Světelný kit FARO 33420L bílý pro stropní ventilátor FARO 33420 NOVA

69 hodnocení
 
Akce Doprava zdarma Efekt lupa
 

Světelný kit FARO 33420L je určen pro stropní ventilátor FARO 33420 NOVA. Světelným zdrojem je SMD LED žárovka o max. výkonu 12W, která je součástí balení.

Dostupnost Prodej ukončen
Běžná cena 1 765 Kč
Ušetříte 1 075 Kč (–61 %)
Cena 570,25 Kč bez DPH
690 Kč
Kód produktu 2397120022
Značka Faro
Webová stránka značky gavri.cz/znacka/faro/
Kategorie Svítidla pro stropní ventilátor - světelné kity
Záruka 2 roky
 

Příslušenství (svítidlo) pro stropní ventilátor FARO 33420 NOVA

Stropní ventilátor se světlem nebo bez (článek)
Jak vybrat ventilátor do bytu (článek)

  • Barva tělesa: bílá. 
  • Materiál tělesa: ocel + akryl. 
  • Světelný zdroj: SMD LED 12W 3000K 800Lm (je součástí balení). 

Popis světelného kitu FARO 33420L

Světelný kit FARO 33420L je určen pro stropní ventilátor FARO 33420 NOVA. Je určen pro SMD LED žárovku o výkonu 12W 3000K 800Lm, která je součástí balení. Stropní ventilátor NOVA má nový revoluční systém instalace, díky čemuž je montáž rychlá, snadná a bezpečná.

Jakým způsobem stropní ventilátor dům ohřívá?

Ve vytápěné místnosti se bez pohybu vzduchu tvoří teplotní vrstvy. Chladnější vzduch se drží u podlahy, zatímco lehčí teplejší vzduch stoupá vzhůru a ohřívá především strop. Z tohoto důvodu jsou pochopitelně vyšší patra a horní plochy místnosti teplejší než přízemní místnosti a oblasti blízko podlahy. V zimě by se stropní ventilátory měly točit pomalu po směru hodinových ručiček. Tím dochází k nasávání studeného vzduchu zespodu a současně je stoupající teplý vzduch vytlačován podél stěn k zemi. Díky této pozvolné cirkulaci se promíchávají vrstvy vzduchu a vyrovnává se tak teplota v celé místnosti, aniž by při tom vznikal nepříjemný průvan. To umožňuje nastavit topení místo 24 °C na pouhých 18 °C a ušetří se tím až 20 % nákladů na topení.

Jakým způsobem stropní ventilátor dům ochlazuje?

Stropní ventilátory ovlivňují díky tahu vzduchu vnímání tepla a chladu, takže v létě není nutné tolik ochlazovat vzduch a přece při teplotách 25 °C nebo dokonce 27 °C máme stejný pocit jako při 22 °C bez stropního ventilátoru. Takto lze ušetřit mnoho energie a až 40 % z účtu za elektřinu. Samotný stropní ventilátor při plné rychlosti spotřebovává méně energie než 100wattová žárovka. Mnoho lidí proto upřednostňuje díky příjemnému a přirozeně vznikajícímu vánku stropní ventilátor před klimatizací.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora 6.6.2017 08:13
Dobrý den. Měla bych zájem zakoupit stropní ventilátor Faro 33420l ,ale popis a parametry nemám. Máme obývací pokoj o rozměru 5x5m čtverečních. Byl by tento produkt vhodný a dostatečný? A je to zabudované v jednom, jak na svícení , tak na ochlazování. Děkuji předem za vaší odpověď. Pozdravem pěkného dne Kadlecová.
Odpovědět
PK Avatar autora 21.6.2017 13:34
Dobrý den, toto je pouze světelný kit, volitelné příslušenství, kterým přidáte osvětlení k ventilátoru Faro NOVA. Parametry ventilátoru naleznete zde: https://www.gavri.cz/stropni-ventilatory/stropni-ventilator-faro-33420-nova-bily-nebo-javor-bily/ S pozdravem Petra Kociánová, Gavri s.r.o.

 

Značka Faro působí na trhu s osvětlením a ventilátory už více než 60 let. Během této doby a na základě získaných zkušeností v průběhu, se potenciál inovací značky Faro zvýšil díky neustálému zlepšování produktů, absorbování nejnovějších trendů, vytváření svých vlastních designů a využívání nejrůznějších stylů ve světě osvětlení a ventilátorů. Stropní ventilátory Faro dnes určují evropský standard nejen kvůli originálním designům, ale také díky kvalitě používaných materiálů a posledním technologiím, jako je LED osvětlení a tiché mechanismy. Faro nabízí v sortimentu větráků a osvětlení skvělý design, rozmanitost modelů a kvalitu, díky čemuž se její stropní ventilátory stávají nejen funkčním, ale i dekorativním prvkem, který je mimo jiné šetrný k životnímu prostředí. 

Stropní ventilátory Faro můžete používat po celý rok díky funkci léto/zima, kdy v létě ochlazuje a v zimě ušetří energii. Faro taktéž obsahuje revoluční systém na jedno kliknutí, pomocí kterého se montáž stává rychlou, snadnou a bezpečnou. Většina ventilátorů Faro je vybavena DC motory nové generace se zárukou 15 let, s nimiž docílíte úsporu elektrické energie, jsou méně hlučné a více šetrné k životnímu prostředí. Všechny větráky Faro také splňují nejpřísnější požadavky při kontrolách kvality v laboratořích.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.