Odvlhčovač vzduchu do bytu

Odvlhčovač vzduchu do bytuSháníte vhodný odvlhčovač vzduchu do bytu? Doporučili bychom vám menší přístroj s přiměřeným výkonem (odvozený od individuálních podmínek bytu), vyrobený z kvalitních materiálů a s moderním designem. Odvlhčovač najde své využití v koupelně, ve sklepě, v prádelně, kuchyni, i během rekonstrukce.

Odvlhčovač vzduchu velice efektivně sníží vlhkost vzduchu na požadovanou hodnotu mezi 40-60 % relativní vlhkosti a zabrání tak zachytávání vlhkosti na zdech, kde by později snadno vznikala ložiska plísně.

Jak odvlhčovač v bytě používat?

Odvlhčovač vzduchu do bytu – GavriNejlepší je odvlhčovač vzduchu používat v uzavřené místnosti, aby mohla být rychle a efektivně odčerpána přebytečná vlhkost. Pokud se již nějakým způsobem ve vašem bytě projevuje zvýšená vlhkost (mokré zdi, ložiska plísně, loupající se stěny, orosená okna), je dobré bytový odvlhčovač vzduchu zpočátku nastavit tak, aby udržoval nízkou hladinu vlhkosti a pracoval na nejvyšší výkon.  

Vlhký vzduch je prohnán odvlhčovačem a v něm se vysouší pomocí kondenzace vodní páry, aby se voda bezpečně oddělila od vzduchu a stekla do zabudované nádobky. Ta se buď jednou za čas vylije, nebo lze opatřit hadicí pro kontinuální odtok vody z nádrže už během provozu. Odvlhčovač se po naplnění nádrže automaticky vypne. Velkou výhodou některých odvlhčovačů vzduchu do bytu je, že mohou být používány nonstop v nepřetržitém provozu a díky citlivému senzoru vlhkosti udržují vzduch přesně na té hladině, v jaké ho potřebují obyvatelé bytu.

Kvalitní odvlhčovače do bytu na Gavri.cz

Domácí odvlhčovače z e-shopu Gavri.cz se řadí k oblíbeným bytovým odvlhčovačům vzduchu vyrobeným z kvalitních materiálů. Prodáváme osvědčené značky, které ve své cenové třídě nabízí nejlepší přístroje na trhu. Jsou zpracovány tak, že vydrží několik let pravidelného používání a budou vám tak sloužit po dlouhou dobu.