Filtr do čističky vzduchu s ionizátorem Comedes Lavaero 150 (3v1: předfiltr, HEPA, uhlíkový)

 
 • 1 z 11
 

Náhradní vzduchový filtr 3v1 pro čističku vzduchu Comedes Lavaero 150. Tento vzduchový filtr obsahuje v 1 bloku odnímatelný předfiltr, HEPA filtr a uhlíkový filtr vysoké kvality. Životnost 6-9 měsíců. Pohodlná výměna i údržba.

Vše o čističkách vzduchu (články)

 

Dostupnost Do 2 týdnů (dostupnost)
Cena 809,92 Kč bez DPH
980 Kč    
Kód produktu 3511000230
Značka Comedes
Webová stránka značky comedes.cz
Kategorie Příslušenství pro čističky vzduchu
 

Tento kvalitní vzduchový filtr obsahuje netkaný předfiltr, uhlíkový filtr s granulemi a HEPA filtr v jednom bloku, který můžete pohodlně nasadit do čističky. filtr-3v1-cisticka-vzduchu-comedes-lavaero-150Filtr je určen pro čističku vzduchu Comedes Lavaero 150.

Netkaný předfiltr je připevněný suchým zipem na filtr s aktivním uhlím. Zachytává největší nečistoty, které by jinak zkrátily životnost hlavních filtrů. Uhlíkový filtr pohlcuje prach, pachy a neutralizuje některé plynné látky. Je pevně spojen do jednoho bloku s HEPA filtrem. Vzduch tak prochází HEPA filtrem (nejcennějším filtrem v této trojici) až jako poslední a tím zajišťuje, že HEPA filtr zachycuje opravdu jen ty nejjemnější částice.

Specifikace filtru pro Lavaero 150

 • Předfiltr: dá se očistit vysavačem
 • Uhlík: granule
 • HEPA filtr: účinnost až 99,97%
 • Životnost HEPA a uhlíkového filtru: 6-9 měsíců (záleží na provozu a znečištění vzduchu). 
 • Životnost předfiltru: teoreticky neomezená, kvůli zanesení prachem je lepší ho měnit zároveň s ostatními filtry.
 • Údržba předfiltru: 1x měsíčně vysavačem, nebo podle potřeby. Údržbou prodloužíte životnost filtrů a zlepšíte sací výkon čističky.

 

Prohlášení společnosti Comedes: tímto společnost Comedes GmbH, Haupstraβe 9, 94405 Landau a.d. Isar, Německo prohlašuje, že bude vyrábět náhradní filtry pro čističku vzduchu s ionizátorem Comedes Lavaero 240 po dobu 7 let od ukončení výroby produktu. 
Nasazování vzduchového filtru

Umístění filtru pro Lavaero 150

lavaero-150

ČističkA vzduchu Comedes Lavaero 150

Čistička vzduchu Comedes Lavaero 150 je příjemně malá a lheká čistička vzduchu do bytu. Je vybavená ionizátorem, který lze podle potřeby vypnout a zapnout nezávisle na provozu čištění hlavními filtry. Výkonný ventilátor zvládne prosát vzduch přes filtry dva a půl krát za hodinu. UV lampa pomáhá sterilizovat vnitřní části čističky.

Čističky vzduchu a zvlhčovače pomáhají zlepšit ovzduší v místnosti. Čističky vzduchu značky Comedes mají širokou škálu využití: jako čističky vzduchu do bytu (LR 50, LR 130, LR 200, LR 700, Lavaero 150, Lavaero 240); čističky vzduchu do restaurace (LR 700); čističky vzduchu pro alergiky, nebo jako čističky vzduchu do kanceláří, recepcí, úřadů a čekáren. Společnost Comedes provádí u čističek vzduchu neustále testy u různých nezávislých organizací. Od těchto společností mají čističky vzduchu a zvlhčovače značky Comedes dobré recenze.

Typ filtr
Typ filtru HEPA + aktivní uhlík + předfiltr 3v1
Typ filtru (?) předfiltr, HEPA filtr, uhlíkový filtr
Uhlík granule
Životnost filtru 6-9 měsíců
Údržba filtru 1x měsíčně vysavačem
Výrobce Comedes
Druh čističky vzduchu
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
VT Avatar autora Filtr do čističky vzduchu s ionizátorem Comedes Lavaero 150 12.12.2020 14:00
Dobrý den,chtěl bych si objednat filtr do čističky vzduchu s ionizátorem Comedes Lavaero 150 ,nikde jsem nenašel rozměry filtru. Děkuji za odpověď.
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Comedes je náš důvěryhodný partner, jehož výrobky prodáváme už několik let. Byl s námi při zrodu firmy a dodnes se na něj můžeme spolehnout. Jejich produkty si zakládají na nadstandardní kvalitě a výkonnosti - ostatně je to německá firma s dlouholetou tradicí, která ví dobře, co zákazníka uspokojí nejvíc.

Po mnoho let působil Comedes jako expert v oblasti klimatizací. V současné době se specializuje na kvalitní čističky vzduchu, zvlhčovače a odvlhčovače pro běžné lidi a snaží se zvýšit kvalitu ovzduší v domovech.

Jejich výrobky mají velkou škálu využití – do bytu, do restaurací, kanceláří apod. Velkou výhodou je nejen jejich účelnost, ale i příjemný design. Výkonem pokrývají potřeby malých, středních i nadprůměrně velkých místností, a proto si z jejich nabídky vybere opravdu každý.

U čističek vzduchu Comedes počítejte s vysoce efektivními filtry, které jsou schopné eliminovat naprostou většinu nežádoucích látek v ovzduší. I ve zvlhčovačích a odvlhčovačích vzduchu zn. Comedes jsou použity nejmodernější technologie a kvalitní materiály, které jsou základem jejich vysoké životnosti.

Všechny přístroje firmy Comedes jsou především snadno ovladatelné, ale také natolik výkonné, aby dokonale splňovaly nejrůznější nároky a potřeby zákazníka.

Aby vám firma Comedes zaručila kvalitu svých výrobků, provádí u svých produktů neustále testy u nezávislých organizací. Přirozeně také všechny přístroje Comedes splňují evropské i české směrnice pro elektronické přístroje.

Typy vyráběných produktů:

 1. Čističky vzduchu
 2. Odvlhčovače vzduchu
 3. Zvlhčovače vzduchu
 4. Mobilní klimatizace

 

Comedes - čističky vzduchu, odvlhčovače vzduchu, mobilní klimatizace

Výhradním distributorem značky Comedes v ČR a na Slovensku je Gavri s.r.o.