Zvlhčovače a čističky vzduchu 2v1

Investujte do svého zdraví a pořiďte si čističku vzduchu. Ta vám pomůže odstranit nejen prachové částice, ale i další nečistoty z ovzduší. Pokud vás trápí alergie nebo astma, rozhodně by vám tento přístroj doma neměl chybět. Jen s ním můžete čistě a zdravě dýchat.

Zvládání respiračních obtíží vám může pomoci i zvlhčovač vzduchu. Ten se nestará o kvalitu vzduchu, nýbrž o úroveň vlhkosti. Ocenit jej můžete také v případě, kdy vás trápí suchý vzduch v místnosti. Ale co takhle pořídit multifunkční zařízení, kdy bude zvlhčovač a čistička vzduchu v jednom?

Kombinace zvlhčovače a čističky vzduchu

Tyto přístroje kombinují zvlhčovač a čističku vzduchu, které vám pomohou se zbavit škodlivin z ovzduší a zároveň budou hlídat ideální hodnotu vlhkosti v místnosti. Velkou výhodou těchto přístrojů je, že pokud je vlhkost optimální, lze využívat pouze čističku. Nevýhodou však je, že nelze samostatně zvlhčovat.

Model, v němž je zvlhčovač a čistička vzduchu v jednom, funguje na principu studeného odparu. Vzduch se tak zvlhčuje, aniž by z přístroje vycházela pára. Toto kombinované zařízení je tak vhodné do každé místnosti, kde se uplatní klasická čistička vzduchu.

Chcete při výběru uspořit čas, místo, nebo finance? Nebo se jen nedokážete rozhodnout, který přístroj bude pro vás ten pravý? Zvlhčovač s čističkou vzduchu 2v1 tak pro vás bude skvělou volbou. U nás naleznete širokou nabídku, z níž si určitě vyberete.

 
3799
118881379911888
Značky
Aromaterapie
Automatická regulace vlhkosti vzduchu
Barva
Časovač
Filtr pro čištění vody v nádržce
Filtry pro čištění vzduchu
Funkce navíc
Funkce navíc k zvlhčování
Ionizátor
Maximální hlučnost
Objem nádržky
Orientační velikost místnosti
Technologie zvlhčování
Zvlhčovací výkon

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem