Hvězdy Heuréky 2019

Blíží se nám konec roku, a tak bychom vám opět rádi představili „Hvězdy Heuréky“, tedy seznam našeho nejprodávanějšího zboží za rok 2019 na srovnávači zboží Heuréka.

Mobilní klimatizace letos opět bodovaly

Už na jaře jsme se potýkali se zvýšenou poptávkou po mobilních klimatizacích. Není divu, minulý rok byla poptávka tak obrovská, že koncem léta byly téměř všechny mobilní klimatizace v celé Evropě vyprodány. Proto se zákazníci chtěli letos zásobit dopředu.

Léto 2019 se neslo ve stejném duchu. Dominovaly mobilní klimatizace značky Trotec, které naši zákazníci už moc dobře znají, a to především díky dvouhadicové klimatizaci Trotec PAC 3550 PRO(Již se neprodává). Kromě toho jsme na trh uvedli novou klimatizaci značky Noaton a ta se ihned stala hitem. Tato klimatizace sklízí úspěch především kvůli skvělému poměru ceny/výkon a svému futuristickému designu.

I letos se nás zákazníci často ptali na naše nejtišší mobilní klimatizace. Proto jsme se rozhodli na toto téma vytvořit článek Představujeme vám 4 tiché mobilní klimatizace, kde toto téma podrobněji rozebíráme.

Novinky v kategorii mobilní klimatizace

Novinkou pro rok 2020 bude změna evropské normy, která značně omezí prodej přístrojů s určitým typem chladiva. Proto bude potřeba některé druhy přístrojů pozměnit, či dokonce stáhnout z prodeje. Na základě této normy jsme klimatizaci Noaton AC 5110 nahradili modelem AC 5109, která všechny tyto normy splňuje.

Nyní už ale k hodnocení našich zákazníků na Heuréce.cz

Hodnocení dvouhadicové mobilní klimatizace Trotec PAC 3550 PRO

Trotec 3550 Heuréka recenze

Jedna z nejprodávanějších mobilních klimatizací Noaton 5110

Noaton AC 5110 Heuréka recenze

Trotec 2610 E

 Trotec 2610 recenze Heuréka

Největší nabídka stropních ventilátorů v ČR

Ano, je to opravdu tak. Disponujeme největší nabídkou stropních ventilátorů v Česku. Proto dokážeme nabídnout jak klasické, tak i netypické stropní ventilátory. Nabízíme jak stropní ventilátory se světlem, tak bez světla a celkově jich máme v nabídce okolo 250. Díky tomu dokážeme uspokojit potřeby téměř všech zákazníků.

Novinkou u stropních ventilátorů jsou EC motory, které podrobněji rozebíráme v článku EC motory: seznamte se s touto novinkou pro stropní ventilátory.

Kvalita je pro nás důležitá a zákazníci to dokážou patřičně ocenit. No přesvědčte se sami.

Hodnocení produktu Sulion 075660 Westland uživateli na Heuréce

Sulion 075660 Westland recenze

Sulion 075266 Cross

 Cross recenze

 

Naše odvlhčovače vzduchu odvlhčí všechnu vlhkost, co jim přijde do cesty

Nabízíme jak domácí odvlhčovače vzduchu s běžným odvlhčovacím výkonem, které lidé využívají především ve svých domácnostech, tak průmyslové odvlhčovače vzduchu, které si dokážou hravě poradit i s extrémní vlhkostí. V portfoliu máme přes 50 odvlhčovačů vzduchu od čtyř evropských značek – Clean Air Optima, Comedes, Noaton a Trotec. Naše nabídka je tedy pestrá a každý si tak přijde na své.

Některé naše odvlhčovače vzduchu jsou ale navíc výjimečné tím, že je možné je zároveň používat i jako čističku vzduchu. Mají totiž možnost vložení filtru, které se právě o toto čištění postará. Koupí jednoho takového přístroje tak můžete získat multifunkční přístroj 2v1.

Novinkou v této sekci je to, že některé naše přístroje prošly nezávislou recenzí od recenzního portálu Arecenze.cz s velmi dobrými výsledky. Jedná se především o produkty značky Noaton. Odkazy na recenze jsou uvedeny u jednotlivých produktů.

Další novinkou je aktualizace a rozšíření článku Porovnání odvlhčovačů vzduchu [2019], kde porovnáváme naše jednotlivé přístroje z této kategorie – najdete tak vše přehledně na jednom místě.

A které se přístroje se u nás prodávají nejvíce? Zde je seznam našich hvězd.

Přístroj Noaton DF 4123 HEPA je u zákazníků Heuréky oblíbená

4123 HEPA hodnocení

Přístroj CA-703 a jeho hodnocení

 CA-703 hodnocení

Čističky vzduchu s účinností až 99,999995 %

Není čistička vzduchu, jako čistička vzduchu. Některé vyčistí vzduch jen tak, aby se neřeklo, další dokážou čistit vzduch mnohem efektivněji. V čem je ale to kouzlo? Primárně záleží na filtru, kdy existují dva hlavní typy filtrů – uhlíkový filtr a HEPA filtr. Oběma filtry se zabýváme v našich článcích o čističkách vzduchu, nicméně jednoduše řečeno uhlíkový filtr pohlcuje větší částice a zápachy a HEPA filtr si dokáže poradit i s těmi nejjemnějšími částicemi, a to až s účinností 99,999995 %. Ideální volbou je ale kombinace těchto filtrů a tudíž i jejich benefitů. V nabídce máme pouze jeden takový přístroj a tím je Noaton DF 4123 HEPA s kombinovanými filtry. Přístroj DF 4123 HEPA od značky Noaton je celkově u našich zákazníků velmi oblíbený. I když se primárně jedná o odvlhčovač vzduchu, řadí se i tak (díky své funkci čištění vzduchu) mezi špičky právě v oblasti čištění vzduchu.  Vyřeší tak více problémů, a i díky tomu se jedná o jeden z našich nejprodávanějších přístrojů.

Doporučujeme také shlédnout náš update článku Porovnání čističek vzduchu [2019], kde najdete přehledné srovnání našich čističek vzduchu.

A nyní k našim hvězdám pro kategorii Čističky vzduchu.

Odvlhčovač a čistička vzduchu Noaton DF 4114

4114 hodnocení

 Čistička vzduchu Comedes LR 50 černá

Comedes recenze

Zvlhčovače vzduchu obohacují okolní vzduch

Clean Air Optima, Comedes a Trotec – to jsou značky, ze kterých můžete vybírat v naší sekci Zvlhčovače vzduchu. Jedná se vesměs o tiché přístroje, které jsou vhodné pro zvlhčení okolního vzduchu. Některé z těchto přístrojů obsahují ionizátor a na trhu se vyskytují dokonce i přístroje, které jsou schopny zároveň okolní vzduchu čistit, pomocí filtrů. Jedná se tedy o přístroje 2v1.

Zjistili jsme, že spousta lidí neví, kdy používat zvlhčovat či odvlhčovat vzduchu. V článku Odvlhčovač vs zvlhčovač - který přístroj použít se proto tomuto tématu podrobně věnujeme.

Clean Air Optima CA-601

Clean Air Optima CA-601