Trotec B 25 E, zvlhčovač vzduchu S aromaterapií a antibakteriálním filtrem

 
Akce Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 14
 

Zvlhčovač vzduchu s neviditelným odpařováním - bez mlhy • Zvlhčovací výkon 350 ml/h • Místnost: do 24 m² (60m³) Příkon 6W • Hlučnost ventilátoru 23 dB • Nádrž na 3l • Osvěžuje vzduch • Zásobník na aroma • Smáčecí voštinový filtr zvlhčuje a čistí vodu od minerálů 2v1 • Elegantní vzhled • Hmotnost 2,5 kg • Kvalitní, tvrdé plasty • Antibakteriální filtr SecoSan 10 • Noční režim (stmívání světel)

pdf-ikona-návod pro zvlhčovač Trotec B 25 ENávod pro zvlhčovač B 25 E v češtině
Více o zvlhčovačích vzduchu na blogu

Dostupnost Prodej ukončen
Cena 652,89 Kč bez DPH
790 Kč
Kód produktu 3515000260
Značka Trotec
Webová stránka značky trotecshop.cz
Kategorie Zvlhčovače vzduchu
 

Zvlhčovač vzduchu pro perfektní klima

Neviditelné zvlhčování bez páry Uživatel může snadno sejmout kryt tohoto zvlhčovače vzduchu s neviditelným zvlhčováním a odhalí modrou nádržku se smáčecím filtrem.a voňavý vzduch jako u horského potoka - to nabízí tento krásný a šikovný zvlhčovač od německé společnosti Trotec. Se svým příjemným oválným tělem zapadne do vašeho interiéru lépe než jiné spotřebiče.

Přirozené prostředí i pro kojence a rekonvalescenty zajistí tichý ventilátor se 4 rychlostními chody a nočním režimem, který zcela vypíná světelné signály. Kromě toho má zvlhčovač další nadstandardní vlastnosti. Více podrobností

Vlastnosti zvlhčovače vzduchu:

Zvlhčovací výkon zvlhčovač a čistička vzduchu Trotec B 25 E

Zvlhčovací výkon:
350 ml / hod

Objem nádrže zvlhčovač vzduchu Trotec B 25 E

Kapacita vodní nádržky:
3 l

Orientační velikost místnosti zvlhčovač vzduchu Trotec B 25 E

Orientační velikost místnosti:
do 25 m2

Technologie zvlhčování zvlhčovač vzduchu Trotec B 25 E

Technologie zvlhčování:
Smáčecí voštinový filtr - zvlhčuje bez mlhy a pročišťuje vodu v 1 kroku

Čištění vody v nádržce zvlhčovač vzduchu Trotec B 25 E

Čištění vody v nádržce:
SecoSan 10 - antibakteriální filtr s ionizovaným stříbrem
Smáčecí voštinový filtr proti vodnímu kameni

Technologie čištění vzduchu zvlhčovač vzduchu Trotec B 25 E

Technologie čištění vzduchu:
není

Předehřev vody zvlhčovač vzduchu Trotec B 25 E

Předehřev vody:
ne

Hlučnost zvlhčovač vzduchu Trotec B 25 E

Hlučnost:
23 dB

Automatické udržování vlhkosti zvlhčovač vzduchu Trotec B 25 E

Automatické udržování vlhkosti:
ano

10-casovac-neni-cisticka-vzduchu-B-25

Časovač:
ne

Dálkové ovládání zvlhčovač vzduchu Trotec B 25 E

Dálkové ovládání:
ne

Ukazatel teploty na displeji zvlhčovač vzduchu Trotec B 25 E

Ukazatel teploty:
ne

Ukazatel vlhkosti na displeji zvlhčovač vzduchu Trotec B 25 E

Ukazatel vlhkosti:
ne

Příkon zvlhčovač vzduchu Trotec B 25 E

Příkon:
6 W

Hmotnost zvlhčovač vzduchu Trotec B 25 E

Hmotnost:
2,5 kg

Rozměry zvlhčovač vzduchu Trotec B 25 E

Rozměry:
30,5 x 24,8 x 24,8 cm


Designový zvlhčovač, který osvěžuje

 • Automaticky udržuje vlhkost vzduchu: Zvlhčování je plně automatické díky zabudovanému hygrostatu. Zvlhčovač B 25 E automaticky udržuje nastavenou hladinu vlhkosti (45%, 50%, 55%, 60% nebo 100% = nepřetržité zvlhčování).
 • Čistý vzduch bez usazenin vápníku a bakterií: Zvlhčovací filtr zvlhčovače Trotec B 25 E očišťuje vzduch od vápenatých a minerálních usazenin z vody, které se díky tomu nemají šanci uvolnit do vzduchu. Navíc lze do zvlhčovače použít antibakteriální tyčinku SecoSan s iontovým stříbrem, která dezinfikuje nádrž. Zvlhčený vzduch je proto svěžejší než u ultrazvukových zvlhčovačů. Pro provoz zvlhčovače není SecoSan potřeba.

SecoSan-filtr-prot-bakteriim
Antibakteriální mini-filtr do vodních nádrží, SecoSan Stick, je vyráběn v Německu.

 • Tichý chod: Zvlhčování probíhá odpařováním z velké plochy zvlhčovacího filtru. Vodní páru rozhání tichý a úsporný ventilátor. Zvlhčování je nádherně rovnoměrné i ve větších místnostech.
 • Noční režim: ztlumte hluk na bezhlučných 23 dB a vypněte všechny světelné signály. U tohoto zvlhčovače bez potíží usnete.
 • Prostor pro aroma: Uprostřed svrchní mřížky se nachází nádobka s houbičkou pro esenciální vonné oleje. Ovoňte si pokoj uklidňující a léčivou vůní jako je levandule, nebo eukalyptus a podpořte svou pohodu.

B25E_close_up_essential_oil_03-S

Prostor pro aromatický olej je vyznačený oranžově.

 • Neviditelné zvlhčování: žádná pára, žádná mlha, žádný povlak z vodního kamene. Zvlhčovač vzduchu B 25 E má filtračí rouno s chytrou voštinovou strukturou, které odvlhčuje přirozeným odparem a nevylučuje do vzduchu tolik minerálů jako ultrazvukové a parní zvlhčovače. Rouno je suchým zipem spojeno dohromady do tunelu - to zajišťuje pročištění vody a neobyčejně rovnoměrnou distribuci vláhy po místnosti. 
 • Jednoduchá údržba: Smáčecí filtr se snadno vyjímá a umývá, i nádrž má široké, otevřené hrdlo pro snadné vyplachování a vyjímání filtru. Přístroj i filtr doporučujeme pravidelně vymývat. Smáčecí filtr ideálně vyměňte po 800 provozních hodinách za nový, pokud ale není zanesený, lze resetovat světelnou signalizaci pro výměnu filtrů a přístroj bez problémů pokračuje ve zvlhčování. Životnost filtru lze prodloužit pravidelným oplachováním vodou.

 

B25E_pohled-dovnitr-zvlhcovace-S

Jednoduché vyjmutí okruhu se smáčecím filtrem.

Zvlhčování a čištění vzduchu probíhá ve 4 fázích:

Fáze 1: Smáčecí filtr po ponoření do nádržky nasaje vodu. Voda prochází hustým filtrem s voštinovou strukturou a je pročištěná od nečistot jako jsou usazeniny minerálů, které by se mohly uvolňovat do vzduchu.

Fáze 2: Vzduch uprostřed válce se začíná přirozeně zvlhčovat. Svěží, zvlhčený vzduch je tichým ventilátorem rozvát po místnosti.

Fáze 3: Vlhké prostředí uvolní aroma z houbičky na esenciální olejíčky a začne se jemně šířit po místnosti.

Fáze 4: Místnost zaplní voňavý a hojivý vzduch optimální vlhkosti.

Pozn:. Po dosažení nastavené vlhkosti se větrák vypíná. Zapne se opět pouze pokud vlhkost vzduchu v místnosti klesne pod požadovanou úroveň vlhkosti.

Podobné produkty

Aromaterapie ano
Automatická regulace vlhkosti vzduchu ano
Barva bílá
Časovač ne
Filtr pro čištění vody v nádržce ano
Filtry pro čištění vzduchu nemá
Funkce navíc noční režim
Funkce navíc k zvlhčování nemá
Maximální hlučnost max 23 dB
Ionizátor ne
Objem nádržky 3 l
Orientační velikost místnosti do 25 m²
Technologie zvlhčování odpařovací filtr
Vzduchový průtok ?
Zvlhčovací výkon 350 ml/hod
Dálkové ovládání ne
Displej ne
Náhradní filtry navíc Pouze 1
Předehřev vody ne
Ukazatel teploty ne
Ukazatel vlhkosti ne
Velikost místnosti do 25 m2
Počet rychlostí ventilátoru 4
Zvlhčovací výkon (vysoká rychlost) 350 ml/h
Kapacita vodní nádržky 3 l
Typ zvlhčovacího filtru (?) Smáčecí voštinový filtr. Antibakteriální filtr SecoSan 10
Hlučnost min (?) 23 dB
Hlučnost max (?) 58 dB
Příkon 6 W
Napětí 230 V/50 Hz
Rozměry (VxŠxH) 30,5 x 24,8 x 24,8 cm
Hmotnost 2,5 kg
Dálkové ovládání ne
Výrobce Trotec
Doporučený prostor 63 m3
Druh zvlhčovače
Barva bílá
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
R Avatar autora Nekupovat 5.5.2022 23:15
Nastavení požadované vlhkosti je naprosto nepoužitelné. Jakmile si ta věc myslí, že bylo dosaženo požadované vlhkosti, začne se stále dokola vypínat a zapínat s intervalem několika vteřin, přičemž každé zapnutí roztočí ventilátor na maximální otáčky (i když máte nastaveny nejnižší), což je neuvěřitelně hlučné. Pokud dojde voda, začne to ječet tak hlasitě, že v noci spolehlivě vzbudí všechny obyvatele domu - ať je jakkoliv velký. Pokud se na kontrolky podíváte ve tmě, oslepí vás. I když snížíte intenzitu osvětlení, je to velmi nepříjemné. Má to tři stupně intenzity: oslepující, trošku méně oslepující a vypnuto. Na noc je snesitelná jedině nejnižší rychlost ventilátoru - při vyšších je hlučnost značná. Ale na tu nejnižší rychlost je účinnost zvlhčování téměř nulová. Takže zkráceně: teoretické parametry a popis na stránkách prodejce vypadají zajímavě, realita je však jedno velké zklamání a vyhozené peníze. Vhodné jedině jako dárek pro tchýni.
Odpovědět
L Avatar autora Активирoвать счeт 25.12.2021 14:55
Оплата найдена,важно Подробнее по ссылке: https://forms.yandex.ru/u/610fe0c0a7a9d9645645/success/10710?AAAAAgavri.czBBBBB
Odpovědět
L Avatar autora Выплaта 77 514 p 8.11.2021 20:07
Активировaть счeт Подробнее по ссылке: https://forms.yandex.ru/u/610fe0c0a7a9d9645645/success/29150?AAAAAgavri.czBBBBB
Odpovědět
V Avatar autora как использовать hqd дальше без вреда 15.10.2020 01:28
joye 510 челябинск можно ли заправлять hqd повторно ------ франшиза электронных сигарет как включить hqd электронная сигарета
Odpovědět
V Avatar autora dostačující ? 24.4.2019 14:34
Dobrý den, mám otevřený obývací prostor cca 29m2, je tento přístroj pro zvlhčení vzduchu dostačující ? Nebo popřípadě , který byste mi doporučili ? Už vybírám dlouho a nemůžu se rozhodnout.
Odpovědět
RK Avatar autora Usínání 10.4.2019 16:52
Hezký den, ono to není tak jednoduché s tím usínáním během provozu zvhlčovače, mě se zatím usnout nepodařilo na nejnižší stupeň, ventilátor totiž během sepnutí je hlučnější, stiší se až za chvíli, proto mám na noc zvhlčovač vypnutý, necháváme ho běžet jen přes den, podle vlhkoměru na meteostanicí se vlhkost opravdu zvýšila.. před pořízením zde byla kolem 29-30 %, aktuálně 45. Meteostanice je za oknem a když zasvítí slunce do místnosti i přes zvlhčování jde vlhkost na 36 %, pak se ale opět zvýší, ono je to spíše pro zimní období. Kdy se i méně větrá a v místnosti je obecně nižší relativní vlhkost..
Odpovědět
RM Avatar autora Recenze 1.4.2019 11:17
Chcel by som touto cestou doporučiť tento produkt, všetkým ktorý hľadajú kvalitný zvlhčovač. Prirodzený systém odparovania dokáže zvýšiť vlhkosť v našej ložnici (16m2) z 35 na 45-50 percent v priebehu 3 hodin. Vzduch je pocitovo čerstvý a ak beži zvlhčovač aj cez noc tak ráno taktiež príjemne svieži. Nočný režim je tichý ale nie úplne nehlučný. Pri zaspávaní mi to nijako nevadí - skrátka zvuk slabučkého ventilátoru. Dizajn skvelý a dolievanie vody zatial najlepšie aké som v zvlhčovači mal. Predtým som mal ultrazvukový ten ale tvoril pre mňa nepríjemný navlhlý vzduch a paru. Taktiež som skúsil čističku so zvlhčovačom od Philipsu ale jeho hluk pri nočnom režime bol príliš silný a odber prúsu obrovský. Takže za seba Trotec určite odporúčam. Nečakajte však zvlhčenie vzduchu nad 55 percent a taktiež si je potreba uvedomiť že na zvýšenie vlhkosti prirodzeným odparom je potreba čas. Ja ho momentálne zapínam asi 3 hodinky pred spaním a počas noci je výpnutý. Ale počas teplých nocí dokáže aj na nočný režim príjemne schladiť a osviežiť vzduch - takže ďalšie plus.
Odpovědět
M Avatar autora Voda 20.2.2019 00:37
Dobrý den, jakou vodu lze pouzivat do zvlhcovace?Destilovanou nebo staci kohoutkova?Dekuji
Odpovědět
I Avatar autora Svítí kontrolka pro výměnu filtru 23.2.2018 13:27
Dobrý den, je normální, že po sputěšní stále svítí kontrolka pro výměnu filtru, přestože je tento nový - dnes spuštěno. Svítí, tak jako ostatní diody modře. Nebo bude svítit, až bude třeba filtr vyměnit např. červeně? Dioda na ukazatel málo vody nesvítí, z toho usuzuji, že by neměla svítit ani ta na výměnu filtru, pokud to není třeba, nebo se mýlím? Děkuji za odpověď. Iveta B.
Odpovědět
MP Avatar autora Nekvalitní výrobek 7.3.2018 19:17
Nekupujte.Vrátil jsem ho protože neplní svou funkci.Výkon je značně nadhodnocen a funkčnost je na pováženou.Za celodenní fungování v místnosti se vlhkost nezvýšila ani o %.Snímač vlhkosti funguje jak si chce,podle domácího vlhkoměru naměřena vlhkost 38 %,ale přístroj si stále myslel,že je dostatečná a ani na 60% nezapnul.A když se rozeběhl na 75% tak neustále jen zapínal a vypínal.Naplno ,pak snížil otáčky a zase se vypnul.Nepříjemné!Nedokážu si představit ,že bych u toho spal.Rušil i při sledování TV.
T Avatar autora Kontrolka 24.2.2018 13:31
Dobrý den, sice zvlhčovač nemám ale četl jsem návod a tam je, že když svítí tak je filtr v pořádku, když chce vyměnit začne blikat. Chtěl bych si ho také koupit. Jak jste s tím spokojená?? Děkuji
MP Avatar autora Filtrování vody 15.2.2018 09:36
Dobrý den Když budu do tohoto zvlhčovače lit vodu z filtru Brita , prodloužím životnost odpařovacího filtru, nebo je to zbytečné a je lepší filtr raději oplachovat? Díky Miloš Pitra
Odpovědět
AM Avatar autora Filtrování vody 15.2.2018 09:42
Dobrý den, dle našeho názoru bude nejlepší dodržovat pravidelnou údržbu dle návodu, voda z Brity nijak znatelně životnost neprodlouží. S pozdravem Gavri.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
28x
4
49x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Odvlhčovače vzduchu Trotec HomeComfort AirComfort

Nabízí široký výběr kvalitních odvlhčovačů, zvlhčovačů a domácích čističek vzduchu a dalších nástrojů z oblasti klimatu. Skupina Trotec je známá pro svá inovativní řešení s vynikajícím poměrem cena-výkon a pro rostoucí rozmanitost sortimentu.

Společnost začala v 90. letech jako půjčovna klimatizací, topení a ventilátorů. Nyní patří ke světovým lídrům s pobočkami v Německu, Nizozemsku, Rakousku, Francii a Itálii a nabídka jejich služeb se do dnešního dne rozrostla o prodej domácích i profesionálních spotřebičů na úpravu vzduchu.

V současnosti Trotec vyvíjí, vyrábí i prodává technologii a nástroje v oblasti klimatizace na všech úrovních, pro všechny druhy požadavků v komerčním i soukromém sektoru. Trotec zajišťuje vývojové oddělení a velkou část svých produktů vyrábí výhradně v Německu. Výrobky označené logem TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označují spotřebiče, které byly vyrobeny 100% v Německu.

Spotřebiče značky Trotec zahrnují:

 • odvlhčovače vzduchu do domova
 • zvlhčovače vzduchu do domova
 • pračky vzduchu do domova
 • mobilní klimatizace
 • ventilátory
 • přenosná topidla
 • profesionální odvlhčovače
 • profesionální zvlhčovače
 • a další

 

Na podzim roku 2016 jsme uvedli na český trh řadu spotřebičů Trotec HomeComfort, která se specializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Prodáváme řadu Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a pračky vzduchu. Nejvýraznější skupinou této kategorie jsou kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpční odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje je nízká pořizovací cena, nadprůměrný výkon, kvalitní materiály a příjemný design s jednoduchým ovládáním. Většina odvlhčovačů Trotec má užitečné vlastnosti pro sušení prádla v bytě, umožňuje odtok hadicí pro nepřetržitý provoz, nebo nabízí časovač provozu ovládaný hygrostatem. Zvlhčovače vzduchu Trotec jsou výjimečné výrobky s nevšedním spojením vlastností pračky vzduchu, čističky a zvlhčovače. Mají příjemným a originální vzhled a nabízejí velkou škálu funkcí za naprosto bezkonkurenční cenu. Druhou řadou v kategorii HomeComfort je řada ComfortTemp, která se specializuje na úpravu teploty vzduchu, tj. klimatizační zařízení, ventilátory, přenosné ohřívače. Třetí řadou je HomeComfort ComfortCtrl: měřící přístroje pro měření tlaku v pneumatikách, grilovací teploměry a pokojové teploměry.

Kromě řady HomeComfort nabízí Trotec také řadu Trotec HighPerformance - profesionální odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovní nástroje, speciální pracovní stany a nejrůznější nástroje pro měření, které můžete buď zakoupit nebo si je pronajmout. Kromě toho nabízí profesionální vysoušení zdiva, měření a optimalizaci vlhkosti, nebo klimatizace pro komerční využití i v náročných řemeslnných podmínkách. Mezi obory, pro která nacházejí řešení na míru, patří archivářství a muzea, automobilový průmysl, železniční průmysl, výrobci energie, odvětví manipulující s chemikáliemi, elektronika a polovodiče, filmová a fotografická studia, řemeslnné dílny, gastronomie, instituce a management, výroba plastů, zemědělství, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, datová centra a kabelové sítě, policejní útvary, hasiči a záchranné služby, dopravní sektor, veterinární služby aj.

Široký záběr společnosti Trotec svědčí o flexibilitě a kvalitě výrobků, které obstojně zvládnou zátěž v nejrůznějších podmínkách. Mezi jejich obchodní partnery se řadí i známé a zvučné značky jako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé další firmy.

Produkty firmy Trotec podléhají profesionálním testům a splňují normy Evropské unie.

 

Trotec - specialista na vzduchotechniku do domovů i komerčních prostor