Noaton AE 6160E, filtr pro ochlazovač vzduchu

 
 

Vodní filtr vhodný pro přístroj Noaton AE 6160.

Dostupnost Na dotaz (dostupnost)
Cena 139,67 Kč bez DPH
169 Kč
Kód produktu 5600000600
Značka Noaton
Webová stránka značky noaton.cz
Kategorie Ochlazovače vzduchu a mobilní klimatizace bez hadice
 

Obohatí vzduch o vlhkost

Vodní filtr se využívá u ochlazovačů vzduchu. Jedná se o speciální typ filtru, přes který proudí voda, která je následně pomocí ventilátoru rozfoukávána do okolí.

V případě, že do nádržky s vodou vhodíte led, nebo chladící vložky, dojde k ochlazení rozfoukávané vody a tím pádem i k ochlazení okolního vzduchu. Tohoto principu využívá právě ochlazovač.

TIP: pokud je voda z nádrže rozptylována do svého okolí, je nutné nádrž pravidelně čistit a udržovat v čistotě. Velmi vhodné je využít nějakého "čističe" na bázi stříbra, který se vloží přímo do nádržky s vodou, kterou tak dezinfikuje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
  • Noaton je česká značka, specializující se na přístroje, které svými účinky zvyšují kvalitu a komfort našich domácností.

    Každá domácnost je jiná a každý z nás má tak jiné podmínky k životu. Pro zdraví a duševní pohodu je ale důležité myslet hned na několik základních faktorů, které ovlivňují toto domácí prostředí. Může to být teplota, případně čistota a kvalita vzduchu. Tyto problémy jdou jednoduše řešit právě pomocí různých přístrojů. Nicméně taková zařízení můžou vyjít na desítky tisíc. Proto primárním cílem značky Noaton je poskytnout zákazníkům kvalitní a cenově dostupné přístroje, které si bude moci dovolit každý. Dbá na ideální poměr cena/výkon.

    Mimo vysoké nároky na vhodný poměr cena/výkon v Noatonu víme, že naše produkty neslouží pouze jako přístroje, které mají plnit pouze účel, ke kterému byly sestrojeny, ale také se jedná o designový prvek, který může mít velký ať už pozitivní, či negativní vliv na vzhled celé místnosti. Tomu tedy musí odpovídat i samotný design našich produktů. Proto při navrhování svých přístrojů dbáme na moderní design, který v sobě skloubí jednoduchost a nadčasovost

Gavri s.r.o. je vlastníkem ochranné známky Noaton