Filtr pro kuřáky do čističky vzduchu Comedes Lavaero 280

 
  • 1 z 4
 

Filtr pro kuřáky do čističky vzduchu Comedes LR 280 (5v1): Předfiltr, nanostříbro, HEPA filtr, uhlíkový filtr, fotokatalytický TiO2 filtr. Životnost filtru je 6-9 měsíců.

Dostupnost Do 2 týdnů (dostupnost)
Cena 983,47 Kč bez DPH
1 190 Kč    
Kód produktu 3511000920
Značka Comedes
Webová stránka značky comedes.cz
Kategorie Příslušenství pro čističky vzduchu
 

Speciální filtr pro kuřáky pro čističku vzduchu Comedes Lavaero 280 je skvělý pro boj proti zápachům všeho druhu. Obsahuje nejen že aktivní uhlí v granulovém stavu, ale je zde speciálně doplněno i keramické granule, které vyfiltruje i ty nejmenší částice zápachu a dokonce i redukuje formaldehyd ve vzduchu. Filtr samozřejmě má i další komponenty, které si poradí s prachem, pylem apod. částicemi.

  1. Předfiltr potažený nanostříbrem: vyfiltruje největší hrubé částice ze vzduchu a nanostříbro vydezinfikuje vzduch od bakterií
  2. HEPA filtr: vyfiltruje i ty nejmenší částice pylu, prachu apod.
  3. Granulové aktivní uhlí: poradí si ze zápachy i těkavými látkami ve vzduchu
  4. Keramické granule: nejvyšší účinnost proti i nejmenším částicím zápachů, zároveň snižují výskyt formaldehydu ve vzduchu 
  5. TiO2 filtr: UV záření na tomto filtru spustí fotokatalytickou reakci, která vás zbaví zbylých virů, bakterií, mikrobů apod.
Typ filtr
Uhlík granule
Rozměry
Hmotnost
Druh čističky vzduchu
Údržba
Výrobce Comedes

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Comedes je náš důvěryhodný partner, jehož výrobky prodáváme už několik let. Byl s námi při zrodu firmy a dodnes se na něj můžeme spolehnout. Jejich produkty si zakládají na nadstandardní kvalitě a výkonnosti - ostatně je to německá firma s dlouholetou tradicí, která ví dobře, co zákazníka uspokojí nejvíc.

Po mnoho let působil Comedes jako expert v oblasti klimatizací. V současné době se specializuje na kvalitní čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače pro běžné lidi a snaží se zvýšit kvalitu ovzduší v domovech.

Jejich výrobky mají velkou škálu využití – do bytu, do restaurací, kanceláří apod. Velkou výhodou je nejen jejich účelnost, ale i příjemný design. Výkonem pokrývají potřeby malých, středních i nadprůměrně velkých místností, a proto si z jejich nabídky vybere opravdu každý.

U čističek vzduchu Comedes počítejte s vysoce efektivními filtry, které jsou schopné eliminovat naprostou většinu nežádoucích látek v ovzduší. I ve zvlhčovačích a odvlhčovačích vzduchu zn. Comedes jsou použity nejmodernější technologie a kvalitní materiály, které jsou základem jejich vysoké životnosti.

Všechny přístroje firmy Comedes jsou především snadno ovladatelné, ale také natolik výkonné, aby dokonale splňovaly nejrůznější nároky a potřeby zákazníka.

Aby vám firma Comedes zaručila kvalitu svých výrobků, provádí u svých produktů neustále testy u nezávislých organizací. Přirozeně také všechny přístroje Comedes splňují evropské i české směrnice pro elektronické přístroje.

Typy vyráběných produktů:

  1. Čističky vzduchu
  2. Odvlhčovače vzduchu
  3. Zvlhčovače vzduchu
  4. Mobilní klimatizace

 

Comedes - čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, mobilní klimatizace

Výhradním distributorem značky Comedes v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o.