Trotec TTK 380 ECO, profesionální vysoušeč vzduchu

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 10
 

Profesionální odvlhčovač a vysoušeč. Ocelová konstrukce, bez elektroniky • Auto. udržování vlhkosti (Hygrostat) • Odvlhčovací výkon max 80 l / 24 hod • Vzdušný průtok 950 m³/hod • Nádrž 9,5 l • Velikost místnosti do 400 m2 • Spotřeba 850 W • Hlučnost 65 dB • Hmotnost 51 kg • Provozní teplota 5 - 32°C • Provozní RV 30% - 90%  Zdířka pro externí hygrostat Počítadlo provozních hodin  Odtok hadicí  Držadlo z oceli • Indikátor naplnění nádrže • Aut. vypnutí po naplnění nádrže • lze dokoupit čerpadlo na kondenzát Trotec

Návod k použití

Dostupnost Prodej ukončen
Cena 19 826,45 Kč bez DPH
23 990 Kč
Kód produktu 3512010370
Značka Trotec
Webová stránka značky trotecshop.cz
Kategorie Profesionální odvlhčovače vzduchu
 

Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 380 ECO

Profesionální vysoušeč vzduchu Trotec TTK 380 ECO splňuje požadavky na vysoušení zdiva i v náročných podmínkách staveb, průmyslových hal apod. Výjimečný odvlhčovací výkon s výhodnou cenou. Ocelová konstrukce německé výroby je velmi odolná a robustní. Tento průmyslový vysoušeč neobsahuje elektroniku. Umožňuje připojení externího hygrostatu pro bezobslužné udržování nastavené vlhkosti vzduchu.

Vlastnosti odvlhčovače:

Odvlhčovací výkon

Odvlhčovací výkon:
80 l / 24 hod (32°C/80% r.v.)
79 l / 24 hod (30°C/80% r.v.)
30 l / 24 hod (20°C/60% r.v.)
Technologie: Kompresor

Vzduchový průtok

Vzduchový průtok:
950 m3/h

Velikost místnosti

Orientační velikost místnosti:
do 400 m2 / 600 m3

Příkon

Maximální příkon:
850 W

Hlučnost

Hlučnost:
max. 65 dB(A)

Provozní podmínky

Provozní podmínky:
Teplota vzduchu: 5°- 32°C
Relativní vlhkost: 30 % - 90 % RH

07-casovac-ne

Časovač:
není

Objem nádrže

Objem nádrže:
9,5 l

Odtok hadici

Odtok hadici pro nepřetržitý provoz:
ano

Sušení prádla

Funkce sušení prádla:
ne

Filtry pro čištění vzduchu

Filtry pro čištění vzduchu:
omyvatelný

Funkce navíc

Funkce navíc:
Možnost připojení externího hygrostatu přes zdířku
Aut. vypnutí po naplnění nádrže

14-senzor-vlhkosti-ne

Automatické udržování vlhkosti:
ne
lze použít hygrostat do zásuvky Trotec BH30

Transport

Transport:
Držadlo z oceli
Pneumatiky
Držák kabelu

Hmotnost

Hmotnost:
51 kg

Rozměry

Rozměry:
530 x 575 x 1060 mm

Délka kabelu

Délka přívodního kabelu:
výrobce neuvádí

Vysoušeč vlhkosti na profesionální úrovni

Profesionální odvlhčovač Trotec TTK 380 ECO z úsporné řady ECO je vhodný k vysoušení vlhkého zdiva všude, kde je to potřeba: v suterénech, na stavbách a v novostavbách, v průmyslových halách atd.

Jak správně odvlhčovat s Trotec TTK 380 ECO

 1. Pro dosažení nejlepšího účinku by měl být vysoušeč v provozu v uzavřené místnosti, aby vzduch zvenčí nepřinášel dovnitř novou vzdušnou vlhkost.
 2. Odvlhčovač by měl být umístěn na rovném tvrdém povrchu co nejdále od nábytku, který by mu mohl clonit, nejméně však 50 cm ze všech stran.
 3. Neumisťujte odvlhčovač na mokré povrchy a zamezte přímému kontaktu s vodou.
 4. Povolená provozní vlhkost pro Trotec TTK 380 ECO je mezi 30% - 90% relativní vlhkosti okolního prostředí.
 5. Přístroj funguje při okolních teplotách 5°C - 32°C. Z fyzikálních příčin s Trotec TTK 380 ECO nelze odvlhčovat při teplotách nižších než 5°C a také odvlhčovací výkon se mění v závislosti na teplotě a relativní vlhkosti vzduchu v místnosti, kde je přístroj instalován.
 6. Výrobcem uváděný odvlhčovací výkon pro Trotec TTK 380 ECO při 30°C a 80% r.v. je 79 l / 24 hod.
 7. Při běžných pokojových teplotách v našich podmínkách (20°C, 60% RV) odvlhčovací výkon vysoušeče činí 30 l / 24 hod.
 8. Pokles výkonu je zapříčiněn fyzikálními zákony a očekávejte ho u všech kompresorových odvlhčovačů na trhu.
 9. Maximální odvlhčovací výkon Trotec TTK 380 ECO je 80 l / 24 h.

Vysoušeč vlhkosti s kompresorem

Odvlhčovač vzduchu TTK 380 ECO zajišťuje vysoušení vlhkosti na principu kondenzace vodní páry. Odvlhčování probíhá ve 3 fázích:

Fáze 1: ventilátor nasává vlhký vzduch v místnosti přes přívodní vzduchový otvor se vzduchovým filtrem, postupuje dále přes výparník a přes kondenzátor.

Fáze 2: na chladném výparníku se vzduch ochladí pod rosný bod. Vodní pára obsažená ve vzduchu se sráží na lamelách výparníku a stéká do nádržky na vodu.

Fáze 3: na kondenzátoru se vysušený a ochlazený vzduch opět ohřeje a je vyfouknut zpět do místnosti. V důsledku toho, že vzduch stále cirkuluje přístrojem, se sníží relativní vlhkost v místnosti, kde je vysoušeč umístěn.

Podobné produkty

 • Luftentfeuchter TTK 171 ECO 19343 1528798435 Doprava zdarma Kód: 3512010140
  Trotec TTK 171 ECO, profesionální vysoušeč vzduchu
  Na dotaz (dostupnost)
  Profesionální odvlhčovač a vysoušeč. Ocelová konstrukce • Automatická regulace vlhkosti (Hygrostat) • Odvlhčovací výkon 52 l / 24 h • Vzdušný průtok 450 m³/hod • Vel. místnosti do 90 m² • Nádrž na 5,5 l •...

  11 975,21 Kč bez DPH 14 490 Kč
Automatická regulace vlhkosti vzduchu ne
Barva bílá, černá
Časovač ne
Funkce navíc Odtok hadicí
Funkce sušení prádla ne
Ionizátor ne
Objem nádržky 9,5 l
Odvlhčovací výkon (v l/24h) 80
Technologie odvlhčování Kompresor - funguje při 5°C-35°C
Orientační velikost místnosti (strop 2,5 m) (?) do 400 m²
Vlhkost vzduchu (?) 30% - 90% RV
Odvlhčovací výkon max 80 l / 24 hod
vzduchový průtok 950 m³/hod
Velikost místnosti doporučovaná výrobcem 400 m2
Objem kondenzační nádrže 9,5 l
Povolená provozní teplota 5°C - 32°C
Příkon (?) 850 W
Hlučnost max 65 dB
Hmotnost 51 kg
Rozměry (VxHxŠ) 530 x 575 x 1060 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
10x
4
4x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Odvlhčovače vzduchu Trotec HomeComfort AirComfort

Nabízí široký výběr kvalitních odvlhčovačů, zvlhčovačů a domácích čističek vzduchu a dalších nástrojů z oblasti klimatu. Skupina Trotec je známá pro svá inovativní řešení s vynikajícím poměrem cena-výkon a pro rostoucí rozmanitost sortimentu.

Společnost začala v 90. letech jako půjčovna klimatizací, topení a ventilátorů. Nyní patří ke světovým lídrům s pobočkami v Německu, Nizozemsku, Rakousku, Francii a Itálii a nabídka jejich služeb se do dnešního dne rozrostla o prodej domácích i profesionálních spotřebičů na úpravu vzduchu.

V současnosti Trotec vyvíjí, vyrábí i prodává technologii a nástroje v oblasti klimatizace na všech úrovních, pro všechny druhy požadavků v komerčním i soukromém sektoru. Trotec zajišťuje vývojové oddělení a velkou část svých produktů vyrábí výhradně v Německu. Výrobky označené logem TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označují spotřebiče, které byly vyrobeny 100% v Německu.

Spotřebiče značky Trotec zahrnují:

 • odvlhčovače vzduchu do domova
 • zvlhčovače vzduchu do domova
 • pračky vzduchu do domova
 • mobilní klimatizace
 • ventilátory
 • přenosná topidla
 • profesionální odvlhčovače
 • profesionální zvlhčovače
 • a další

 

Na podzim roku 2016 jsme uvedli na český trh řadu spotřebičů Trotec HomeComfort, která se specializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Prodáváme řadu Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a pračky vzduchu. Nejvýraznější skupinou této kategorie jsou kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpční odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje je nízká pořizovací cena, nadprůměrný výkon, kvalitní materiály a příjemný design s jednoduchým ovládáním. Většina odvlhčovačů Trotec má užitečné vlastnosti pro sušení prádla v bytě, umožňuje odtok hadicí pro nepřetržitý provoz, nebo nabízí časovač provozu ovládaný hygrostatem. Zvlhčovače vzduchu Trotec jsou výjimečné výrobky s nevšedním spojením vlastností pračky vzduchu, čističky a zvlhčovače. Mají příjemným a originální vzhled a nabízejí velkou škálu funkcí za naprosto bezkonkurenční cenu. Druhou řadou v kategorii HomeComfort je řada ComfortTemp, která se specializuje na úpravu teploty vzduchu, tj. klimatizační zařízení, ventilátory, přenosné ohřívače. Třetí řadou je HomeComfort ComfortCtrl: měřící přístroje pro měření tlaku v pneumatikách, grilovací teploměry a pokojové teploměry.

Kromě řady HomeComfort nabízí Trotec také řadu Trotec HighPerformance - profesionální odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovní nástroje, speciální pracovní stany a nejrůznější nástroje pro měření, které můžete buď zakoupit nebo si je pronajmout. Kromě toho nabízí profesionální vysoušení zdiva, měření a optimalizaci vlhkosti, nebo klimatizace pro komerční využití i v náročných řemeslnných podmínkách. Mezi obory, pro která nacházejí řešení na míru, patří archivářství a muzea, automobilový průmysl, železniční průmysl, výrobci energie, odvětví manipulující s chemikáliemi, elektronika a polovodiče, filmová a fotografická studia, řemeslnné dílny, gastronomie, instituce a management, výroba plastů, zemědělství, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, datová centra a kabelové sítě, policejní útvary, hasiči a záchranné služby, dopravní sektor, veterinární služby aj.

Široký záběr společnosti Trotec svědčí o flexibilitě a kvalitě výrobků, které obstojně zvládnou zátěž v nejrůznějších podmínkách. Mezi jejich obchodní partnery se řadí i známé a zvučné značky jako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé další firmy.

Produkty firmy Trotec podléhají profesionálním testům a splňují normy Evropské unie.

 

Trotec - specialista na vzduchotechniku do domovů i komerčních prostor