Esenciální oleje do zvlhčovačů vzduchu krásně provoní místnost

Užití esenciálních olejů v aromaterapii je běžné po celém světě. Zvlhčovače Clean Air Optima je díky silicím možné použít i jako aroma difuzéry. Hledejte v parametrech výrobku označení "Aromaterapie".Zvlhčovače vzduchu s Aromaterapií využívají esenciální oleje k navození příjemné atmosféry.

Při pořizování zvlhčovače vzduchu s Aromaretapií je dobré vybrat silici, která je bezpečná pro kontakt s materiálem, ze kterého je přístroj vyroben, a také bezpečná pro vdechování člověkem. Ultrazvukové zvlhčovače vzduchu s pár kapkami silice provoní místnost a osvěží mysl.

Esenciální oleje pro zvlhčovač vzduchu. Clean Air Optima

Funkce Aromaterapie u vybraných zvlhčovačů vzduchu Clean Air Optima (např. ultrazvukový zvlhčovač CA-603) prohání vytvořenou zvlhčovací mlhu přes filtr, na který nakápnete typicky 10 kapek esenciálního oleje. Studená mlha vytvořená zvlhčovačem pojme při průchodu filtrem malé množství oleje a uvolní vůni do pokoje. Vytvoří krásný podtón s vůní citrónu, levandule, nebo eukalyptu.

Aromaterapie u zvlhčovačů vzduchu holandské společnosti Clean Air Optima je velmi jemná a nenásilná. Deset kapek oleje vám proto vydrží na celodenní zvlhčování.

levanduleVýběr esenciálního oleje

Když si přejete Aromaterapii využívat a vybíráte esenciální olej, doporučujeme vsadit na jistotu. Na trhu se objevují i nekvalitní esenciální oleje, které mohou obsahovat škodlivé chemikálie, a je na zvážení každého, zda je chce vdechovat. Také příliš silná koncentrace silic, přestože by byly kvalitní, můžou způsobit poškození přístroje.

Nekvalitní olejíčky mohou škodit

Materiály použité na výrobu zvlhčovačů vzduchu jsou nejčastěji plasty, které se s příliš silnou koncentrací silic ne vždy dobře snášejí. Aby esenciální olej přístroj nepoškodil, je potřeba vybrat ověřenou substanci, kterou ideálně na přístrojích otestoval sám výrobce. Tak to dělá Clean Air Optima.u svých esenciálních olejů do zvlhčovačů vzduchu.

zvlhcovac-vzduchu Co je esenciální olej (silice)? Esenciální oleje jsou vysoce koncentrované látky produkované rostlinami, které se užívaly po tisíce let a v moderní době zažívají renesanci. Prodávají se ve vysoké koncentraci až 100%, nezředěné, a před použitím se ředí na nižší koncentraci.Současná věda je zkoumá jako další možná léčiva.

Jak se říká "všeho moc škodí". Nedoporučuje se silice mazat nezředěné na pokožku, ani na plastové povrchy vašeho zvlhčovače. Viděli jsme už, jak 3 kapky esenciálního citronového oleje umístěné v nádržce zvlhčovače dokázaly během hodiny poškodit povrch kvalitního, jinak velmi odolného plastového krytu. Zanechaly na něm zvrásněný povrch se zašedlou vrstvou tam, kde dříve byl hladký a lesklý povrch.

Proto doporučujeme s esenciálními olejemi neexperimentovat. Esenciální oleje Clean Air Optima jsou pro použití ke zvlhčovačům vzduchu Clean Air Optima bezpečné a otestované, takže nehrozí poškození výrobku. Výrobce doporučuje jiné vonné esence raději nepoužívat, nebo pouze na vlastní riziko. Výrobce nemůže ručit za kvalitu esencí od jiných společností a případné poškození silicemi není možné reklamovat.

Zvlhčování s aromaterapií je příjemně jednoduché:

Esenciální olejíčky Clean Air Optima můžete přikoupit ke zvlhčovači přes náš e-shop (nad 1000,- Kč máme dopravu zdarma) v příjemných relaxačních vůních eukalyptu, levndule a citrónu.

Namísto dalších starostí s výměnou přístroje raději mějte jistotu, že olejíčky váš prostor příjemně provoní a navodí pohodovou atmosféru.

Věděli jste, že zvlhčovače vzduchu pomáhají proti nachlazení? Náš tip pro rychlé zahnání sezónního nachlazení: vyberte si eukalyptovou vůni a zvlhčujte přes noc.

Kam dál? Podívejte se třeba na další zvlhčovače vzduchu s Aromaretapií.

cleanairoptima-logo

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.