SecoSan Stick 10 (3ks) 3x Antibakteriální tyčinka do nádrže

 
 • 1 z 3
 

Tyčinka s ionty stříbra (3 ks) pro dezinfekci vodních nádrží do objemu 10 litrů. Ideální pro nádržky ve zvlhčovačích vzduchu, které rozptylují vodu do vzduchu. Zabraňuje množení bakterií, virů, plísní a jiných mikroorganismů.  Vyrobeno v Německu.

Dostupnost Prodej ukončen
Cena 570,25 Kč bez DPH
690 Kč
Kód produktu 3511000403C
Značka Trotec
Webová stránka značky trotecshop.cz
Kategorie Příslušenství pro zvlhčovače vzduchu
 

SecoSan Stick 10 je miniaturní filtr s iontovým stříbrem proti množení mikroorganismů ve vodních nádržích. Veliký je jako lidský palec.

SecoSan pravidelně dávkuje ionty stříbra do vody a zabraňuje množení bakterií, řas, virů, plísní a dalších mikroorganismů.

SecoSan-filtr-prot-bakteriim

 Tyčinka SecoSan je součástí balení zvlhčovače vzduchu Trotec B 25 E

Instrukce k použití:

Tyčinku vložte do nádrže a po cca 6-ti měsících vyměňte.

Do nádrží s úzkým hrdlem spusťte tyčinku SecoSan na provázku, který je přiložený v balení. Po 6-ti měsících vytáhněte.

Používejte pro spotřebiče, které rozptylují vodu do vzduchu (zvlhčovače vzduchu).

 • Životnost: při každodenním používání doporučujeme filtr vyměnit po 6 měsících
 • Kapacita: vhodná pro nádoby s obsahem do 10 litrů, pročistí 3500 litrů vody
 • Vhodné pro: ochlazovače vzduchu, zvlhčovače vzduchu, odpařovače apod.
 • Množství: 1 ks.
 • Délka: 5 cm
 • Materiál: plastový obal, nerez, stříbro
 • 100% recyklovatelný

  

S použitím antibakteriální tyčinky SecoSan bude voda odpařovaná do vzduchu čistá a díky tomu bude čistý i vzduch, který dýcháte. To vám zachová zdravé dýchací cesty a předejde alergickým reakcím.

Vyrobeno v Německu

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Odvlhčovače vzduchu Trotec HomeComfort AirComfort

Nabízí široký výběr kvalitních odvlhčovačů, zvlhčovačů a domácích čističek vzduchu a dalších nástrojů z oblasti klimatu. Skupina Trotec je známá pro svá inovativní řešení s vynikajícím poměrem cena-výkon a pro rostoucí rozmanitost sortimentu.

Společnost začala v 90. letech jako půjčovna klimatizací, topení a ventilátorů. Nyní patří ke světovým lídrům s pobočkami v Německu, Nizozemsku, Rakousku, Francii a Itálii a nabídka jejich služeb se do dnešního dne rozrostla o prodej domácích i profesionálních spotřebičů na úpravu vzduchu.

V současnosti Trotec vyvíjí, vyrábí i prodává technologii a nástroje v oblasti klimatizace na všech úrovních, pro všechny druhy požadavků v komerčním i soukromém sektoru. Trotec zajišťuje vývojové oddělení a velkou část svých produktů vyrábí výhradně v Německu. Výrobky označené logem TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označují spotřebiče, které byly vyrobeny 100% v Německu.

Spotřebiče značky Trotec zahrnují:

 • odvlhčovače vzduchu do domova
 • zvlhčovače vzduchu do domova
 • pračky vzduchu do domova
 • mobilní klimatizace
 • ventilátory
 • přenosná topidla
 • profesionální odvlhčovače
 • profesionální zvlhčovače
 • a další

 

Na podzim roku 2016 jsme uvedli na český trh řadu spotřebičů Trotec HomeComfort, která se specializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Prodáváme řadu Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a pračky vzduchu. Nejvýraznější skupinou této kategorie jsou kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpční odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje je nízká pořizovací cena, nadprůměrný výkon, kvalitní materiály a příjemný design s jednoduchým ovládáním. Většina odvlhčovačů Trotec má užitečné vlastnosti pro sušení prádla v bytě, umožňuje odtok hadicí pro nepřetržitý provoz, nebo nabízí časovač provozu ovládaný hygrostatem. Zvlhčovače vzduchu Trotec jsou výjimečné výrobky s nevšedním spojením vlastností pračky vzduchu, čističky a zvlhčovače. Mají příjemným a originální vzhled a nabízejí velkou škálu funkcí za naprosto bezkonkurenční cenu. Druhou řadou v kategorii HomeComfort je řada ComfortTemp, která se specializuje na úpravu teploty vzduchu, tj. klimatizační zařízení, ventilátory, přenosné ohřívače. Třetí řadou je HomeComfort ComfortCtrl: měřící přístroje pro měření tlaku v pneumatikách, grilovací teploměry a pokojové teploměry.

Kromě řady HomeComfort nabízí Trotec také řadu Trotec HighPerformance - profesionální odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovní nástroje, speciální pracovní stany a nejrůznější nástroje pro měření, které můžete buď zakoupit nebo si je pronajmout. Kromě toho nabízí profesionální vysoušení zdiva, měření a optimalizaci vlhkosti, nebo klimatizace pro komerční využití i v náročných řemeslnných podmínkách. Mezi obory, pro která nacházejí řešení na míru, patří archivářství a muzea, automobilový průmysl, železniční průmysl, výrobci energie, odvětví manipulující s chemikáliemi, elektronika a polovodiče, filmová a fotografická studia, řemeslnné dílny, gastronomie, instituce a management, výroba plastů, zemědělství, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, datová centra a kabelové sítě, policejní útvary, hasiči a záchranné služby, dopravní sektor, veterinární služby aj.

Široký záběr společnosti Trotec svědčí o flexibilitě a kvalitě výrobků, které obstojně zvládnou zátěž v nejrůznějších podmínkách. Mezi jejich obchodní partnery se řadí i známé a zvučné značky jako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé další firmy.

Produkty firmy Trotec podléhají profesionálním testům a splňují normy Evropské unie.

 

Trotec - specialista na vzduchotechniku do domovů i komerčních prostor