Filtr do čističky vzduchu s ionizátorem Comedes Lavaero 1000 (HEPA, uhlíkový, předfiltr, katalytický)

 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 13
 

Kompletní sada filtrů sestávající ze 2 kombinačních filtračních prvků (antibakteriální předfiltr + prvek HEPA a aktivní uhlí + katalytický filtr).

Dostupnost Do 2 týdnů (dostupnost)
Cena 1 115,70 Kč bez DPH
1 350 Kč    
Kód produktu 3511000885
Značka Comedes
Webová stránka značky comedes.cz
Kategorie Příslušenství pro čističky vzduchu
 

Originální sada náhradních filtrů Comedes pro čistič vzduchu Lavaero 1000

Kompletní sada filtrů sestávající ze 2 kombinačních filtračních prvků (antibakteriální předfiltr + prvek HEPA a aktivní uhlí + katalytický filtr).

Antibakteriální předfiltr:
Antibakteriální předfiltr se používá k filtrování hrubého znečištění vnitřního vzduchu, jako jsou větší částice, vlasy a vlákna. Tento první krok filtrace vzduchu zvyšuje životnost prvku HEPA. Předfiltr lze pro čištění jednoduše vysát.

Prvek HEPA:
Filtruje pyl, domácí prach, spory a další částice ze vzduchu v místnosti. Mechanické filtrování a vázání částic pomocí adhezivních sil.

Filtr s aktivním uhlím / fotokatalýzou:
Tato kombinace filtrů se skládá z granulovaného aktivního uhlí a katalytického filtru. Aktivní uhlí má vysoce porézní strukturu a tedy velmi velký povrch. Tento filtrační prvek lze použít k odstranění pachů a různých organických a chemických sloučenin ze vzduchu v místnosti. Katalytický filtr také slouží ke snížení zápachu a různých sloučenin.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JP Avatar autora KOMPATIBILITA 1.11.2021 02:03
Dobrý den, šly by tyto filtry požít do čističky R-9600 PURE AIR? Rozměry filtrů v této čističce jsou: Rozměry a hmotnost Hloubka 2 cm Šířka 30,5 cm Výška 45,5 cm Váha 1,1 kg Děkuji JP
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Comedes je náš důvěryhodný partner, jehož výrobky prodáváme už několik let. Byl s námi při zrodu firmy a dodnes se na něj můžeme spolehnout. Jejich produkty si zakládají na nadstandardní kvalitě a výkonnosti - ostatně je to německá firma s dlouholetou tradicí, která ví dobře, co zákazníka uspokojí nejvíc.

Po mnoho let působil Comedes jako expert v oblasti klimatizací. V současné době se specializuje na kvalitní čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače pro běžné lidi a snaží se zvýšit kvalitu ovzduší v domovech.

Jejich výrobky mají velkou škálu využití – do bytu, do restaurací, kanceláří apod. Velkou výhodou je nejen jejich účelnost, ale i příjemný design. Výkonem pokrývají potřeby malých, středních i nadprůměrně velkých místností, a proto si z jejich nabídky vybere opravdu každý.

U čističek vzduchu Comedes počítejte s vysoce efektivními filtry, které jsou schopné eliminovat naprostou většinu nežádoucích látek v ovzduší. I ve zvlhčovačích a odvlhčovačích vzduchu zn. Comedes jsou použity nejmodernější technologie a kvalitní materiály, které jsou základem jejich vysoké životnosti.

Všechny přístroje firmy Comedes jsou především snadno ovladatelné, ale také natolik výkonné, aby dokonale splňovaly nejrůznější nároky a potřeby zákazníka.

Aby vám firma Comedes zaručila kvalitu svých výrobků, provádí u svých produktů neustále testy u nezávislých organizací. Přirozeně také všechny přístroje Comedes splňují evropské i české směrnice pro elektronické přístroje.

Typy vyráběných produktů:

  1. Čističky vzduchu
  2. Odvlhčovače vzduchu
  3. Zvlhčovače vzduchu
  4. Mobilní klimatizace

 

Comedes - čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, mobilní klimatizace

Výhradním distributorem značky Comedes v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o.