Filtr do čističky vzduchu s ionizátorem Comedes Lavaero 1000 (HEPA, uhlíkový, předfiltr, katalytický)

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 13
 

Kompletní sada filtrů sestávající ze 2 kombinačních filtračních prvků (antibakteriální předfiltr + prvek HEPA a aktivní uhlí + katalytický filtr).

Dostupnost Do 2 týdnů (dostupnost)
Cena 1 033,06 Kč bez DPH
1 250 Kč    
Kód produktu 3511000885
Značka Comedes
Webová stránka značky comedes.cz
Kategorie Příslušenství pro čističky vzduchu
Záruka 2 roky
 

Originální sada náhradních filtrů Comedes pro čistič vzduchu Lavaero 1000

Kompletní sada filtrů sestávající ze 2 kombinačních filtračních prvků (antibakteriální předfiltr + prvek HEPA a aktivní uhlí + katalytický filtr).

Antibakteriální předfiltr:
Antibakteriální předfiltr se používá k filtrování hrubého znečištění vnitřního vzduchu, jako jsou větší částice, vlasy a vlákna. Tento první krok filtrace vzduchu zvyšuje životnost prvku HEPA. Předfiltr lze pro čištění jednoduše vysát.

Prvek HEPA:
Filtruje pyl, domácí prach, spory a další částice ze vzduchu v místnosti. Mechanické filtrování a vázání částic pomocí adhezivních sil.

Filtr s aktivním uhlím / fotokatalýzou:
Tato kombinace filtrů se skládá z granulovaného aktivního uhlí a katalytického filtru. Aktivní uhlí má vysoce porézní strukturu a tedy velmi velký povrch. Tento filtrační prvek lze použít k odstranění pachů a různých organických a chemických sloučenin ze vzduchu v místnosti. Katalytický filtr také slouží ke snížení zápachu a různých sloučenin.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JP Avatar autora KOMPATIBILITA 1.11.2021 02:03
Dobrý den, šly by tyto filtry požít do čističky R-9600 PURE AIR? Rozměry filtrů v této čističce jsou: Rozměry a hmotnost Hloubka 2 cm Šířka 30,5 cm Výška 45,5 cm Váha 1,1 kg Děkuji JP
Odpovědět

Společnost Comedes je náš důvěryhodný partner, jehož výrobky prodáváme už několik let. Byl s námi při zrodu firmy a dodnes se na něj můžeme spolehnout. Jejich produkty si zakládají na nadstandardní kvalitě a výkonnosti - ostatně je to německá firma s dlouholetou tradicí, která ví dobře, co zákazníka uspokojí nejvíc.

Po mnoho let působil Comedes jako expert v oblasti klimatizací. V současné době se specializuje na kvalitní čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače pro běžné lidi a snaží se zvýšit kvalitu ovzduší v domovech.

Jejich výrobky mají velkou škálu využití – do bytu, do restaurací, kanceláří apod. Velkou výhodou je nejen jejich účelnost, ale i příjemný design. Výkonem pokrývají potřeby malých, středních i nadprůměrně velkých místností, a proto si z jejich nabídky vybere opravdu každý.

U čističek vzduchu Comedes počítejte s vysoce efektivními filtry, které jsou schopné eliminovat naprostou většinu nežádoucích látek v ovzduší. I ve zvlhčovačích a odvlhčovačích vzduchu zn. Comedes jsou použity nejmodernější technologie a kvalitní materiály, které jsou základem jejich vysoké životnosti.

Všechny přístroje firmy Comedes jsou především snadno ovladatelné, ale také natolik výkonné, aby dokonale splňovaly nejrůznější nároky a potřeby zákazníka.

Aby vám firma Comedes zaručila kvalitu svých výrobků, provádí u svých produktů neustále testy u nezávislých organizací. Přirozeně také všechny přístroje Comedes splňují evropské i české směrnice pro elektronické přístroje.

Typy vyráběných produktů:

  1. Čističky vzduchu
  2. Odvlhčovače vzduchu
  3. Zvlhčovače vzduchu
  4. Mobilní klimatizace

 

Comedes - čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, mobilní klimatizace

Výhradním distributorem značky Comedes v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o. V rámci služeb poskytujeme záruční a pozáruční servis.