Trotec B 1 E, ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

 
Akce Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 8
 

Zvlhčovač vzduchu • Ultrazvukové vytváření studené mlhy • Nádrž 3 l • Zvlhčovací výkon 200 ml/h • Hlučnost max. 38 dB • Spotřeba max. 24 Waroma difuzér • Místnost: do 20 m2 •  Přehledný displej

 Návod k použití

Dostupnost Prodej ukončen
Cena 404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Kód produktu 2302000190
Značka Trotec
Webová stránka značky trotecshop.cz
Kategorie Ultrazvukové zvlhčovače vzduchu
 

Elegantní, výkonný i praktický zvlhčovač do domácnosti i kanceláře.

Díky metodě ultrazvuku je vlhkost účinně dodávána do vzduchu v místnosti, což zajišťuje uvolněné dýchání, zejména u suchého vzduchu v době topné sezóny. Pomocí vysokofrekvenčního zvuku, který vytváří vysoké tlakové rázy ve spodní části zvlhčovače, se uvolňuje velké množství drobných vzduchových bublin. Ty stoupají na povrch kvůli tlakovým vlnám, které jsou spouštěny - a praskají tam. Na povrchu se tvoří nejjemnější kapičky mlhy, které mohou být velmi dobře absorbovány vzduchem. Frekvenci zvuku 1,8 megahertzů lze přenést na 1,8 milionu oscilačních cyklů, které působí na vodu - za sekundu!

Aby se ve vzduchu nemnožily choroboplodné zárodky, je také důležitá kvalita vody ve zvlhčovači. V ideálním případě byste měli použít vodu destilovanou a nenechávat vodu dlouhodobě stát, když přístroj nepoužíváte.

Náš tip: Místo toho používejte každý den čerstvě převařenou vodu z vodovodu - to šetří peníze a je z hygienického hlediska zcela dostačující. Doporučujeme tyčinku SecoSan , se kterou voda a nádrž na vodu zůstávají trvale čisté bez choroboplodných zárodků a nepříjemných pachů.

Popis zvlhčovače vzduchu Trotec B 1 E:

Zvlhčovací výkon zvlhčovač vzduchu CA-605

Zvlhčovací výkon:
200 ml / hod

Objem nádrže zvlhčovač vzduchu CA-605

Kapacita vodní nádržky:
3 l

Orientační velikost místnosti zvlhčovač vzduchu CA-605

Orientační velikost místnosti:
do 20 m2 / 50 m3

Technologie zvlhčování zvlhčovač vzduchu CA-605

Technologie zvlhčování:
ultrazvukem tvořená studená mlha

05-cisteni-vody-ne

Čištění vody v nádržce:
nemá, lze dokoupit tyčinky SecoSan

06-cisteni-vzduchu

Technologie čištění vzduchu:
vzduchový filtr (uhlíkový filtr)

07-ionizator-ne

Ionizátor:
nemá

09-predehrev-vody-ne

Předehřev vody:
ne

Hlučnost zvlhčovač vzduchu CA-605

Hlučnost:
max. 38 dB

11-automaticka-vlhkost-ne

Automatické udržování vlhkosti:
ne

12-casovac-ne

Časovač:
ne

13-dalkove-ovladani-ne

Dálkové ovládání:
ne

14-ukazatel-teploty-ne

Ukazatel teploty:
ne

15-ukazatel-vlhkosti-ne

Ukazatel vlhkosti:
ne

Příkon zvlhčovač vzduchu CA-605

Příkon:
24 W

Hmotnost zvlhčovač vzduchu CA-605

Hmotnost:
1.5 kg

Rozměry zvlhčovač vzduchu CA-605

Rozměry:
160 x 301 x 278 mm

Kam zvlhčovač umístit?

Zvlhčovač je vhodné používat ve všech obytných prostorách, v nejlepším případě by měl být v nepřetržitém provozu v uzavřené místnosti, aby vytvořená vlhkost oknem nebo dveřmi neunikala. Zvlhčovač je nejvhodnější umístit na zem nebo do nepatrné výšky. Pokud si zvlhčovač domů pořídíte, dbejte na jeho čistotu. Vodu ve zvlhčovači je nutné pravidelně měnit (alespoň jednou za tři dny), protože se v ní mohou tvořit bakterie či choroboplodné zárodky, které se v ní přirozeně množí.

Podobné produkty

 • 607W Smart Doprava zdarma Kód: 3515000620
  Clean Air Optima CA-607W Smart, zvlhčovač vzduchu
  Na dotaz (dostupnost)
  Zvlhčovač vzduchu s ultrazvukem • Vlažná mlha • Automaticky udržuje vlhkost (Hygrostat) • Ionizátor (lze vypnout) • Filtry (vodní, nanosilver) • předehřev (ohřívá vodu, dezinfikuje) • Místnost: do 65 m2 •...

  3 397,52 Kč bez DPH 4 111 Kč
Aromaterapie ano
Automatická regulace vlhkosti vzduchu ne
Časovač ne
Filtr pro čištění vody v nádržce ne (lze dokoupit)
Filtry pro čištění vzduchu vzduchový filtr
Funkce navíc Displej
Funkce navíc k zvlhčování nemá
Maximální hlučnost max 38 dB
Ionizátor ne
Objem nádržky 3 l
Orientační velikost místnosti do 20 m²
Technologie zvlhčování ultrazvuk - studená mlha
Zvlhčovací výkon 200 ml/hod
Dálkové ovládání ne
Displej ano
Předehřev vody ne
Ukazatel teploty ne
Ukazatel vlhkosti ne
Velikost místnosti do 20 m2
Výkon odpařování 200 ml/h
Automatický režim udržení vlhkosti ne
Hlučnost 38 dB
Časovač (pro vypnutí) ne
Příkon 24 W
Napětí 220-240 V, 50/60 Hz
Hmotnost (?) 1.5 kg
Kapacita vodní nádržky 3 l
Rozměry (VxŠxH) 160 x 301 x 278 mm
Ultrazvuková metoda vytváření studené mlhy ano
Dálkové ovládání ne
Automatické vypnutí při prázdné nádrži ano
Barva bílá
Výrobce Trotec
Druh zvlhčovače
Ultrazvukové ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Odvlhčovače vzduchu Trotec HomeComfort AirComfort

Nabízí široký výběr kvalitních odvlhčovačů, zvlhčovačů a domácích čističek vzduchu a dalších nástrojů z oblasti klimatu. Skupina Trotec je známá pro svá inovativní řešení s vynikajícím poměrem cena-výkon a pro rostoucí rozmanitost sortimentu.

Společnost začala v 90. letech jako půjčovna klimatizací, topení a ventilátorů. Nyní patří ke světovým lídrům s pobočkami v Německu, Nizozemsku, Rakousku, Francii a Itálii a nabídka jejich služeb se do dnešního dne rozrostla o prodej domácích i profesionálních spotřebičů na úpravu vzduchu.

V současnosti Trotec vyvíjí, vyrábí i prodává technologii a nástroje v oblasti klimatizace na všech úrovních, pro všechny druhy požadavků v komerčním i soukromém sektoru. Trotec zajišťuje vývojové oddělení a velkou část svých produktů vyrábí výhradně v Německu. Výrobky označené logem TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označují spotřebiče, které byly vyrobeny 100% v Německu.

Spotřebiče značky Trotec zahrnují:

 • odvlhčovače vzduchu do domova
 • zvlhčovače vzduchu do domova
 • pračky vzduchu do domova
 • mobilní klimatizace
 • ventilátory
 • přenosná topidla
 • profesionální odvlhčovače
 • profesionální zvlhčovače
 • a další

 

Na podzim roku 2016 jsme uvedli na český trh řadu spotřebičů Trotec HomeComfort, která se specializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Prodáváme řadu Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a pračky vzduchu. Nejvýraznější skupinou této kategorie jsou kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpční odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje je nízká pořizovací cena, nadprůměrný výkon, kvalitní materiály a příjemný design s jednoduchým ovládáním. Většina odvlhčovačů Trotec má užitečné vlastnosti pro sušení prádla v bytě, umožňuje odtok hadicí pro nepřetržitý provoz, nebo nabízí časovač provozu ovládaný hygrostatem. Zvlhčovače vzduchu Trotec jsou výjimečné výrobky s nevšedním spojením vlastností pračky vzduchu, čističky a zvlhčovače. Mají příjemným a originální vzhled a nabízejí velkou škálu funkcí za naprosto bezkonkurenční cenu. Druhou řadou v kategorii HomeComfort je řada ComfortTemp, která se specializuje na úpravu teploty vzduchu, tj. klimatizační zařízení, ventilátory, přenosné ohřívače. Třetí řadou je HomeComfort ComfortCtrl: měřící přístroje pro měření tlaku v pneumatikách, grilovací teploměry a pokojové teploměry.

Kromě řady HomeComfort nabízí Trotec také řadu Trotec HighPerformance - profesionální odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovní nástroje, speciální pracovní stany a nejrůznější nástroje pro měření, které můžete buď zakoupit nebo si je pronajmout. Kromě toho nabízí profesionální vysoušení zdiva, měření a optimalizaci vlhkosti, nebo klimatizace pro komerční využití i v náročných řemeslnných podmínkách. Mezi obory, pro která nacházejí řešení na míru, patří archivářství a muzea, automobilový průmysl, železniční průmysl, výrobci energie, odvětví manipulující s chemikáliemi, elektronika a polovodiče, filmová a fotografická studia, řemeslnné dílny, gastronomie, instituce a management, výroba plastů, zemědělství, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, datová centra a kabelové sítě, policejní útvary, hasiči a záchranné služby, dopravní sektor, veterinární služby aj.

Široký záběr společnosti Trotec svědčí o flexibilitě a kvalitě výrobků, které obstojně zvládnou zátěž v nejrůznějších podmínkách. Mezi jejich obchodní partnery se řadí i známé a zvučné značky jako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé další firmy.

Produkty firmy Trotec podléhají profesionálním testům a splňují normy Evropské unie.

 

Trotec - specialista na vzduchotechniku do domovů i komerčních prostor