Filtr do zvlhčovače vzduchu a čističky vzduchu 2v1 Comedes Hildegard LW 360 (2v1: HEPA, uhlíkový)

Neohodnoceno
 
 

Náhradní filtr 2v1: HEPA filtr (účinnost až 99,97 %), uhlíkový filtr. Životnost 6-12 měsíců. Vhodný pro zvlhčovač vzduchu Comedes Hildegard LW 360.

Dostupnost Do 2 týdnů (dostupnost)
Cena 210,74 Kč bez DPH
255 Kč    
Kód produktu 3511000405
Značka Comedes
Webová stránka značky comedes.cz
Kategorie Příslušenství pro zvlhčovače vzduchu
Záruka 2 roky
 

Náhradní filtr 2v1 (HEPA, uhlíkový) Comedes je určený pouze pro produkt Comedes Hildegard LW 360. Comedes Hildegard je zvlhčovač vzduchu kombinovaný s čističkou vzduchu, který zvlhčuje a čistí v 1 kroku za pomocí tzv. vodního filtru. Zvlhčování probíhá neviditelnou mlhou, podobně jako v blízkosti řek. Čištění vzduchu probíhá automaticky pomocí propíráním vzduchu vodní lázní, a je ještě posíleno nasazením tohoto vzduchového filtru 2v1, který se skládá z HEPA filtru a filtru s aktivním uhlíkem složeným do jediného bloku, který jde snadno nasadit i vytáhnout.

Charakteristiky vzduchového filtru: 

Filtr určen pro čističku vzduchu LR 700

  • HEPA filtr a uhlíkový předfiltr složené do 1 bloku
  • snadno se udržuje
  • je dobře přístupný pro nasazení i vytáhnutí z čističky
  • životnost: 6-12 měsíců (zaleží na provozu a znečištění vzduchu).  
  • údržba: 1x měsíčně vysavačem - neumývejte vodou ani chemickými látkami
  • rozměry: 120 x 100 x 20 mm

 

Prohlášení společnosti Comedes: tímto společnost Comedes GmbH, Haupstraβe 9, 94405 Landau a.d. Isar, Německo prohlašuje, že bude vyrábět náhradní filtry po dobu 7 let od ukončení výroby produktu. 

Nejlepší čističky vzduchu mají Hepa filtr

hepa-filtr-detail

HEPA (High Efficiency Particle Absorption) filtr se vyrábí ze speciálního pórovitého materiálu na základě skleněných vláken. Tento materiál dělá plošnou záclonu pro proud vzduchu, a dokonce i mikroskopické částice nebo bakterie nemohou prolétnout skrz, a zůstávají v pórech filtru. HEPA filtr je schopen zachytit částice větší než 0,3 mikrometru (1 mikrometr = 0,000001 metru). Pro srovnání, lidský nosní filtr vyfiltruje částice větší než 10 mikrometrů z vdechnutého vzduchu. V současné době neexistuje lepší technologie na čištění vzduchu. Proto se HEPA filtry používají nejen v domácích čističkách vzduchu, ale i v laboratořích a zdravotních ústavech po celém světě. Údržba je jednoduchá – 1x měsíčně vyčistit vysavačem. Životnost HEPA filtrů je obvykle 6-12 měsíců. 

Uhlíkový filtr absorbuje větší molekuly

Uvnitř uhlíkového filtru se nachází granule nebo vlákna aktivního uhlíku. Základem fungování je schopnost aktivního uhlíku absorbovat větší molekuly. Právě takové molekuly tvoří zápachy, toxiny a jiné plynné znečišťující látky. Filtr funguje do momentu, než se uhlík "zaplní" toxickými látkami. Poté je ho samozřejmě nutno vyměnit. Uhlíkový filtr nevyžaduje žádnou údržbu. Životnost uhlíkového filtru je obvykle 6-12 měsíců. 

filtr-aktivni-uhlik-detail

Čističky vzduchu a zvlhčovače značky Comedes pomáhají zlepšit ovzduší v místnosti. Čističky vzduchu Comedes mají širokou škálu využití: čističky vzduchu do bytu (LR 50, LR 130, LR 200, LR 700); čistička vzduchu do restaurace (LR 700); čistička vzduchu pro alergiky (LR 200, LR 700). Společnost Comedes provádí u čističek vzduchu neustále testy u různých nezávislých organizací. Od těchto společností mají čističky vzduchu a zvlhčovače značky Comedes dobré recenze.

Typ filtr
Typ filtru HEPA + aktivní uhlík 2v1
Typ filtru (?) HEPA filtr, uhlíkový filtr
Uhlík granule
Životnost filtru 6-12 měsíců
Údržba 3v1 filtru 1x měsíčně vysavačem
Výrobce Comedes

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Comedes je náš důvěryhodný partner, jehož výrobky prodáváme už několik let. Byl s námi při zrodu firmy a dodnes se na něj můžeme spolehnout. Jejich produkty si zakládají na nadstandardní kvalitě a výkonnosti - ostatně je to německá firma s dlouholetou tradicí, která ví dobře, co zákazníka uspokojí nejvíc.

Po mnoho let působil Comedes jako expert v oblasti klimatizací. V současné době se specializuje na kvalitní čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače pro běžné lidi a snaží se zvýšit kvalitu ovzduší v domovech.

Jejich výrobky mají velkou škálu využití – do bytu, do restaurací, kanceláří apod. Velkou výhodou je nejen jejich účelnost, ale i příjemný design. Výkonem pokrývají potřeby malých, středních i nadprůměrně velkých místností, a proto si z jejich nabídky vybere opravdu každý.

U čističek vzduchu Comedes počítejte s vysoce efektivními filtry, které jsou schopné eliminovat naprostou většinu nežádoucích látek v ovzduší. I ve zvlhčovačích a odvlhčovačích vzduchu zn. Comedes jsou použity nejmodernější technologie a kvalitní materiály, které jsou základem jejich vysoké životnosti.

Všechny přístroje firmy Comedes jsou především snadno ovladatelné, ale také natolik výkonné, aby dokonale splňovaly nejrůznější nároky a potřeby zákazníka.

Aby vám firma Comedes zaručila kvalitu svých výrobků, provádí u svých produktů neustále testy u nezávislých organizací. Přirozeně také všechny přístroje Comedes splňují evropské i české směrnice pro elektronické přístroje.

Typy vyráběných produktů:

  1. Čističky vzduchu Comedes
  2. Odvlhčovače vzduchu Comedes
  3. Zvlhčovače vzduchu Comedes
  4. Mobilní klimatizace Comedes

 

Comedes - čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, mobilní klimatizace

Výhradním distributorem značky Comedes v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o. V rámci služeb poskytujeme záruční a pozáruční servis.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.