Comedes Lavaero 1000, čistička vzduchu s ionizátorem + náhradní filtr

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 25
 

Čistička vzduchu se zvýhodněným náhradním filtrem do 65 m² • vzduch. průtok 488 m³/h • zvlhčovací výkon - 40-110 ml/hod • Předfiltr • HEPA element • Uhlíkový filtr • TiO2 • UV lampa • Ionizátor (lze vypnout) • Časovač • Noční režim • Dětská pojistka • 401 x 662 x 232 mm

Vše o čističkách vzduchu (články)Srovnání čističek vzduchu (tabulka)

pdf-ikonaNávod Comedes Lavaero 1000

Dostupnost Prodej ukončen
Cena 9 123,97 Kč bez DPH
11 040 Kč
Kód produktu 3511000840
Značka Comedes
Webová stránka značky comedes.cz
Kategorie Čističky vzduchu
 

Čistička vzduchu Comedes Lavaero 1000

Comedes Lavaero 1000 kombinuje čištění vzduchu v místnosti s jeho zvlhčováním. To znamená, že vzduch v místnosti lze optimalizovat pouze jedním zařízením. Hlavní funkcí kombinovaného zařízení však zůstává čištění vzduchu. Čistička vzduchu je vybavena vícestupňovým a vysoce účinným filtračním systémem. Skládá se z předfiltru, studeného katalytického filtru, prvku HEPA, filtru s aktivním uhlím, UV světla a ionizátoru. Díky vysokému průtoku vzduchu až 488 m³ / h je zařízení také velmi vhodné pro použití ve velkých místnostech. Zařízení je vybaveno širokou škálou funkcí, možností nastavení a vícestupňovým filtračním systémem. Mezi nejdůležitější funkce patří indikátor kvality vzduchu (PM 2.5).


Vlastnosti čističky vzduchu Comedes Lavaero 1000:

Velikost místnosti

Orientační velikost místnosti:
do 65 m2

Technologie čištění vzduchu

Technologie čištění vzduchu:
Filtr 4v1: předfiltr, HEPA filtr, filtr s aktivním uhlíkem, fotokatalytický (TiO2)
UV lampa (lze vypnout), ionizátor (lze vypnout)

Ionizátor

Ionizátor:
ano (lze vypnout)

Vzduchový průtok

Vzduchový průtok:
488 m3/hod.

Počet rychlostí ventilátoru

Počet rychlostí ventilátoru:
8

Hlučnost

Hlučnost:
69 dB (A)

Ukazatel kvality vzduchu

Ukazatel kvality vzduchu:
ano (PM 2.5, PM 10)

Automatický režim čištění vzduchu

Automatický režim čištění vzduchu:
ano

Funkce navíc

Funkce navíc:
Zvlhčování (40-110 ml/hod)
Dětská pojistka
Senzor světla

Časovač

Časovač:
ano - automatické vypnutí (1-12 hod)

Noční režim

Noční režim:
ano

Dálkové ovládání

Dálkové ovládání:
ano

Příkon

Příkon:
max. 85 W

Rozměry

Rozměry:
401 x 662 x 232 mm

Hmotnost

Hmotnost:
11,3 kg

Prohlášení společnosti Comedes: tímto společnost Comedes GmbH, Haupstraβe 9, 94405 Landau a.d. Isar, Německo prohlašuje, že bude vyrábět náhradní filtry pro čističky vzduchu a zvlhčovače po dobu 7 let od ukončení výroby produktu.

Porovnání polutantů s lidským vlasem

Porovnání velikosti částic pylu a prachu s lidským vlasem

Filtrační systém Lavaero 1000:

Lavaero 1000 od Comedes je schopno snížit koncentraci různých látek znečišťujících ovzduší v místnostech až do velikosti 65 m2. Spektrum látek, které lze tímto zařízením pro čištění vzduchu filtrovat, zahrnuje jemný prach (PM2,5, PM10), domácí prach, pyl, spory plísní, cigaretový kouř, různé domácí toxiny, alergeny ve vzduchu nebo alergenní částice. To je možné kombinací různých filtračních prvků v kombinaci s dalšími součástmi pro čištění vzduchu. Předfiltr, prvek HEPA a filtr s aktivním uhlím jsou zodpovědné za filtrování pevných složek (částic) v závislosti na jejich velikosti. Pachy a různé sloučeniny jsou potírány granulovaným aktivním uhlím a filtrem za studené katalýzy. Čištění vzduchu je zakončeno ionizátorem a UV světlem. Samotné UV záření má sterilizační účinek a také aktivuje filtr TiO2. Ionizátor podporuje agregaci nejmenších částic (tvorba shluků) a zajišťuje, že je lze snáze absorbovat filtrem HEPA.

Zvláštní oblastí použití čističe vzduchu vyvstávají při filtraci alergenů a také v boji proti cigaretovému kouři. Mezi nejčastější alergeny nebo nosiče alergenů ve vnitřním vzduchu patří pyl, spory plísní, domácí prach a části zvířecích vlasů. Čistička vzduchu Lavaero 1000 je schopna účinně snížit počet těchto alergických spouštěčů. Zařízení Comedes může také filtrovat cigaretový kouř. Pevné látky z cigaretového kouře mohou být redukovány ve vzduchu pomocí filtru HEPA a filtru s aktivním uhlím. Filtr s aktivním uhlím a filtr se studenou katalýzou se používají ke snížení plynných složek kouře.

Časovač ano
Funkce navíc noční režim, dětská pojistka, Senzor světla
Funkce navíc k čištění vzduchu zvlhčování
Maximální hlučnost 69 dB
Ionizátor ano (lze vypnout)
Orientační velikost místnosti do 65 m²
Technologie čištění vzduchu předfiltr, HEPA filtr, uhlíkový filtr, TiO2 + UV, UV lampa, ionizátor
Vzduchový průtok 488 m³/hod
Dálkové ovládání ano
Počet rychlostí ventilátoru 8
Typ filtru Předfiltr, HEPA filtr, uhlíkový filtr, fotokatalytický
Životnost 4v1 filtru (?) 6-9 měsíců
UV lampa (?) ano
Ionizátor (?) ano
Produkce ozonu (?) není
Časovač (v hodinách) 1-12
Napětí 230 V/50 Hz
Příkon 85 W
Rozměry (VxŠxH) 401 x 662 x 232 mm
Hmotnost 11,3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Comedes je náš důvěryhodný partner, jehož výrobky prodáváme už několik let. Byl s námi při zrodu firmy a dodnes se na něj můžeme spolehnout. Jejich produkty si zakládají na nadstandardní kvalitě a výkonnosti - ostatně je to německá firma s dlouholetou tradicí, která ví dobře, co zákazníka uspokojí nejvíc.

Po mnoho let působil Comedes jako expert v oblasti klimatizací. V současné době se specializuje na kvalitní čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače pro běžné lidi a snaží se zvýšit kvalitu ovzduší v domovech.

Jejich výrobky mají velkou škálu využití – do bytu, do restaurací, kanceláří apod. Velkou výhodou je nejen jejich účelnost, ale i příjemný design. Výkonem pokrývají potřeby malých, středních i nadprůměrně velkých místností, a proto si z jejich nabídky vybere opravdu každý.

U čističek vzduchu Comedes počítejte s vysoce efektivními filtry, které jsou schopné eliminovat naprostou většinu nežádoucích látek v ovzduší. I ve zvlhčovačích a odvlhčovačích vzduchu zn. Comedes jsou použity nejmodernější technologie a kvalitní materiály, které jsou základem jejich vysoké životnosti.

Všechny přístroje firmy Comedes jsou především snadno ovladatelné, ale také natolik výkonné, aby dokonale splňovaly nejrůznější nároky a potřeby zákazníka.

Aby vám firma Comedes zaručila kvalitu svých výrobků, provádí u svých produktů neustále testy u nezávislých organizací. Přirozeně také všechny přístroje Comedes splňují evropské i české směrnice pro elektronické přístroje.

Typy vyráběných produktů:

  1. Čističky vzduchu
  2. Odvlhčovače vzduchu
  3. Zvlhčovače vzduchu
  4. Mobilní klimatizace

 

Comedes - čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, mobilní klimatizace

Výhradním distributorem značky Comedes v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o.