradní HEPA filtr pro vysavač AVC600 a AVC600 Deluxe edition

Dostupnost 30.09.2024 (dostupnost)
Cena 106,61 Kč bez DPH
129 Kč    
Kód produktu 5600001330
Značka Noaton
Webová stránka značky noaton.cz
Kategorie Příslušenství pro vysavače
 

High Efficiency Particulate Air filtr, známý též jako HEPA filtr, představuje pokročilou technologii filtru využívanou v mnoha vysavačích a zařízeních pro vzduchotechniku. Jeho konstrukce je navržena s cílem zachytit jemné částice a alergeny ve vzduchu, jako jsou prachové částice, roztoči, pyl, bakterie a viry.

HEPA filtry jsou schopny zachytit až 99,97% částic o velikosti 0,3 mikrometru a větší. Tato účinnost umožňuje efektivní odstranění škodlivých látek z ovzduší, což přispívá k vytvoření čistějšího a zdravějšího životního prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 30.6.2024
Zatím nepoužit
  • Noaton je česká značka, specializující se na přístroje, které svými účinky zvyšují kvalitu a komfort našich domácností.

    Každá domácnost je jiná a každý z nás má tak jiné podmínky k životu. Pro zdraví a duševní pohodu je ale důležité myslet hned na několik základních faktorů, které ovlivňují toto domácí prostředí. Může to být teplota, případně čistota a kvalita vzduchu. Tyto problémy jdou jednoduše řešit právě pomocí různých přístrojů. Nicméně taková zařízení můžou vyjít na desítky tisíc. Proto primárním cílem značky Noaton je poskytnout zákazníkům kvalitní a cenově dostupné přístroje, které si bude moci dovolit každý. Dbá na ideální poměr cena/výkon.

    Mimo vysoké nároky na vhodný poměr cena/výkon v Noatonu víme, že naše produkty neslouží pouze jako přístroje, které mají plnit pouze účel, ke kterému byly sestrojeny, ale také se jedná o designový prvek, který může mít velký ať už pozitivní, či negativní vliv na vzhled celé místnosti. Tomu tedy musí odpovídat i samotný design našich produktů. Proto při navrhování svých přístrojů dbáme na moderní design, který v sobě skloubí jednoduchost a nadčasovost

Gavri s.r.o. je vlastníkem ochranné známky Noaton