Noaton A120 Ultra Pro, horkovzdušná fritéza

Neohodnoceno
 
 • 1 z 8
 

Objem nádoby: 12 l • Teplota ohřevu: 80 °C - 200 °C • Příkon: 1 800 W • Časovač: 1 – 90 min • Rozměry: 37 x 31,4 x 39 cm • Hmotnost: 5,67 kg • Délka kabelu: 80 cm •  Funkce: časovač, budík, rozmrazování, nastavení teploty, funkce paměti, 10 přednastavených receptů • Příslušenství: koš na fritování, 2x mřížkový plech, nepřilnavý mřížkový plech, odkapávací plech, otočný rožeň na kuře, sada na kebab (pro 8 špízů), otočný kulatý koš, rukojeť, kuchyňské kleště (26 cm), návod k použití, kniha receptů (20 základních receptů)

pdf-ikonaNávod/Manual - A120 Ultra Pro

Kniha receptů

Dostupnost 31.10.2023 (dostupnost)
Cena 3 785,12 Kč bez DPH
4 580 Kč    
Kód produktu 5600001250
Značka Noaton
Webová stránka značky noaton.cz
Kategorie Horkovzdušné fritézy
 

Noaton A120 Ultra Pro - horkovzdušná fritéza pro zdravé vaření

Tento přístroj spojuje skvostnou chuť a zdravý životní styl. S objemem nádoby 12 litrů, teplotou ohřevu nastavitelnou od 80 °C do 200 °C a výkonem 1 800 W, tato horkovzdušná fritéza představuje ideálního pomocníka pro vaření vašich oblíbených pokrmů.

S časovačem od 1 do 90 minut vám umožní dosáhnout dokonalých výsledků bez námahy. Ať už vaříte pro sebe nebo pro rodinu, Noaton A120 Ultra Pro se postará o vaše kulinářské dobrodružství. Příslušenství je zahrnuto v balení, takže jste připraveni začít tvořit hned po rozbalení. Vyzkoušejte tu nejlepší kombinaci chuti a zdraví s horkovzdušnou fritézou Noaton A120 Ultra Pro.

Inovativní design s chytrými funkcemi: ovládejte vaření jedním dotykem

Noaton A120 Ultra Pro vyniká nejen výkonem, ale i intuitivním ovládáním. Jeho výjimečný displej vám umožní nastavit teplotu, časovač a vybrat z deseti přednastavených receptů.

Pokud máte chuť na hranolky, steak, rybu, krevety, pizzu, kuře, popřípadě chcete využít programy jako opětovný ohřev, pečení, rotisserie, dehydratace, stačí jednoduše kliknout na dotykový displej a přístroj se již o vše postará. S jediným dotykem se stanete šéfkuchařem ve své vlastní kuchyni a rozšíříte svůj repertoár o širokou škálu chutí a textur. Nicméně je nutné zmínit, že pro ideální výsledek je nutné zvolit odpovídající gramáž surovin. Tu najdete například v naší knize receptů, popřípadě v návodu v kapitole Tabulka vaření.

Aby toho nebylo málo, přístroj disponuje funkcí budíku, která pomáhá s hlídáním času v případě, že je nutné například otočit maso.

Čištění a údržba horkovzdušné fritézy modelu A120 ULTRA PRO

Pro optimální funkci fritézy je důležité provádět pravidelnou údržbu a správné čištění. Následující pokyny vám pomohou udržet fritézu v dokonalém stavu:

 1. Pravidelné čištění po každém použití: po každém použití je důležité fritézu důkladně vyčistit. Příslušenství, jako jsou mřížkové plechy a koš na fritování, můžete mýt v myčce nádobí. Při čištění se vyhněte použití abrazivních čisticích prostředků nebo náčiní.
 2. Čištění vnější části: vnější část spotřebiče otřete vlhkým hadříkem s jemným čisticím prostředkem, abyste odstranili případné nečistoty.
 3. Čištění dvířek: dvířka fritézy lze vyčistit jemným vymytím obou stran teplou mýdlovou vodou a vlhkým hadříkem. Pokud je to nutné, můžete dvířka vyjmout - postačí dvířka pootevřít a vytáhnout je směrem nahoru.
 4. Čištění vnitřního prostoru: vnitřek fritézy čistěte horkou vodou, jemným mycím prostředkem a neabrazivní houbou. Důkladně vysušte vlhkým hadříkem. Mějte na paměti, že vnitřek by neměl zůstávat vlhký, a vyhněte se drhnutí topných spirál, abyste je nepoškodili.
 5. Čištění příslušenství: pokud se na příslušenství, jako jsou mřížkové plechy nebo koš na fritování, připečou potraviny, můžete je namočit do teplé mýdlové vody. Poté připečené zbytky jemně odstraňte měkkým kartáčem s nylonovými štětinami. Doporučuje se ruční mytí.

 

Dodržováním těchto pokynů budete mít zaručeno, že vaše horkovzdušná fritéza bude sloužit dlouho, zachová si svou funkčnost a zajistí vám neustále lahodné a zdravé pokrmy plné chuti.

Bohaté příslušenství 

S tímto příslušenstvím můžete připravit širokou škálu pokrmů, od fritovaných až po ty pečené a grilované. Je ideální pro ty, kteří chtějí využít plný potenciál přístroje Noaton A120 Ultra Pro.

 • Koš na fritování: slouží k přípravě křupavých a chutných fritovaných pokrmů. Ideální pro přípravu hranolek, pražených ořechů a dalšího občerstvení. Pro manipulaci doporučujeme používat rukojeť.
 • 2x mřížkový plech: tyto plechy umožňují přípravu pokrmů, které vyžadují pečení, jako jsou například pizzy nebo krekry.
 • Nepřilnavý mřížkový plech: Je ideální pro přípravu pokrmů, které mohou snadno přilnout k povrchu, jako jsou například brambory, ryby nebo zelenina.
 • Odkapávací plech: slouží pro zachycení přebytečného tuku a oleje během vaření. Lze jej použít k dehydrataci a k ohřívání potravin, jako je například pizza.
 • Otočný rožeň na kuře: umožňuje rovnoměrné a dokonalé pečení kuřecího masa. Otočný rožeň na kuře zajistí, že se maso upeče z každé strany.
 • Sada na kebab (pro 8 špízů): tato sada slouží pro přípravu většího množství lahodných kebabů.
 • Otočný kulatý koš: slouží k pečení různých pokrmů, jako jsou například brambory či hranolky, které potřebují pravidelné obracení během vaření.
 • Rukojeť: pro bezpečnou manipulaci s příslušenstvím. Snadno se připevní či sejme z přístroje.
 • Kuchyňské kleště (26 cm): kleště umožňují snadnou manipulaci s horkými a nebo těžce dostupnými předměty v přístroji.
 • Návod k použití: obsahuje podrobné instrukce k montáži, použití a údržbě přístroje.
 • Kniha receptů (20 základních receptů): poskytuje inspiraci a návody na různé recepty, které lze připravit s tímto přístrojem.

Poznámka: aktuální verze knihy receptů je na webových stránkách výrobce.

Příslušenství kuchyňské kleště (26 cm), návod k použití, kniha receptů, koš na fritování, 2x mřížkový plech, nepřilnavý mřížkový plech, odkapávací plech, otočný rožeň na kuře, sada na kebab (pro 8 špízů), otočný kulatý koš, rukojeť
Objem nádoby 12 l
Příkon 1800 W
Teplota ohřevu 80 °C - 200 °C
Rozměry (Š x V x H) 37 x 31,4 x 39 cm
Hmotnost 5,67 kg
Délka kabelu 80 cm
Časovač (?) ano
Funkce budíku ano
Rozmrazování ano
Dotykový displej ano
Nastavení teploty ano
Přednastavené recepty (?) ano
Funkce paměti ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 • Noaton je česká značka, specializující se na přístroje, které svými účinky zvyšují kvalitu a komfort našich domácností.

  Každá domácnost je jiná a každý z nás má tak jiné podmínky k životu. Pro zdraví a duševní pohodu je ale důležité myslet hned na několik základních faktorů, které ovlivňují toto domácí prostředí. Může to být teplota, případně čistota a kvalita vzduchu. Tyto problémy jdou jednoduše řešit právě pomocí různých přístrojů. Nicméně taková zařízení můžou vyjít na desítky tisíc. Proto primárním cílem značky Noaton je poskytnout zákazníkům kvalitní a cenově dostupné přístroje, které si bude moci dovolit každý. Dbá na ideální poměr cena/výkon.

  Mimo vysoké nároky na vhodný poměr cena/výkon v Noatonu víme, že naše produkty neslouží pouze jako přístroje, které mají plnit pouze účel, ke kterému byly sestrojeny, ale také se jedná o designový prvek, který může mít velký ať už pozitivní, či negativní vliv na vzhled celé místnosti. Tomu tedy musí odpovídat i samotný design našich produktů. Proto při navrhování svých přístrojů dbáme na moderní design, který v sobě skloubí jednoduchost a nadčasovost

Gavri s.r.o. je vlastníkem ochranné známky Noaton