Trotec Airlock 1000, těsnění oken pro mobilní klimatizace (5,6m)

58 hodnocení
 
Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 9
 

Těsnění oken pro mobilní klimatizace s 1 nebo 2 hadicemi. Pro větší okna, francouzská okna, balkony a dveře. Lepí se pouze na 3 strany okna (4. strana je část okna s panty). Max. obvod: 560 cm. Univerzální těsnění vhodné pro všechny mobilní klimatizace na trhu, také pro podobné přístroje. Funguje též jako síť proti hmyzu. 

pdf-ikonaNávod v ČJ - okenní těsnění AirLock 1000

Dostupnost Na dotaz (dostupnost)
Cena 842,15 Kč bez DPH
1 019 Kč
Kód produktu 5600000120
Značka Trotec
Webová stránka značky trotecshop.cz
Kategorie Těsnění oken pro mobilní klimatizace
Položka byla vyprodána...
 

Těsnění na balkonová okna a dveře k mobilní klimatizaci - Trotec AirLock 1000 

Výrobce: Trotec, Německo

Toto těsnění oken pro mobilní klimatizace nasadíte na francouzská okna a zlepšíte výkon své mobilní klimatizace. Pohodlně upevníte 1 i 2 hadice pro odvod tepla. 
Okenní těsnění pro mobilní klimatizace Trotec AirLock + mobilní klimatizace Trotec PAC 3550

7 důvodů, proč zvolit těsnění oken AirLock:

 1. Zvyšuje účinnost mobilní klimatizace a spoří elektrickou energii.
 2. Pasuje na francouzská vyklápěcí okna i na dveře.
 3. Je šetrný k okenním rámům.
 4. Okno se dá zavřít i přes nasazené těsnění.
 5. Dá se vyprat v pračce.
 6. Funguje zároveň jako síť proti hmyzu a prachu.
 7. AirLock se dá použít nejen pro mobilní klimatizace, ale i pro jiné přístroje, které potřebují upevnit odvodní hadici skrze okno.

obvod-tesneni-oken

Maximální obvod těsnění:
560 cm

tesneni-proti-hmyzu

Zabraňuje vlétnutí hmyzu

odvodni-hadice

Pro mobilní klimatizace:

Jednohadicové i dvouhadicové


 

Jak funguje těsnění AirLock - video výrobce Trotec

 

Je těsnění okna pro mobilní klimatizaci nutné?

Není nutné, ale je výhodné. Proč?
Klimatizace ochlazuje vzduch i bez utěsnění okna, ale trvá jí to déle. Principem mobilní klimatizace je odvádět teplý vzduch jednou nebo dvěma hadicemi ven otevřeným oknem, aby nebylo nutné vrtat do zdí. Otevřeným oknem ale zároveň přichází nový teplý vzduch, který maří snahu přístroje snížit teplotu. Klimatizace tak pracuje víc, ale účinek je nižší. Těsnění AirLock tento problém řeší účinně a jednoduše. Nasazením do oken zabráníte obtěžujícímu hmyzu vlétnout do místnosti, šikovně upevníte hadici a zvýšíte účinnost a rychlost ochlazování. Tím ušetříte na energii.

Postup instalace Těsnění oken AirLock na evropská okna

Těsnění Trotec AirLock 1000 má otvor pro snadné vložení vývodu klimatizace pro dosažení optimálního účinku.tesneni-oken-pro-mobilni-klimatizace-nasazeni-hadice-detail

 • Instalace těsnění na okna je jednoduchá a nepoškozuje okenní rámy.
 • Těsnění se na okno připevní pomocí suchého zipu.
 • Balení obsahuje dlouhý nalepovací suchý zip, který se nalepí na okenní rámy a také na vnější stranu okna.
 • Druhou část suchého zipu má na sobě připevněné těsnění.
 • Spojíte-li zipy na těsnění a na oknech, vytvoří se v mezeře mezi okenními rámy kapsa, která zablokuje přísun teplého vzduchu do místnosti.
 • Uprostřed těsnění je zadrhovací zip, do kterého lze vložit odvodní rouru a zatáhnout tak, aby zůstala upevněná na místě.
 • Těsnění oken začněte instalovat od prostřed. Nalezněte střed těsnění a připevněte ho na střed okna. Poté postupujte po obou stranách až dokud vám vyjde těsnění. Čtvrtou stranu okna (tam, kde jsou okenní panty) není nutné utěsňovat, nejdůležitější je utěsnit otevřený otvor okna.
 • Okno se dá uzavřít i přes nasazené těsnění.
 • Těsnění zároveň slouží jako síť proti hmyzu.
 • AirLock se dá použít nejen pro mobilní klimatizace, ale i pro jiné přístroje, které potřebují upevnit odvodní hadici skrze okno.
 • Těsnění není hermetické, ani by to nebylo žádoucí. Minimální množství vzduchu stále bude pronikat do místnosti. Také mezerami mezi dveřmi a jinými způsoby bude do místnosti proudit čerstvý vzduch odjinud. Viz též Návod pro nasazení AirLock 1000 v ČJ v PDF.

 

Maximální obvod 560 cm
Vhodné pro typ oken francouzská, balkonová, dveře
Maximální počet hadic 2
Příslušenství (?) ano

Nasazení těsnění oken pro mobilní klimatizace - video návod výrobce Trotec


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Gavri s.r.o. je autorizovaným distributorem značky TROTEC v České republice a na Slovensku (CERTIFIKÁT)

Odvlhčovače vzduchu Trotec HomeComfort AirComfort

Nabízí široký výběr kvalitních odvlhčovačů, zvlhčovačů a domácích čističek vzduchu a dalších nástrojů z oblasti klimatu. Skupina Trotec je známá pro svá inovativní řešení s vynikajícím poměrem cena-výkon a pro rostoucí rozmanitost sortimentu.

Společnost začala v 90. letech jako půjčovna klimatizací, topení a ventilátorů. Nyní patří ke světovým lídrům s pobočkami v Německu, Nizozemsku, Rakousku, Francii a Itálii a nabídka jejich služeb se do dnešního dne rozrostla o prodej domácích i profesionálních spotřebičů na úpravu vzduchu.

V současnosti Trotec vyvíjí, vyrábí i prodává technologii a nástroje v oblasti klimatizace na všech úrovních, pro všechny druhy požadavků v komerčním i soukromém sektoru. Trotec zajišťuje vývojové oddělení a velkou část svých produktů vyrábí výhradně v Německu. Výrobky označené logem TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označují spotřebiče, které byly vyrobeny 100% v Německu.

Spotřebiče značky Trotec zahrnují:

 • odvlhčovače vzduchu do domova
 • zvlhčovače vzduchu do domova
 • pračky vzduchu do domova
 • mobilní klimatizace
 • ventilátory
 • přenosná topidla
 • profesionální odvlhčovače
 • profesionální zvlhčovače
 • a další

 

Na podzim roku 2016 jsme uvedli na český trh řadu spotřebičů Trotec HomeComfort, která se specializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Prodáváme řadu Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a pračky vzduchu. Nejvýraznější skupinou této kategorie jsou kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpční odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje je nízká pořizovací cena, nadprůměrný výkon, kvalitní materiály a příjemný design s jednoduchým ovládáním. Většina odvlhčovačů Trotec má užitečné vlastnosti pro sušení prádla v bytě, umožňuje odtok hadicí pro nepřetržitý provoz, nebo nabízí časovač provozu ovládaný hygrostatem. Zvlhčovače vzduchu Trotec jsou výjimečné výrobky s nevšedním spojením vlastností pračky vzduchu, čističky a zvlhčovače. Mají příjemným a originální vzhled a nabízejí velkou škálu funkcí za naprosto bezkonkurenční cenu. Druhou řadou v kategorii HomeComfort je řada ComfortTemp, která se specializuje na úpravu teploty vzduchu, tj. klimatizační zařízení, ventilátory, přenosné ohřívače. Třetí řadou je HomeComfort ComfortCtrl: měřící přístroje pro měření tlaku v pneumatikách, grilovací teploměry a pokojové teploměry.

Kromě řady HomeComfort nabízí Trotec také řadu Trotec HighPerformance - profesionální odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovní nástroje, speciální pracovní stany a nejrůznější nástroje pro měření, které můžete buď zakoupit nebo si je pronajmout. Kromě toho nabízí profesionální vysoušení zdiva, měření a optimalizaci vlhkosti, nebo klimatizace pro komerční využití i v náročných řemeslnných podmínkách. Mezi obory, pro která nacházejí řešení na míru, patří archivářství a muzea, automobilový průmysl, železniční průmysl, výrobci energie, odvětví manipulující s chemikáliemi, elektronika a polovodiče, filmová a fotografická studia, řemeslnné dílny, gastronomie, instituce a management, výroba plastů, zemědělství, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, datová centra a kabelové sítě, policejní útvary, hasiči a záchranné služby, dopravní sektor, veterinární služby aj.

Široký záběr společnosti Trotec svědčí o flexibilitě a kvalitě výrobků, které obstojně zvládnou zátěž v nejrůznějších podmínkách. Mezi jejich obchodní partnery se řadí i známé a zvučné značky jako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé další firmy.

Produkty firmy Trotec podléhají profesionálním testům a splňují normy Evropské unie.

 

Trotec - specialista na vzduchotechniku do domovů i komerčních prostor