Náhradní zvlhčovací filtr pro zvlhčovač vzduchu Trotec B 24 E a Trotec B 25 E

 
 • 1 z 5
 

Náhradní zvlhčovací filtr pro Trotec B 25 Ezvlhčuje a čistí vodu od minerálů 2v1 • voštinová struktura

Dostupnost Do 2 týdnů (dostupnost)
Cena 280,17 Kč bez DPH
339 Kč
Kód produktu 3511000440
Značka Trotec
Webová stránka značky trotecshop.cz
Kategorie Příslušenství pro zvlhčovače vzduchu
 

Náhradní filtr pro zvlhčovač Trotec b 24E a Trotec 25 E (1ks)

 • 1 ks zvlhčovací filtr s voštinovou strukturou
 • životnost cca 800 provozních hodin
 • zvlhčuje vzduch, zachytává pevné nečistoty z vodní nádrže, aby se neuvolňovaly do místnosti

 

O zvlhčovači Trotec B 24 E / 25 E

Neviditelné zvlhčování bez páry Uživatel může snadno sejmout kryt tohoto zvlhčovače vzduchu s neviditelným zvlhčováním a odhalí modrou nádržku se smáčecím filtrem.a voňavý vzduch jako u horského potoka - to nabízí tento krásný a šikovný zvlhčovač od německé společnosti Trotec. Se svým příjemným oválným tělem zapadne do vašeho interiéru lépe než jiné spotřebiče.

Přirozené prostředí i pro kojence a rekonvalescenty zajistí tichý ventilátor se 4 rychlostními chody a nočním režimem, který zcela vypíná světelné signály. Kromě toho má zvlhčovač další nadstandardní vlastnosti.

 • Neviditelné zvlhčování: žádná pára, žádná mlha, žádný povlak z vodního kamene. Zvlhčovač vzduchu má filtračí rouno s chytrou voštinovou strukturou, které odvlhčuje přirozeným odparem a nevylučuje do vzduchu tolik minerálů jako ultrazvukové a parní zvlhčovače. Rouno je suchým zipem spojeno dohromady do tunelu - to zajišťuje pročištění vody a neobyčejně rovnoměrnou distribuci vláhy po místnosti. 
 • Jednoduchá údržba: Smáčecí filtr se snadno vyjímá a umývá, i nádrž má široké, otevřené hrdlo pro snadné vyplachování a vyjímání filtru. Přístroj i filtr doporučujeme pravidelně vymývat. Smáčecí filtr ideálně vyměňte po 800 provozních hodinách za nový, pokud ale není zanesený, lze resetovat světelnou signalizaci pro výměnu filtrů a přístroj bez problémů pokračuje ve zvlhčování. Životnost filtru lze prodloužit pravidelným oplachováním vodou.

 

B25E_pohled-dovnitr-zvlhcovace-S

Jednoduché vyjmutí okruhu se smáčecím filtrem.

Zvlhčování a čištění vzduchu probíhá ve 4 fázích:

Fáze 1: Smáčecí filtr nasaje vodu a ta vzlínáním vystoupá až nahoru k vrcholku válce. Voda prochází hustým filtrem s voštinovou strukturou a je pročištěná od nečistot jako jsou usazeniny minerálů, které by se mohly uvolňovat do vzduchu.

Fáze 2: Vzduch uprostřed válce se začíná přirozeně zvlhčovat a ventilátor ho začne rozhánět po místnosti.

Fáze 3: Vlhké prostředí uvolní aroma z houbičky na esenciální olejíčky a ro se začne jemně šířit po místnosti, rozháněné ventilátorem.

Fáze 4: Místnost zaplní voňavý a hojivý vzduch optimální vlhkosti. Po dosažení nastavené vlhkosti se větrák vypíná. Zapne se opět pouze pokud vlhkost vzduchu v místnosti klesne pod požadovanou úroveň vlhkosti.

Typ zvlhčovacího filtru (?) smáčecí voštinový filtr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
4x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 3.2.2024
Vše nakonec OK. Počítal jsem s tím, že to bude stejné jako na fotce. Byla to pouze vložka do filtru. Provedl jsem výměnu a jsem spokojen.

Odvlhčovače vzduchu Trotec HomeComfort AirComfort

Nabízí široký výběr kvalitních odvlhčovačů, zvlhčovačů a domácích čističek vzduchu a dalších nástrojů z oblasti klimatu. Skupina Trotec je známá pro svá inovativní řešení s vynikajícím poměrem cena-výkon a pro rostoucí rozmanitost sortimentu.

Společnost začala v 90. letech jako půjčovna klimatizací, topení a ventilátorů. Nyní patří ke světovým lídrům s pobočkami v Německu, Nizozemsku, Rakousku, Francii a Itálii a nabídka jejich služeb se do dnešního dne rozrostla o prodej domácích i profesionálních spotřebičů na úpravu vzduchu.

V současnosti Trotec vyvíjí, vyrábí i prodává technologii a nástroje v oblasti klimatizace na všech úrovních, pro všechny druhy požadavků v komerčním i soukromém sektoru. Trotec zajišťuje vývojové oddělení a velkou část svých produktů vyrábí výhradně v Německu. Výrobky označené logem TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označují spotřebiče, které byly vyrobeny 100% v Německu.

Spotřebiče značky Trotec zahrnují:

 • odvlhčovače vzduchu do domova
 • zvlhčovače vzduchu do domova
 • pračky vzduchu do domova
 • mobilní klimatizace
 • ventilátory
 • přenosná topidla
 • profesionální odvlhčovače
 • profesionální zvlhčovače
 • a další

 

Na podzim roku 2016 jsme uvedli na český trh řadu spotřebičů Trotec HomeComfort, která se specializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Prodáváme řadu Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a pračky vzduchu. Nejvýraznější skupinou této kategorie jsou kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpční odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje je nízká pořizovací cena, nadprůměrný výkon, kvalitní materiály a příjemný design s jednoduchým ovládáním. Většina odvlhčovačů Trotec má užitečné vlastnosti pro sušení prádla v bytě, umožňuje odtok hadicí pro nepřetržitý provoz, nebo nabízí časovač provozu ovládaný hygrostatem. Zvlhčovače vzduchu Trotec jsou výjimečné výrobky s nevšedním spojením vlastností pračky vzduchu, čističky a zvlhčovače. Mají příjemným a originální vzhled a nabízejí velkou škálu funkcí za naprosto bezkonkurenční cenu. Druhou řadou v kategorii HomeComfort je řada ComfortTemp, která se specializuje na úpravu teploty vzduchu, tj. klimatizační zařízení, ventilátory, přenosné ohřívače. Třetí řadou je HomeComfort ComfortCtrl: měřící přístroje pro měření tlaku v pneumatikách, grilovací teploměry a pokojové teploměry.

Kromě řady HomeComfort nabízí Trotec také řadu Trotec HighPerformance - profesionální odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovní nástroje, speciální pracovní stany a nejrůznější nástroje pro měření, které můžete buď zakoupit nebo si je pronajmout. Kromě toho nabízí profesionální vysoušení zdiva, měření a optimalizaci vlhkosti, nebo klimatizace pro komerční využití i v náročných řemeslnných podmínkách. Mezi obory, pro která nacházejí řešení na míru, patří archivářství a muzea, automobilový průmysl, železniční průmysl, výrobci energie, odvětví manipulující s chemikáliemi, elektronika a polovodiče, filmová a fotografická studia, řemeslnné dílny, gastronomie, instituce a management, výroba plastů, zemědělství, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, datová centra a kabelové sítě, policejní útvary, hasiči a záchranné služby, dopravní sektor, veterinární služby aj.

Široký záběr společnosti Trotec svědčí o flexibilitě a kvalitě výrobků, které obstojně zvládnou zátěž v nejrůznějších podmínkách. Mezi jejich obchodní partnery se řadí i známé a zvučné značky jako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé další firmy.

Produkty firmy Trotec podléhají profesionálním testům a splňují normy Evropské unie.

 

Trotec - specialista na vzduchotechniku do domovů i komerčních prostor