Noaton DF 4214H, HEPA filtr pro přístroj Noaton DF 4214 HEPA

 
  • 1 z 3
 

HEPA filtr pro odvlhčovač a čističku vzduchu Noaton DF 4214 HEPA.

Dostupnost 31.10.2024 (dostupnost)
Cena 322,31 Kč bez DPH
390 Kč    
Kód produktu 3510000300
Značka Noaton
Webová stránka značky noaton.cz
Kategorie Příslušenství pro odvlhčovače vzduchu
 

NOATON DF 4214H - čistěte vzduch pomocí HEPA filtru

Dokoupitelný HEPA filtr pro odvlhčovač vzduchu NOATON DF 4214 HEPA lze snadno nainstalovat a tím pádem zařízení začne fungovat jako odvlhčovač a čistička vzduchu 2v1. 

Tento filtr je součástí zařízení NOATON DF 4214 HEPA, avšak kvůli životnosti těchto typu filtrů, což je cca 6-24 měsíců (záleží na způsobu užívání), je potřeba tyto filtry měnit, aby byla zaručená maximální efektivita filtru.

V současné době se jedná nejnovější a nejlepší technologie v oblasti čištění vzduchu ve všech možných prostředích a dosahuje účinnosti až 99,97%. 

Je vhodný zejména v boji proti bakteriím, virům, alergenům, plísňotvorným zárodkům, pylu, prachu, roztočům a dalším typům mikroorganismů. Účinně zachycuje látky uvolňující se z nábytku, zdiva a textilu (barvy, laky, lepidlo, nátěry, chemické prostředky), které mohou být ve větším množství toxické a tak se perfektně hodí do běžné domácnosti. Mimo jiné je tento HEPA filtr účinný také proti jemnému prachu, který unikne i lidskému oku.

V domácnostech bez čističky vzduchu s HEPA filtrem může u lidí docházet k chronické únavě, náchylnosti k nachlazení, zhoršení imunity a také kvality spánku.

Jeho využití ocení zejména lidi trpící alergiemi, astmatici, kuřáci, ale i lidé se zdravotními potížemi, rodiny s malými dětmi a lidé postaršího věku.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
  • Noaton je česká značka, specializující se na přístroje, které svými účinky zvyšují kvalitu a komfort našich domácností.

    Každá domácnost je jiná a každý z nás má tak jiné podmínky k životu. Pro zdraví a duševní pohodu je ale důležité myslet hned na několik základních faktorů, které ovlivňují toto domácí prostředí. Může to být teplota, případně čistota a kvalita vzduchu. Tyto problémy jdou jednoduše řešit právě pomocí různých přístrojů. Nicméně taková zařízení můžou vyjít na desítky tisíc. Proto primárním cílem značky Noaton je poskytnout zákazníkům kvalitní a cenově dostupné přístroje, které si bude moci dovolit každý. Dbá na ideální poměr cena/výkon.

    Mimo vysoké nároky na vhodný poměr cena/výkon v Noatonu víme, že naše produkty neslouží pouze jako přístroje, které mají plnit pouze účel, ke kterému byly sestrojeny, ale také se jedná o designový prvek, který může mít velký ať už pozitivní, či negativní vliv na vzhled celé místnosti. Tomu tedy musí odpovídat i samotný design našich produktů. Proto při navrhování svých přístrojů dbáme na moderní design, který v sobě skloubí jednoduchost a nadčasovost

Gavri s.r.o. je vlastníkem ochranné známky Noaton