Comedes náhradní HEPA filtr vhodný pro čističku vzduchu Philips AC3256/10, lze použít namísto filtru Philips HEPA FY3433/10

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 

Náhradní HEPA filtr Comedes vhodný pro čističku vzduchu Philips AC3256 / 10, může být použit namísto originálního filtru Philips HEPA FY3433 / 10 

Dostupnost Prodej ukončen
Cena 983,47 Kč bez DPH
1 190 Kč
Kód produktu 3511000481
Značka Comedes
Webová stránka značky comedes.cz
Kategorie Příslušenství pro čističky vzduchu
 

Náhradní HEPA filtr pro čističku vzduchu Philips AC3256 / 10

  • lze jej použít namísto HEPA filtru Philips FY3433 / 10
  • vhodný pro čističku vzduchu Philips AC3256 / 10
  • výrobek značky Comedes

 

Typ filtr
Typ filtru HEPA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Comedes je náš důvěryhodný partner, jehož výrobky prodáváme už několik let. Byl s námi při zrodu firmy a dodnes se na něj můžeme spolehnout. Jejich produkty si zakládají na nadstandardní kvalitě a výkonnosti - ostatně je to německá firma s dlouholetou tradicí, která ví dobře, co zákazníka uspokojí nejvíc.

Po mnoho let působil Comedes jako expert v oblasti klimatizací. V současné době se specializuje na kvalitní čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače pro běžné lidi a snaží se zvýšit kvalitu ovzduší v domovech.

Jejich výrobky mají velkou škálu využití – do bytu, do restaurací, kanceláří apod. Velkou výhodou je nejen jejich účelnost, ale i příjemný design. Výkonem pokrývají potřeby malých, středních i nadprůměrně velkých místností, a proto si z jejich nabídky vybere opravdu každý.

U čističek vzduchu Comedes počítejte s vysoce efektivními filtry, které jsou schopné eliminovat naprostou většinu nežádoucích látek v ovzduší. I ve zvlhčovačích a odvlhčovačích vzduchu zn. Comedes jsou použity nejmodernější technologie a kvalitní materiály, které jsou základem jejich vysoké životnosti.

Všechny přístroje firmy Comedes jsou především snadno ovladatelné, ale také natolik výkonné, aby dokonale splňovaly nejrůznější nároky a potřeby zákazníka.

Aby vám firma Comedes zaručila kvalitu svých výrobků, provádí u svých produktů neustále testy u nezávislých organizací. Přirozeně také všechny přístroje Comedes splňují evropské i české směrnice pro elektronické přístroje.

Typy vyráběných produktů:

  1. Čističky vzduchu
  2. Odvlhčovače vzduchu
  3. Zvlhčovače vzduchu
  4. Mobilní klimatizace

 

Comedes - čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, mobilní klimatizace

Výhradním distributorem značky Comedes v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o.