Těsnění oken pro mobilní klimatizace Trotec AirLock 200 (4m)

13 hodnocení
 
 • 1 z 9
 

Těsnění oken pro mobilní klimatizace se 2 hadicemi. Pasuje na okna střešní, křídlová, vyklápěcí. Max. obvod: 400 cm. Univerzální těsnění vhodné pro všechny mobilní klimatizace na trhu, také pro podobné přístroje. Funguje též jako síť proti hmyzu. 

pdf-ikonaČeský návod AirLock 200

Dostupnost Prodej ukončen
Cena 553,72 Kč bez DPH
670 Kč
Kód produktu 5600000110
Značka Trotec
Webová stránka značky trotecshop.cz
Kategorie Těsnění oken pro mobilní klimatizace
Záruka 2 roky
 

Těsnění oken Trotec AirLock 200 pro klimatizace se 2 hadicemi

Výrobce: Trotec, Německo

Těsnění oken pro mobilní klimatizace je inovativní řešení, jak zvýšit účinek mobilní klimatizace. Brání novému teplému vzduchu proniknout oknem dovnitř. Zabrání i vniknutí hmyzu do místnosti.
tesneni-oken-pro-mobilni-klimatizace-se-2-hadicemiTrotec AirLock 200 je dokoupitelné příslušenství pro mobilní klimatizace se 2 hadicemi. Maximální obvod: 400 cm. Těsnění AirLock 200 je univerzální a je vhodné pro všechny mobilní klimatizace na trhu, také pro přístroje podobného typu.

7 důvodů, proč zvolit těsnění oken AirLock:

 1. Zvyšuje účinnost mobilní klimatizace a spoří elektrickou energii.
 2. Pasuje na křídlová, střešní i vyklápěcí okna. (Pro boční vyklápěcí okna doporučujeme 2 AirLocky.)
 3. Instalace na okna nepoškozuje okenní rámy.
 4. Okno se dá zavřít i přes nasazené těsnění.
 5. Dá se vyprat v pračce.
 6. Funguje zároveň jako síť proti hmyzu.
 7. AirLock se dá použít nejen pro mobilní klimatizace, ale i pro jiné přístroje, které potřebují upevnit odvodní hadici skrze okno.

obvod-tesneni-oken

Maximální obvod těsnění:
400 cm

tesneni-proti-hmyzu

Zabraňuje vlétnutí hmyzu

odvodni-hadice

Pro mobilní klimatizace:
Dvouhadicové, jednohadicové / není omezeno značkou


 

Jak funguje těsnění AirLock - video výrobce Trotec

Klimatizaci a těsnění nemusíte kupovat zvlášť.

Máme zvýhodněné sady 1+1, ve kterých najdete těsnění s výraznou slevou.

Mobilní klimatizace Trotec PAC 2000 E + těsnění Noaton AL 4010: Mobilní klimatizace PAC 2000 E je malá klimatizace do panelového bytu, kanceláře, nebo jiných malých prostor. Má 1 hadici, funkci odloženého startu i časovače pro vypnutí, dokonce má funkci ventilace bez chlazení. Ve spojení s těsněním oken pro mobilní klimatizace je to skvělá volba pro všechny malé byty, které si nemohou dovolit nástěnnou, nebo splitovou klimatizaci.

Je těsnění okna pro mobilní klimatizaci nutné?

Není nutné, ale je výhodné. Proč?
Klimatizace ochlazuje vzduch i bez utěsnění okna, ale trvá jí to déle. Principem mobilní klimatizace je odvádět teplý vzduch jednou nebo dvěma hadicemi ven otevřeným oknem, aby nebylo nutné vrtat do zdí. Otevřeným oknem ale zároveň přichází nový teplý vzduch, který maří snahu přístroje snížit teplotu, popřípadě tudy přiletí hmyz. Klimatizace tak pracuje víc, ale účinek je nižší. Těsnění tento problém řeší účinně a jednoduše - "zalepí" okno, upevní hadici a zafunguje jako síť proti hmyzu.

Postup instalace Těsnění oken AirLock na evropská okna

Těsnění Trotec AirLock 200 se umisťuje mezi okenní křídlo a okenní rám.tesneni-oken-pro-mobilni-klimatizace-nasazeni-hadice-detail

 • Instalace těsnění na okna je jednoduchá a nepoškozuje okenní rámy.
 • Balení obsahuje dlouhý nalepovací suchý zip, který se nalepí na okenní rámy a také na vnější stranu okna.
 • Těsnění se na okno připevní pomocí suchého zipu.
 • Druhou část suchého zipu má na sobě připevněné těsnění.
 • Připevněním těsnění na okenní rámy se v otevřeném okně vytvoří kapsa, která zablokuje přísun teplého vzduchu do místnosti.
 • Uprostřed těsnění je zadrhovací zip, do kterého lze na 2 místech vložit odvodní roury a zatáhnout tak, aby zůstaly upevněná na místě.
 • Těsnění oken začněte instalovat od prostřed. Nalezněte střed těsnění a připevněte ho na střed okna. Poté postupujte po obou stranách až dokud vám vyjde těsnění. Čtvrtou stranu okna (tam, kde jsou okenní panty) není nutné utěsňovat, nejdůležitější je utěsnit otevřený otvor okna.
 • Okno se dá uzavřít i přes nasazené těsnění.
 • Těsnění zároveň slouží jako síť proti hmyzu.
 • AirLock se dá použít nejen pro mobilní klimatizace, ale i pro jiné přístroje, které potřebují upevnit odvodní hadici skrze okno.
 • Těsnění není hermetické, ani by to nebylo žádoucí. Minimální množství vzduchu stále bude pronikat do místnosti. Také mezerami mezi dveřmi a jinými způsoby bude do místnosti proudit čerstvý vzduch odjinud, který bude místnost zásobovat kyslíkem. Doporučujeme jednou za čas důkladně vyvětrat.
 • Viz též Návod - instalace těsnění oken pro mobilní klimatizace v PDF.

 

Maximální obvod 400 cm
Vhodné pro typ oken Křídlová, střešní, vyklápěcí
Maximální počet hadic 2

Nasazení těsnění oken pro mobilní klimatizace - video návod výrobce Trotec


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Gavri s.r.o. je autorizovaným distributorem značky TROTEC v České republice a na Slovensku (CERTIFIKÁT)

Odvlhčovače vzduchu Trotec HomeComfort AirComfort

Nabízí široký výběr kvalitních odvlhčovačů, zvlhčovačů a domácích čističek vzduchu a dalších nástrojů z oblasti klimatu. Skupina Trotec je známá pro svá inovativní řešení s vynikajícím poměrem cena-výkon a pro rostoucí rozmanitost sortimentu.

Společnost začala v 90. letech jako půjčovna klimatizací, topení a ventilátorů. Nyní patří ke světovým lídrům s pobočkami v Německu, Nizozemsku, Rakousku, Francii a Itálii a nabídka jejich služeb se do dnešního dne rozrostla o prodej domácích i profesionálních spotřebičů na úpravu vzduchu.

V současnosti Trotec vyvíjí, vyrábí i prodává technologii a nástroje v oblasti klimatizace na všech úrovních, pro všechny druhy požadavků v komerčním i soukromém sektoru. Trotec zajišťuje vývojové oddělení a velkou část svých produktů vyrábí výhradně v Německu. Výrobky označené logem TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označují spotřebiče, které byly vyrobeny 100% v Německu.

Spotřebiče značky Trotec zahrnují:

 • odvlhčovače vzduchu do domova
 • zvlhčovače vzduchu do domova
 • pračky vzduchu do domova
 • mobilní klimatizace
 • ventilátory
 • přenosná topidla
 • profesionální odvlhčovače
 • profesionální zvlhčovače
 • a další

 

Na podzim roku 2016 jsme uvedli na český trh řadu spotřebičů Trotec HomeComfort, která se specializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Prodáváme řadu Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a pračky vzduchu. Nejvýraznější skupinou této kategorie jsou kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpční odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje je nízká pořizovací cena, nadprůměrný výkon, kvalitní materiály a příjemný design s jednoduchým ovládáním. Většina odvlhčovačů Trotec má užitečné vlastnosti pro sušení prádla v bytě, umožňuje odtok hadicí pro nepřetržitý provoz, nebo nabízí časovač provozu ovládaný hygrostatem. Zvlhčovače vzduchu Trotec jsou výjimečné výrobky s nevšedním spojením vlastností pračky vzduchu, čističky a zvlhčovače. Mají příjemným a originální vzhled a nabízejí velkou škálu funkcí za naprosto bezkonkurenční cenu. Druhou řadou v kategorii HomeComfort je řada ComfortTemp, která se specializuje na úpravu teploty vzduchu, tj. klimatizační zařízení, ventilátory, přenosné ohřívače. Třetí řadou je HomeComfort ComfortCtrl: měřící přístroje pro měření tlaku v pneumatikách, grilovací teploměry a pokojové teploměry.

Kromě řady HomeComfort nabízí Trotec také řadu Trotec HighPerformance - profesionální odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovní nástroje, speciální pracovní stany a nejrůznější nástroje pro měření, které můžete buď zakoupit nebo si je pronajmout. Kromě toho nabízí profesionální vysoušení zdiva, měření a optimalizaci vlhkosti, nebo klimatizace pro komerční využití i v náročných řemeslnných podmínkách. Mezi obory, pro která nacházejí řešení na míru, patří archivářství a muzea, automobilový průmysl, železniční průmysl, výrobci energie, odvětví manipulující s chemikáliemi, elektronika a polovodiče, filmová a fotografická studia, řemeslnné dílny, gastronomie, instituce a management, výroba plastů, zemědělství, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, datová centra a kabelové sítě, policejní útvary, hasiči a záchranné služby, dopravní sektor, veterinární služby aj.

Široký záběr společnosti Trotec svědčí o flexibilitě a kvalitě výrobků, které obstojně zvládnou zátěž v nejrůznějších podmínkách. Mezi jejich obchodní partnery se řadí i známé a zvučné značky jako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé další firmy.

Produkty firmy Trotec podléhají profesionálním testům a splňují normy Evropské unie.

 

Trotec - specialista na vzduchotechniku do domovů i komerčních prostor

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.