Noaton AL 4111, těsnění do střešních oken pro mobilní klimatizace (2x230 cm)

 
  • 1 z 9
 

Těsnění oken do střešních (vyklápěcích) oken je vhodné pro všechny mobilní klimatizace. Jak už název napovídá, je určené pro evropská okna (křídlová, vyklápěcí a sklápěcí). Maximální obvod je 460 cm (2 díly po 230 cm). Tento typ těsnění do oken můžeme použít u jakékoliv klimatizace a podobného přístroje. Je odolné proti dešti a lze jej navíc prakticky využít i jako síť proti hmyzu. Jednoduchá instalace, spolehlivost a rychlé dodání.

Návod Noaton AL 4111

Dostupnost Prodej ukončen
Cena 544,63 Kč bez DPH
659 Kč
Kód produktu 5600000930
Značka Noaton
Webová stránka značky noaton.cz
Kategorie Těsnění oken pro mobilní klimatizace
Položka byla vyprodána...
 

Těsnění do Oken pro střešní okna

Pohodlný a úsporný způsob, jak odvádět vzduch z klimatizace ven zcela bez vrtání. Tento chytrý způsob zlepšuje výkon mobilní klimatizace (těsnění totiž zabrání penetraci teplého vzduchu dovnitř a tím zvýší chladící účinky klimatizace) a navíc šetří energii (místnost se ochladí podstatně rychleji). Instalace během několika minut.

Proč využívat TĚSNĚNÍ OKEN?

Těsnění do oken pro mobilní klimatizaci se na první pohled jeví jako zbytečnost. Nicméně tady je hned několik důvodů, proč si jej koupit a používat spolu s mobilní klimatizací.

Zvýšení účinnosti mobilní klimatizace

Nasazením docílíme toho, že se nám teplý vzduch nebude vracet zpět do místnosti. Tím pádem se již jednou ochlazený vzduch nebude oteplovat a samotná teplota v místnosti tak bude stabilnější.

Snižuje spotřebu elektrické energie a prodlužuje životnost přístroje

Díky vyšší účinnosti docílíme toho, že vzduch v místnosti bude rychleji ochlazen. Rychlejší ochlazení vzduchu způsobí, že klimatizace nebude v nepřetržitém provozu. To se samozřejmě odráží na spotřebě elektrické energie, která tak může být i několikanásobně nižší.

Nižší intenzita používání klimatizace a menší teplotní výkyvy, které mají za následek časté zapínání a vypínání kompresoru, což může vést k jeho rychlejšímu opotřebení, navíc prodlužují životnost přístroje. Kompresor, který je zároveň srdcem přístroje, je jeho nejdražší částí a v případě jeho poruchy jsou následné opravy nákladné a někdy se rovnou vyplatí koupit přístroj nový.

SnadnÁ instalace a multifunkční využití

Noaton AL 4111 je možné použít pro všechny typy vyklápějících oken. Jeho instalace je opravdu velmi jednoduchá a zvládne ji každý. Nepoškozuje okenní rám, jeho údržba je snadná (lze jej normálně vyprat v pračce) a okno je po jeho instalaci možné zavřít.

Dále jistě oceníte jeho multifunkčnost. Toto těsnění je možné použít na i na jiné přístroje, než jsou mobilní klimatizace. Lze jej použít ke kterémukoliv přístroji, který potřebuje upevnit odvodní hadici ven z okna.


obvod-tesneni-oken

Maximální obvod těsnění:
460 cm (2x230 cm)

tesneni-proti-hmyzu

Zabraňuje vlétnutí hmyzu

odvodni-hadice

Pro mobilní klimatizace:

Jednohadicové

Maximální obvod 460 cm
Vhodné pro typ oken Střešní, vyklápěcí
Maximální počet hadic 1
Příslušenství (?) ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 20.5.2024
Těsnění je super, drží krásně, ale neřekla bych teda, že lze využít jako síť proti hmyzu, jelikož se zavřeným těsněním moc nevyvětráte - obzvlášť když princip těsnění je nepropustit teplý vzduch dovnitř.
  • Noaton je česká značka, specializující se na přístroje, které svými účinky zvyšují kvalitu a komfort našich domácností.

    Každá domácnost je jiná a každý z nás má tak jiné podmínky k životu. Pro zdraví a duševní pohodu je ale důležité myslet hned na několik základních faktorů, které ovlivňují toto domácí prostředí. Může to být teplota, případně čistota a kvalita vzduchu. Tyto problémy jdou jednoduše řešit právě pomocí různých přístrojů. Nicméně taková zařízení můžou vyjít na desítky tisíc. Proto primárním cílem značky Noaton je poskytnout zákazníkům kvalitní a cenově dostupné přístroje, které si bude moci dovolit každý. Dbá na ideální poměr cena/výkon.

    Mimo vysoké nároky na vhodný poměr cena/výkon v Noatonu víme, že naše produkty neslouží pouze jako přístroje, které mají plnit pouze účel, ke kterému byly sestrojeny, ale také se jedná o designový prvek, který může mít velký ať už pozitivní, či negativní vliv na vzhled celé místnosti. Tomu tedy musí odpovídat i samotný design našich produktů. Proto při navrhování svých přístrojů dbáme na moderní design, který v sobě skloubí jednoduchost a nadčasovost

Gavri s.r.o. je vlastníkem ochranné známky Noaton