Hygrostat do zásuvky Trotec BH30 Externí hygrostat

46 hodnocení
 
  • 1 z 6
 

Externí hygrostat a humidistat • automatická regulace vlhkosti vzduchuvhodný pro zvlhčovače, odvlhčovače a ochlazovače vzduchu ukazatel relativní vlhkostiprovozní RV 20% - 90%provozní teplota 5°C - 35°C • baterie pro udržení paměti • světelný indikátor chodu jednoduché nastavení

pdf-ikona - český návod zásuvkový hygrostat Trotec BH30Zásuvkový hygrostat Trotec BH30 český návod

Dostupnost Na dotaz (dostupnost)
Cena 767,77 Kč bez DPH
929 Kč
Kód produktu 7311000500
Značka Trotec
Webová stránka značky trotecshop.cz
Kategorie Příslušenství pro odvlhčovače vzduchu
Položka byla vyprodána...
 

Hygrostat do zásuvky Trotec BH30

Dokonalý komfort s úsporou energie. Externí hygrostat a humidistat BH30 umožní praktickou kontrolu nad relativní vlhkostí v místnosti. externí hygrostat Trotec BH 30 s odvlhčovačem Trotec TTK 24 EZakupte jej pro zvlhčovače a odvlhčovače, které nemají zabudovaný hygrostat, a pozorujte, jak se přístroj zázrakem promění v perfektní regulátor vlhkosti vzduchu.

Použitelný pro zvlhčovače vzduchu, odvlhčovače vzduchu a ochlazovače vzduchu.

Jak hygrostat funguje

1) Hygrostat zapojíte do zásuvky a připojíte k němu zvlhčovač/odvlhčovač.

2) Nastavíte cílovou hodnotu vlhkosti.

3) Hotovo! Externí hygrostat Trotec BH30 bude proměřovat aktuální hladinu vlhkosti v pokoji a podle situace bude spínat nebo přerušovat dodávku energie do přístroje.

BH30 použijte pro přístroje, které nemají vlastní hygrostat:

Odvlhčovač vzduchu Clean Air Optima CA-703

Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 24 E

Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 30 S

Ochlazovač Trotec PAE 25

Adsorpční odvlhčovač Trotec TTR 55 E

Profesionální vysoušeč Trotec TTK 75 ECO

Profesionální vysoušeč Trotec TTK 165 ECO

Profesionální vysoušeč Trotec TTK 170 ECO

Zvlhčovač vzduchu Clean Air Optima CA-601

Zvlhčovač vzduchu Clean Air Optima CA-602

Zvlhčovač vzduchu a čistička vzduchu s vodním filtrem Comedes Lavaero

... a podobné.

Napětí 230 V / 50 Hz
Odporová zátěž 16 A / 3680 VA
Induktivní zátěž 9 A /2070 VA
Rozměry 126 x 68 x 76 mm
Provozní relativní vlhkost vzduchu 20% - 90%
Povolená provozní teplota 5°C - 35°C
Konektor CEE 7/7 (typ zástrčky F + E)
Baterie 1x 3 V, CR2032
Displej LCD
Kontrolka provozu zelená (spuštěn) - červená (nespuštěn)
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
T Avatar autora trotec bh30 15.1.2021 06:35
Dobrý den.S jakou přesností prosím měří vlhkost?
Odpovědět

Gavri s.r.o. je autorizovaným distributorem značky TROTEC v České republice a na Slovensku (CERTIFIKÁT)

Odvlhčovače vzduchu Trotec HomeComfort AirComfort

Nabízí široký výběr kvalitních odvlhčovačů, zvlhčovačů a domácích čističek vzduchu a dalších nástrojů z oblasti klimatu. Skupina Trotec je známá pro svá inovativní řešení s vynikajícím poměrem cena-výkon a pro rostoucí rozmanitost sortimentu.

Společnost začala v 90. letech jako půjčovna klimatizací, topení a ventilátorů. Nyní patří ke světovým lídrům s pobočkami v Německu, Nizozemsku, Rakousku, Francii a Itálii a nabídka jejich služeb se do dnešního dne rozrostla o prodej domácích i profesionálních spotřebičů na úpravu vzduchu.

V současnosti Trotec vyvíjí, vyrábí i prodává technologii a nástroje v oblasti klimatizace na všech úrovních, pro všechny druhy požadavků v komerčním i soukromém sektoru. Trotec zajišťuje vývojové oddělení a velkou část svých produktů vyrábí výhradně v Německu. Výrobky označené logem TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označují spotřebiče, které byly vyrobeny 100% v Německu.

Spotřebiče značky Trotec zahrnují:

  • odvlhčovače vzduchu do domova
  • zvlhčovače vzduchu do domova
  • pračky vzduchu do domova
  • mobilní klimatizace
  • ventilátory
  • přenosná topidla
  • profesionální odvlhčovače
  • profesionální zvlhčovače
  • a další

 

Na podzim roku 2016 jsme uvedli na český trh řadu spotřebičů Trotec HomeComfort, která se specializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Prodáváme řadu Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a pračky vzduchu. Nejvýraznější skupinou této kategorie jsou kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpční odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje je nízká pořizovací cena, nadprůměrný výkon, kvalitní materiály a příjemný design s jednoduchým ovládáním. Většina odvlhčovačů Trotec má užitečné vlastnosti pro sušení prádla v bytě, umožňuje odtok hadicí pro nepřetržitý provoz, nebo nabízí časovač provozu ovládaný hygrostatem. Zvlhčovače vzduchu Trotec jsou výjimečné výrobky s nevšedním spojením vlastností pračky vzduchu, čističky a zvlhčovače. Mají příjemným a originální vzhled a nabízejí velkou škálu funkcí za naprosto bezkonkurenční cenu. Druhou řadou v kategorii HomeComfort je řada ComfortTemp, která se specializuje na úpravu teploty vzduchu, tj. klimatizační zařízení, ventilátory, přenosné ohřívače. Třetí řadou je HomeComfort ComfortCtrl: měřící přístroje pro měření tlaku v pneumatikách, grilovací teploměry a pokojové teploměry.

Kromě řady HomeComfort nabízí Trotec také řadu Trotec HighPerformance - profesionální odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovní nástroje, speciální pracovní stany a nejrůznější nástroje pro měření, které můžete buď zakoupit nebo si je pronajmout. Kromě toho nabízí profesionální vysoušení zdiva, měření a optimalizaci vlhkosti, nebo klimatizace pro komerční využití i v náročných řemeslnných podmínkách. Mezi obory, pro která nacházejí řešení na míru, patří archivářství a muzea, automobilový průmysl, železniční průmysl, výrobci energie, odvětví manipulující s chemikáliemi, elektronika a polovodiče, filmová a fotografická studia, řemeslnné dílny, gastronomie, instituce a management, výroba plastů, zemědělství, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, datová centra a kabelové sítě, policejní útvary, hasiči a záchranné služby, dopravní sektor, veterinární služby aj.

Široký záběr společnosti Trotec svědčí o flexibilitě a kvalitě výrobků, které obstojně zvládnou zátěž v nejrůznějších podmínkách. Mezi jejich obchodní partnery se řadí i známé a zvučné značky jako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé další firmy.

Produkty firmy Trotec podléhají profesionálním testům a splňují normy Evropské unie.

 

Trotec - specialista na vzduchotechniku do domovů i komerčních prostor