Příslušenství pro stropní ventilátory

Pořiďte si stropní ventilátor, který vám v letních dnech zajistí příjemně chladné ovzduší, zatímco v zimě vám pomůže vzduch ohřát. Díky rozličným designům, materiálům a barevným provedením, je také skvělým doplňkem do vašeho interiéru.

V nabídce naleznete typy ventilátorů se světlem, ale i bez něj. Pokud se jej rozhodnete vylepšit, nebo potřebujete jen náhradní díl, jistě oceníte naši pestrou nabídku příslušenství pro stropní ventilátory. Pokud toužíte svůj stropní ventilátor doplnit o funkční příslušenství, u nás naleznete vše od svítidel, dálkových ovládání, až po prodlužovací tyče a skla.

Bohaté příslušenství ke stropním ventilátorům na jednom místě

Světelný kit představuje nástavec, který lze přidělat ke stropnímu ventilátoru. Nejen, že do svého domova získáte světlo, ale také zajímavý doplněk. Svítidlo můžete z různých tvarů, které svým stylem doplní váš interiér.

Stropní ventilátor lze pohodlně zapnout i vypnout díky dálkovému ovládání. Na výběr jsou klasická dálková ovládání do ruky, nebo můžete zvolit i variantu s úchytem na zeď. Může váš potěšit i moderní provedení. Pohodlně tak jde regulovat i rychlost ventilátoru, ale některé modely disponují i možností měnit intenzitu světla nebo teploty.

Umístili jste stropní ventilátor do místnosti s vysokými stropy? Pořiďte prodlužovací tyč, díky které se ventilátor dostane níže a vytvoří tak příjemný proud vzduchu. Vybírat můžete z různých délek i barev. Nechybí ani náhradní skla, která kryjí stropní ventilátor a dodávají mu jedinečný vzhled.

 
450
379014503790
Značky
 
Typ

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem