Vážení zákazníci, Česká pošta negarantuje doručení zásilek do následujícího pracovního dne u služeb Balík Na poštu a Balík Do ruky. Počítejte prosím s možným zdržením zásilek. Důvodem je vytíženost před Vánoci.

Čistička vzduchu pro astmatiky

Trápí vás astma? Zkuste si domů zakoupit čističku vzduchu pro astmatiky! U některých typů astmatu jsou spouštěcími faktory látky obsažené ve vzduchu. Astma pak většinou zhoršují alergeny, pobyt v zakouřených místnostech (škodí pasivní i aktivní kouření), znečištěný vzduch, nedostatečné větrání bytu nebo dlouhý pobyt v místnosti se zapnutou klimatizací. Pokud doma snížíte koncentraci alergenů, prachu nebo pachů, mohli byste tak ulehčit svým zdravotním problémům. Toho dosáhnete velmi snadno s pomocí čističky vzduchu pro astmatiky.

Čistička vzduchu pro astmatiky - Gavri

Čistý vzduch dělá domov domovem

U astmatu je čistota vzduchu velice důležitým faktorem. Je ovšem nutno říci, že čistička vzduchu určená pro astmatiky vám může pomoci jen omezeně. Nikdy zcela nepotlačí projevy vašeho onemocnění, které byste vždy měli nejprve konzultovat s vaším lékařem. Je dobré doma pravidelně uklízet a k tomu používat čističku vzduchu. Po nějaké době sami uvidíte, jestli se vám doma dýchá příjemněji a snáze. Vhodné je taky pořídit si do domu čističku vzduchu s ionizátorem, která upravuje kvalitu vzduchu tak, že do něj vhání záporně nabité ionty, které zvyšují jeho kvalitu a lépe se tak vdechuje.

Čistička vzduchu pro astmatikyČistička vzduchu pro náročné

Aby byl vzduch u vás doma opravdu ideální, je dobré pořídit si čističku vzduchu pro astmatiky s velkým výkonem a množstvím filtrů. Cena čističky pro astmatiky je pak vyšší, ale její účinnost je až 99,97%, což znamená, že vzduch pročistí opravdu dokonale. Velice dobrá je astmatiky například čistička vzduchu COMEDES LAVAERO 240, která obsahuje množství filtrů a ionizátor vzduchu.

Pokud přemýšlíte nad koupí čističky vzduchu pro astmatiky, podívejte se na naši nabídku a vyberte si přístroj, který bude splňovat vaše požadavky.

Jak vybrat kvalitní čističku vzduchu z hlediska zdraví? Doporučujeme článek na webu Rehabilitace.info, kde naleznete odborné informace, proč je čistička pro alergiky tolik pospěšná.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.