HEPA filtr pro odvlhčovač Trotec TTK 110

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

HEPA filtr pro odvlhčovač a čističku vzduchu Trotec TTK 110 HEPA.

Dostupnost Prodej ukončen
Cena 818,18 Kč bez DPH
990 Kč
Kód produktu 3511000462
Značka Trotec
Webová stránka značky trotecshop.cz
Kategorie Příslušenství pro odvlhčovače vzduchu
 

HEPA filtr pro odvlhčovač Trotec TTK 110

Dokoupitelný HEPA filtr, který lze jednoduše nasadit na vysoušeč vzduchu Trotec TTK 110. Nasazením tohoto filtru vytvoříte odvlhčovač a čističku 2v1.

Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 110 můžete zakoupit zvlášť i bez fitru,

nebo si pořiďte odvlhčovač Trotec TTK 110 s HEPA filtrem za zvýhodněnou cenu.

 

HEPA filtr pro panensky čistý vzduch v domácnosti

odvlhcovac-vzduchu-trotec-ttk-110-interierHEPA filtr má až 99,99% účinnost proti bakteriím, virům, alergenům, plísňovým spórám, roztočům, prachu, pylu, plynným znečištěním, zvířecím chlupům a dalším.

V současnosti se jedná o nejlepší dostupnou technologii pro úpravu vzduchu v domácnosti.

HEPA filtr je klíčovou složkou všech čističek vzduchu pro alergiky, protože účinně filtruje drtivou většinu polétavých alergenů, které negativně ovlivňují jejích životní komfort. 

I pro nealergiky je HEPA filtr více než vhodný, protože mnohé z nečistot, které odstraňuje, způsobují dýchací obtíže a zbytečně zatěžují organismus všem bez rozdílu. Výsledkem může být bezdůvodná až chronická únava, podrážděné sliznice, náchylnost k nachlazení, a jiné.

HEPA filtr zachytává kromě alergenů i plynné látky, které se uvolňují z nábytku (laků, lepidel, barev), plynových vařičů a dalšího vybavení domácnosti.

Tyto chemické sloučeniny našemu zdraví také nepřispívají a ve vyšších dávkách jsou toxické.

HEPA filtr je účinný proti jemnému prachu, který není okem viditelný.

Typ filtr
Typ filtru HEPA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Odvlhčovače vzduchu Trotec HomeComfort AirComfort

Nabízí široký výběr kvalitních odvlhčovačů, zvlhčovačů a domácích čističek vzduchu a dalších nástrojů z oblasti klimatu. Skupina Trotec je známá pro svá inovativní řešení s vynikajícím poměrem cena-výkon a pro rostoucí rozmanitost sortimentu.

Společnost začala v 90. letech jako půjčovna klimatizací, topení a ventilátorů. Nyní patří ke světovým lídrům s pobočkami v Německu, Nizozemsku, Rakousku, Francii a Itálii a nabídka jejich služeb se do dnešního dne rozrostla o prodej domácích i profesionálních spotřebičů na úpravu vzduchu.

V současnosti Trotec vyvíjí, vyrábí i prodává technologii a nástroje v oblasti klimatizace na všech úrovních, pro všechny druhy požadavků v komerčním i soukromém sektoru. Trotec zajišťuje vývojové oddělení a velkou část svých produktů vyrábí výhradně v Německu. Výrobky označené logem TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označují spotřebiče, které byly vyrobeny 100% v Německu.

Spotřebiče značky Trotec zahrnují:

  • odvlhčovače vzduchu do domova
  • zvlhčovače vzduchu do domova
  • pračky vzduchu do domova
  • mobilní klimatizace
  • ventilátory
  • přenosná topidla
  • profesionální odvlhčovače
  • profesionální zvlhčovače
  • a další

 

Na podzim roku 2016 jsme uvedli na český trh řadu spotřebičů Trotec HomeComfort, která se specializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Prodáváme řadu Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a pračky vzduchu. Nejvýraznější skupinou této kategorie jsou kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpční odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje je nízká pořizovací cena, nadprůměrný výkon, kvalitní materiály a příjemný design s jednoduchým ovládáním. Většina odvlhčovačů Trotec má užitečné vlastnosti pro sušení prádla v bytě, umožňuje odtok hadicí pro nepřetržitý provoz, nebo nabízí časovač provozu ovládaný hygrostatem. Zvlhčovače vzduchu Trotec jsou výjimečné výrobky s nevšedním spojením vlastností pračky vzduchu, čističky a zvlhčovače. Mají příjemným a originální vzhled a nabízejí velkou škálu funkcí za naprosto bezkonkurenční cenu. Druhou řadou v kategorii HomeComfort je řada ComfortTemp, která se specializuje na úpravu teploty vzduchu, tj. klimatizační zařízení, ventilátory, přenosné ohřívače. Třetí řadou je HomeComfort ComfortCtrl: měřící přístroje pro měření tlaku v pneumatikách, grilovací teploměry a pokojové teploměry.

Kromě řady HomeComfort nabízí Trotec také řadu Trotec HighPerformance - profesionální odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovní nástroje, speciální pracovní stany a nejrůznější nástroje pro měření, které můžete buď zakoupit nebo si je pronajmout. Kromě toho nabízí profesionální vysoušení zdiva, měření a optimalizaci vlhkosti, nebo klimatizace pro komerční využití i v náročných řemeslnných podmínkách. Mezi obory, pro která nacházejí řešení na míru, patří archivářství a muzea, automobilový průmysl, železniční průmysl, výrobci energie, odvětví manipulující s chemikáliemi, elektronika a polovodiče, filmová a fotografická studia, řemeslnné dílny, gastronomie, instituce a management, výroba plastů, zemědělství, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, datová centra a kabelové sítě, policejní útvary, hasiči a záchranné služby, dopravní sektor, veterinární služby aj.

Široký záběr společnosti Trotec svědčí o flexibilitě a kvalitě výrobků, které obstojně zvládnou zátěž v nejrůznějších podmínkách. Mezi jejich obchodní partnery se řadí i známé a zvučné značky jako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé další firmy.

Produkty firmy Trotec podléhají profesionálním testům a splňují normy Evropské unie.

 

Trotec - specialista na vzduchotechniku do domovů i komerčních prostor