SecoSan Stick 10 (5ks) 5x Antibakteriální tyčinka do nádrže

Neohodnoceno
 
Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 3
 

Tyčinka s ionty stříbra (5 ks) pro dezinfekci vodních nádrží do objemu 10 litrů. Doprava zdarma. Ideální pro nádržky ve zvlhčovačích vzduchu, které rozptylují vodu do vzduchu. Dezinfikuje až 3500 litrů vody. Zabraňuje množení bakterií, virů, plísní a jiných mikroorganismů. Vyrobeno v Německu.

 

Dostupnost Na dotaz (dostupnost)
Cena 867,77 Kč bez DPH
1 050 Kč
Kód produktu 3511000403E
Značka Trotec
Webová stránka značky trotecshop.cz
Kategorie Příslušenství pro zvlhčovače vzduchu
Položka byla vyprodána...
 

SecoSan Stick 10 je miniaturní filtr s iontovým stříbrem proti množení mikroorganismů ve vodních nádržích. Veliký je jako lidský palec.

SecoSan pravidelně dávkuje ionty stříbra do vody a zabraňuje množení bakterií, řas, virů, plísní a dalších mikroorganismů.

SecoSan-filtr-prot-bakteriim

 Tyčinka SecoSan je součástí balení zvlhčovače vzduchu Trotec B 25 E

Instrukce k použití:

Tyčinku vložte do nádrže a po cca 6-ti měsících vyměňte.

Do nádrží s úzkým hrdlem spusťte tyčinku SecoSan na provázku, který je přiložený v balení. Po 6-ti měsících vytáhněte.

Používejte pro spotřebiče, které rozptylují vodu do vzduchu (zvlhčovače vzduchu).

 • Životnost: při každodenním používání doporučujeme filtr vyměnit po 6 měsících
 • Kapacita: vhodná pro nádoby s obsahem do 10 litrů, pročistí 3500 litrů vody
 • Vhodné pro: ochlazovače vzduchu, zvlhčovače vzduchu, odpařovače apod.
 • Množství: 1 ks.
 • Délka: 5 cm
 • Materiál: plastový obal, nerez, stříbro
 • 100% recyklovatelný

 

S použitím antibakteriální tyčinky SecoSan bude voda odpařovaná do vzduchu čistá a díky tomu bude čistý i vzduch, který dýcháte. To vám zachová zdravé dýchací cesty a předejde alergickým reakcím.

Vyrobeno v Německu

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Gavri s.r.o. je autorizovaným distributorem značky TROTEC v České republice a na Slovensku (CERTIFIKÁT)

Odvlhčovače vzduchu Trotec HomeComfort AirComfort

Nabízí široký výběr kvalitních odvlhčovačů, zvlhčovačů a domácích čističek vzduchu a dalších nástrojů z oblasti klimatu. Skupina Trotec je známá pro svá inovativní řešení s vynikajícím poměrem cena-výkon a pro rostoucí rozmanitost sortimentu.

Společnost začala v 90. letech jako půjčovna klimatizací, topení a ventilátorů. Nyní patří ke světovým lídrům s pobočkami v Německu, Nizozemsku, Rakousku, Francii a Itálii a nabídka jejich služeb se do dnešního dne rozrostla o prodej domácích i profesionálních spotřebičů na úpravu vzduchu.

V současnosti Trotec vyvíjí, vyrábí i prodává technologii a nástroje v oblasti klimatizace na všech úrovních, pro všechny druhy požadavků v komerčním i soukromém sektoru. Trotec zajišťuje vývojové oddělení a velkou část svých produktů vyrábí výhradně v Německu. Výrobky označené logem TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označují spotřebiče, které byly vyrobeny 100% v Německu.

Spotřebiče značky Trotec zahrnují:

 • odvlhčovače vzduchu do domova
 • zvlhčovače vzduchu do domova
 • pračky vzduchu do domova
 • mobilní klimatizace
 • ventilátory
 • přenosná topidla
 • profesionální odvlhčovače
 • profesionální zvlhčovače
 • a další

 

Na podzim roku 2016 jsme uvedli na český trh řadu spotřebičů Trotec HomeComfort, která se specializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Prodáváme řadu Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a pračky vzduchu. Nejvýraznější skupinou této kategorie jsou kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpční odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje je nízká pořizovací cena, nadprůměrný výkon, kvalitní materiály a příjemný design s jednoduchým ovládáním. Většina odvlhčovačů Trotec má užitečné vlastnosti pro sušení prádla v bytě, umožňuje odtok hadicí pro nepřetržitý provoz, nebo nabízí časovač provozu ovládaný hygrostatem. Zvlhčovače vzduchu Trotec jsou výjimečné výrobky s nevšedním spojením vlastností pračky vzduchu, čističky a zvlhčovače. Mají příjemným a originální vzhled a nabízejí velkou škálu funkcí za naprosto bezkonkurenční cenu. Druhou řadou v kategorii HomeComfort je řada ComfortTemp, která se specializuje na úpravu teploty vzduchu, tj. klimatizační zařízení, ventilátory, přenosné ohřívače. Třetí řadou je HomeComfort ComfortCtrl: měřící přístroje pro měření tlaku v pneumatikách, grilovací teploměry a pokojové teploměry.

Kromě řady HomeComfort nabízí Trotec také řadu Trotec HighPerformance - profesionální odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovní nástroje, speciální pracovní stany a nejrůznější nástroje pro měření, které můžete buď zakoupit nebo si je pronajmout. Kromě toho nabízí profesionální vysoušení zdiva, měření a optimalizaci vlhkosti, nebo klimatizace pro komerční využití i v náročných řemeslnných podmínkách. Mezi obory, pro která nacházejí řešení na míru, patří archivářství a muzea, automobilový průmysl, železniční průmysl, výrobci energie, odvětví manipulující s chemikáliemi, elektronika a polovodiče, filmová a fotografická studia, řemeslnné dílny, gastronomie, instituce a management, výroba plastů, zemědělství, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, datová centra a kabelové sítě, policejní útvary, hasiči a záchranné služby, dopravní sektor, veterinární služby aj.

Široký záběr společnosti Trotec svědčí o flexibilitě a kvalitě výrobků, které obstojně zvládnou zátěž v nejrůznějších podmínkách. Mezi jejich obchodní partnery se řadí i známé a zvučné značky jako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé další firmy.

Produkty firmy Trotec podléhají profesionálním testům a splňují normy Evropské unie.

 

Trotec - specialista na vzduchotechniku do domovů i komerčních prostor