Trotec TTK 30 S, odvlhčovač vzduchu Sušička prádla

48 hodnocení
 
Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 6
 

Úzký odvlhčovač vzduchu pro vlhkost až 100% • Odvlhčovací výkon 12l/24hod • Nádrž 1,6l • Velikost místnosti do 22m² • Vzduchový průtok 100m³/h • Spotřeba <210W • Hlučnost 40dB • Hmotnost 9,1kg • Provozní teplota 5-35°C • Provozní vlhkost 49-100% RV Předfiltr • Odtok hadicí • Aut. odmrazování • Aut. vypnutí při plné nádržce • Držadlo • Podpora sušení prádla.

pdf-ikonaNávod Trotec TTK 30 S • Srovnání domácích sušiček vzduchu (tabulka)

Dostupnost Prodej ukončen
Cena 3 297,52 Kč bez DPH
3 990 Kč
Kód produktu 3512000080
Značka Trotec
Webová stránka značky trotecshop.cz
Kategorie Domácí odvlhčovač vzduchu
Záruka 2 roky
 

Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 30 S

Tento odvlhčovač vzduchu do bytu je vhodný i pro velmi vlhké prostory. Má úsporné tvary, které maximalizují jeho skladnost. Více podrobností

Parametry odvlhčovače:

Odvlhčovací výkon odvlhčovač vzduchu ttk-30 S trotec

Odvlhčovací výkon:
12 l / 24 hod (32°C/80% r.v.)
10 l / 24 hod (30°C/80% r.v.)
Technologie: kompresor

Vzduchový průtok odvlhčovač vzduchu ttk-30 S trotec

Vzduchový průtok:
100 m3/hod
(maximální výkon)

Orientační velikost místnosti odvlhčovač vzduchu ttk-30 S trotec

Orientační velikost místnosti:
dle výrobce: do 15 m2
dle testu Gavri: do 22 m2

Maximální příkon odvlhčovač vzduchu ttk-30 S trotec

Maximální příkon:
210 W

Hlučnost odvlhčovač vzduchu ttk-30 S trotec

Hlučnost:
maximálně 40 dB

Provozní podmínky odvlhčovač vzduchu ttk-30 S trotec

Provozní podmínky:
teplota vzduchu: 5°- 35°C
vlhkost vzduchu: 49% - 100%

Časovač odvlhčovač vzduchu ttk-30 S trotec

Časovač:
není

Objem nádrže odvlhčovač vzduchu ttk-30 S trotec

Objem nádrže:
1,6 l

Odtok hadicí pro nepřetržitý provoz odvlhčovač vzduchu ttk-30 S trotec

Odtok hadicí pro nepřetržitý provoz:
ano

Funkce sušení prádla odvlhčovač vzduchu ttk-30 S trotec

Funkce sušení prádla :
ano

Filtry pro čištění vzduchu odvlhčovač vzduchu ttk-30 S trotec

Filtry pro čištění vzduchu:
předfiltr proti prachu, pylu apod.

Funkce navíc odvlhčovač vzduchu ttk-30 S trotec

Funkce navíc:
Aut. odmrazování
Aut. vypnutí při plné nádržce

Automatické udržování vlhkosti odvlhčovač vzduchu ttk-30 S trotec

Automatické udržování vlhkosti:
ne
dokupte hygrostat do zásuvky Trotec BH30

Transport odvlhčovač vzduchu ttk-30 S trotec

Transport:
plně mobilní
držadlo pro snadné přenášení
pogumované nožky

Hmotnost odvlhčovač vzduchu ttk-30 S trotec

Hmotnost:
9,1 kg

Rozměry odvlhčovač vzduchu ttk-30 S trotec

Rozměry:
51 x 16 x 32 cm

Délka kabelu odvlhčovač vzduchu ttk-30 S trotec

Délka přívodního kabelu:
1,8 m


Odvlhčovač vzduchu pomáhá v boji proti plísním.

Odvlhčovače vzduchu snižují relativní vlhkost vzduchu na optimálních 40% - 60%. Pokud je vlhkost v bytě vyšší než 60%, vznikají ideální podmínky pro množení plísní a dalších silných alergenů, roztočů. Snížením relativní vlhkosti vzduchu se zvýší schopnost vzduchu absorbovat vlhkost obsaženou v pevných materiálech, čímž se zabrání vzniku plísňového ložiska ve zdech aj. Sušičky vzduchu jsou proto velmi vhodné k tomu, abyste množení plísní předešli, popřípadě se jich po mnohaletém boji s nimi úspěšně zbavili.

Domácí odvlhčovače vzduchu pomáhají lidem se zdravotními potížemi dýchacích cest - astmatikům, alergikům, starším osobám i rodinám s dětmi. Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 30 S je vhodný k vysoušení vlhkého zdiva v bytě při vysoké vlhkosti, do sklepů, šaten, do koupelen, ložnic, prádelen, sportovních a wellness center, do kanceláří apod.

Vysoušeč vlhkosti vzduchu Trotec TTK 30 SSušíte v bytě mokré prádlo? Schnoucí oblečení uvolňuje do vzduchu vlhkost, a tak rychle zvyšuje šance na poškození zdiva, vybavení místnosti, umocňuje množení roztočů (silný alergen) a plísní (silný alergen), které mohou nevratně poškodit strukturu domu. Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 30 S má ručně nastavitelnou klapku, která nasměruje proud vzduchu na sušák s prádlem a tímto umělým vánkem šetrně suší prádlo. Zároveň snižuje relativní vlhkost v místnosti a zabraňuje zadržování vlhka ve stěnách. Doporučujeme pro sušení prádla nastavit maximální výkon.

Jak správně odvlhčovat

Pro dosažení nejlepšího účinku by měla být sušička vzduchu v provozu v uzavřené místnosti, aby vzduch cirkulující dveřmi (oknem, klimatizací) nepřinášel novou vzdušnou vlhkost. Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 30 S by měl být umístěn na rovném tvrdém povrchu co nejdále od nábytku (alespoň 30-20-20-10 cm, viz také návod), který by mu mohl clonit. Neumisťujte odvlhčovač na mokré povrchy a zamezte přímému kontaktu s vodou, jedná se o elektrický přístroj.

Povolená provozní vlhkost pro Trotec TTK 30 S je mezi 49% a 100% relativní vlhkosti okolního prostředí. Přístroj funguje při okolních teplotách 5°C - 35°C. Z fyzikálních příčin s Trotec TTK 30 S nelze odvlhčovat při teplotách nižších než 5°C a také odvlhčovací výkon se mění v závislosti na teplotě a relativní vlhkosti vzduchu v místnosti, kde je přístroj instalován. Přístroj není vhodný pro udržování vlhkosti vzduchu na příliš nízké úrovni (pod 50%).

Výrobcem uváděný odvlhčovací výkon pro Trotec TTK 30 S při 30°C a 80% RV je 10l/denně. Při běžných pokojových teplotách v našich podmínkách (20°C, 80% RV) odvlhčovací výkon kompresorových odvlhčovačů klesá přibližně o 50%. Tento pokles je zapříčiněn fyzikálními zákony a očekávejte ho u všech kompresorových odvlhčovačů na trhu. Maximální odvlhčovací výkon Trotec TTK 30 S je 12l/24h.

Princip odvlhčování kompresorovým odvlhčovačem

Odvlhčovač vzduchu TTK 30 S zajišťuje automatické odvlhčení vzduchu na principu kondenzace vodní páry. Odvlhčování probíhá ve 3 fázích:

Fáze 1: ventilátor nasává vlhký vzduch v místnosti přes přívodní vzduchový otvor se vzduchovým filtrem, postupuje dále přes výparník a přes kondenzátor.

Fáze 2: na chladném výparníku se vzduch ochladí pod rosný bod. Vodní pára obsažená ve vzduchu se sráží na lamelách výparníku a stéká do nádržky na vodu.

Fáze 3: na kondenzátoru se vysušený a ochlazený vzduch opět ohřeje a je vyfouknut zpět do místnosti. V důsledku toho, že vzduch stále cirkuluje přístrojem, se sníží relativní vlhkost v místnosti, kde je vysoušeč umístěn.

Sušička vzduchu pomáhá v těchto případech:

 • tvorba plísní
 • sušení prádla v bytě
 • prevence poškození budovy
 • orosená, namrzající okna
 • špatné nebo žádné odvětrávání
 • vysoká koncentrace vodní páry
 • příliš velké teplotní rozdíly v místnosti zaviňují vlhké zdivo, podlahy
 • vlhko ohrožuje elektrické přístroje, dřevo, papír, apod.
 • zadržování vlhkosti v textiliích a matracích
 • přemnožení roztočů (alergen)
 • pomáhá urychlit nápravu krizových situací (prasklé potrubí, vytopený byt)
 • regulace vzdušné vlhkosti napomáhá tělesné termoregulaci
 • pokroucení parket a plovoucích podlah
 • odlupující se omítka
 • vydýchaný vzduch v kombinaci s potem

 

Výhody odvlhčovače vzduchu Trotec TTK 30 S:

 1. Výkonný kompresor odvlhčí až 100% vlhký vzduch. Obsluhuje se s pomocí otočného kolečka pro přednastavení požadované vlhkosti vzduchu (7 stupňů + nepřetržitý provoz). Přístroj po zapnutí odvlhčuje do dosáhnutí požadované relativní vlhkosti, nebo do naplnění nádrže, nebo do vypnutí uživatelem.
 2. Pro většinu běžných místností. Vhodný pro místnosti do 37m3. Hodí se do běžných pokojů v bytě i v domě, a také do komor, spíží, prádelen, předsíní, koupelen, sklepů, garáží apod. Bez problémů odvlhčí vlhké zdivo díky vzdušnému průtoku 100m3/h, který běžně naleznete u odvlhčovačů pro výrazně větší místnosti.
 3. Umožňuje nepřetržitý provoz. Odvlhčovač lze nastavit pro automatickou regulaci vlhkosti, nebo na nepřetržitý provoz. Nádrž o objemu 1,6 l umožňuje připevnění hadice pro kontinuální odtok vody během provozu.
 4. Podporuje sušení prádla v bytě. Odvlhčovač Trotec TTK 30 S umožní předejít zvýšené koncentraci vlhkosti z mokrého prádla. Ručně nastavitelná lamela nasměruje vyfukovaný vzduch až do úhlu cca 80° a vytvoří umělý vánek. Pokud lamelu nasměrujete na sušák s prádlem, vysoušeč bude vyfukovat odvlhčený vzduch směrem na mokré prádlo. Odvlhčený vzduch má zvýšenou schopnost absorpce vlhkosti a měl by urychlit schnutí. Zároveň odvlhčovač neustále odvlhčuje okolní vzduch a zabraňuje zvýšení relativní vlhkosti v místnosti. Ideální pro sušení prádla v zimních měsících.
 5. Podporuje cirkulaci vzduchu. Odvlhčovač rozpohybuje vzduch díky ventilátoru, který má za úkol nasávat vzduch přes výparník. Ventilátor umožňuje nastavení na rychlou nebo pomalou rychlost.
 6. Skladnější než běžný odvlhčovač. TTK 30 S má příjemných 32 x 16 x 51 cm (H x Š x V) a váží 9,1 kg. Tvarem připomíná stolní počítač a je proto velmi skladný. Držadlo zpříjemní manipulaci s přístrojem.
 7. Úsporný chod. Maximální spotřeba energie odvlhčovače Trotec TTK 30 S je 210W při maximálním odvlhčovacím výkonu 12l/24hod.
 8. Automaticky odmrazuje. Je-li pokojová teplota nižší než 15°C, výparník zamrzne. Přístroj v takovém případě každých 30 minut přeruší odvlhčování a začne automaticky odmrazovat led z výparníku. Odmrazování trvá cca 5 minut, poté naváže v provozu. Automatické odmrazování se dá přerušit (viz návod).
 9. Vzduchový předfiltr. Omyvatelný předfiltr zachycuje hrubé nečistoty, které by jinak pronikly do přístroje a zkrátily jeho životnost.

 

Jaké technologie TTK 30 S využívá?

Jak probíhá odvlhčování kompresorem?

TTK 30 S je kompresorový odvlhčovač. Odvlhčuje kondenzací. Maximálního výkonu dosáhne při pokojové teplotě 30°C a 80% RV (relativní vlhkosti), kdy je schopný ze vzduchu získat až 10 litrů za 24 hodin. Při pokojových teplotách 20°C se výkon sníží přibližně o polovinu. TTK 30 S má automatickou funkci odmrazování kondenzátoru. Nahoru

Odvlhčování zabírá proti plísním a mikroorganismům

Kde chemické postřiky a úklid jsou pouze dočasným řešením, tam trvale pomůže odvlhčovač vzduchu. Plíseň na zdi se už nikdy nevrátí.

Snížení relativní vlhkosti vzduchu zvyšuje schopnost vzduchu absorbovat vlhkost z materiálů a tak postupně vysouší celou místnost.

Pohodlná automatická regulace vlhkosti udrží váš pokoj dostatečně suchým, ale nepřesuší ho.

Pro dokonalé odstranění plísní doporučujeme odvlhčovač s čističkou vzduchu 2v1 Trotec TTK 110 HEPA, který díky profesionálnímu HEPA filtru odstraní ze vzduchu plísňové spóry a nedá jim šanci znovu zapustit kořeny.

Nahoru

Funkce sušení prádla v bytě

Podporuje sušení prádla v bytě. Odvlhčovač Trotec TTK 30 S umožní předejít zvýšené koncentraci vlhkosti z mokrého prádla. Manuálně nastavitelná lamela nasměruje vyfukovaný vzduch až do úhlu cca 80° a vytvoří umělý vánek. Pokud lamelu nasměrujete na sušák s prádlem, vysoušeč bude vyfukovat odvlhčený vzduch směrem na mokré prádlo. Odvlhčený vzduch má zvýšenou schopnost absorpce vlhkosti a měl by urychlit schnutí. Zároveň odvlhčovač neustále odvlhčuje okolní vzduch a zabraňuje zvýšení relativní vlhkosti v místnosti. Ideální pro sušení prádla v zimních měsících. Nahoru

Výhody a nevýhody kompresorového odvlhčovače

Výhody: Je úspornější. Kompresorový odvlhčovač spotřebuje o 25-60% méně energie než adsorpční odvlhčovač.

Nevýhody: Jeho účinnost se snižuje s klesající teplotou vzduchu, min. teplota je 5°C. Nahoru

Doprava zdarma

U objednávek na Gavri.cz nad 1000,- Kč garantujeme dopravu zdarma. Při koupi tohoto produktu neplatíte za dopravu vůbec nic. Nahoru

Podobné produkty

 • Domácí vysoušeč vlhkosti vzduchu Comedes Demecto 10 + Dárek zdarma Doprava zdarma Kód: 3512000133
  Comedes Demecto 10, odvlhčovač vzduchu
  Skladem (2) Záruka: 2 roky
  Tichý odvlhčovač do bytu • Auto. udržování vlhkosti (Hygrostat) • Odvlhčovací výkon 10l/24h • Příkon 250 W • Velikost místnosti do 22 m² • Nádrž na vodu 2,1l • Hlučnost <40 dB • Hmotnost 11,1 kg •...

  3 710,74 Kč bez DPH 4 490 Kč
 • Domácí odvlhčovač vzduchu 30 E + Dárek zdarma Doprava zdarma Kód: 3512000060
  Trotec TTK 30 E, odvlhčovač vzduchu Sušička prádla
  Skladem (> 10) Záruka: 2 roky
  Výhodný odvlhčovač vzduchu • Auto. udržování vlhkosti (Hygrostat) • Odvlhčovací výkon 12l/24hod • Nádrž 2,2l • Velikost místnosti do 25m² • Vzduchový průtok 120m³/h • Spotřeba <245W • Hlučnost 45dB •...

  2 950,41 Kč bez DPH 3 570 Kč
 • Odvlhčovač a čistička vzduchu CA 703, ionizátor + Dárek zdarma Doprava zdarma Kód: 3512000020
  Clean Air Optima CA-703, odvlhčovač a čistička vzduchu
  Do 2 týdnů (dostupnost) Záruka: 2 roky
  Kombinace odvlhčovače a čističky vzduchu do bytu. Odvlhčovací výkon 0,65 l/24h • nádrž 1,8l • místnosti do 20 m² • příkon 65W  • hlučnost <25dB • hmotnost 2,4kg • vzduchový výkon 65m³/h • provozní...

  2 662,81 Kč bez DPH 3 222 Kč
 • Externí čerpadlo Trotec Externí pumpa na kondenzát Novinka + Dárek zdarma Doprava zdarma Kód: 3512020100
  Externí čerpadlo Trotec Externí pumpa na kondenzát
  Skladem (1) Záruka: 2 roky
  Externí čerpadlo na kondenzát • Při převýšení 3 m přečerpá 90 l /h hod • Průměr pro vstupní hadici ≤25 mm • Průměr výstupní hadice = 5 mm • Výstupní hadice je součástí balení • Vyrobeno v Německu.  Návod v...

  2 057,85 Kč bez DPH 2 490 Kč
 • Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 26 E + Dárek zdarma Doprava zdarma Kód: 3512000057
  Trotec TTK 26 E, odvlhčovač vzduchu
  Skladem (> 10) Záruka: 2 roky
  Výhodný odvlhčovač vzduchu: Non-stop odvlhčování • Odvlhčovací výkon 10l/24hod • Nádrž 1,8l • Velikost místnosti do 15m² • Vzduchový průtok 80m³/h • Spotřeba <240W • Hlučnost 42dB • Hmotnost 9,5kg •...

  3 132,23 Kč bez DPH 3 790 Kč
 • Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 28 E + Dárek zdarma Doprava zdarma Kód: 3512000058
  Trotec TTK 28 E, odvlhčovač vzduchu
  Skladem (> 10) Záruka: 2 roky
  Výhodný odvlhčovač vzduchu • Auto. udržování vlhkosti (Hygrostat) • Odvlhčovací výkon 10l/24hod • Nádrž 2l • Velikost místnosti do 15m² • Vzduchový průtok 100m³/h • Spotřeba <330W • Hlučnost 44dB •...

  2 719,01 Kč bez DPH 3 290 Kč
 • Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 32 E + Dárek zdarma Doprava zdarma Kód: 3512000062
  Trotec TTK 32 E, odvlhčovač vzduchu
  21.04.2021 (dostupnost) Záruka: 2 roky
  Výhodný odvlhčovač vzduchu • Auto. udržování vlhkosti (Hygrostat) • Odvlhčovací výkon 12l/24hod • Nádrž 2,1l • Velikost místnosti do 15m² • Vzduchový průtok 118m³/h • Spotřeba <350W • Hlučnost 46dB •...

  2 801,65 Kč bez DPH 3 390 Kč
 • b34ab6ead609acbc3c071ce1c06d9436 1000x1000 + Dárek zdarma Doprava zdarma Kód: 3512000041
  Trotec TTR 57 E, adsorpční odvlhčovač vzduchu
  15.03.2021 (dostupnost) Záruka: 2 roky
  Adsorpční odvlhčovač vzduchu • Auto. udržování vlhkosti (Hygrostat) • Odvlhčovací výkon 9l/24hod • Nádrž 5l • Velikost místnosti dle výrobce do 20m² • Vzduchový průtok 185m³/h • Spotřeba <730W •...

  4 702,48 Kč bez DPH 5 690 Kč
Automatická regulace vlhkosti vzduchu ne
Časovač ne
Funkce navíc k odvlhčování nemá
Funkce sušení prádla ano
Ionizátor ne
Objem nádržky 1,6 l
Odvlhčovací výkon (v l/24h) 12
Technologie odvlhčování Kompresor - funguje při 5°C-35°C
Orientační velikost místnosti (strop 2,5 m) (?) 22 m²
Odtok hadicí ano
Odvlhčovač vzduchu Domácí odvlhčovač vzduchu
Provozní vlhkost 49% - 100% RV
Odvlhčovací výkon (32°C, 80% RV) (?) 12 l
Odvlhčovací výkon (30°C, 80% RV) (?) 10 l
vzduchový průtok 100 m3/h
Velikost místnosti doporučovaná výrobcem do 15 m2
Orientační velikost místnosti dle testu Gavri.cz do 22 m2
Doporučený prostor 37 m3
Objem kondenzační nádrže 1,6 l
Povolená provozní teplota 5° - 35°C
Povolená provozní RV (?) 49% - 100%
Příkon (?) 210 W
Hlučnost 40 dB
Hmotnost 9,1 kg
Rozměry (VxŠxH) 51 x 16 x 32 cm
Délka přívodního kabelu 1,8 m
Doporučená velikost hadice (průměr) 15 mm
Časovač ne
auto. vypnutí při plné nádržce ano
Elektronické automatické rozmrazování ano
Počet rychlostí ventilátoru 2
Světelný ukazatel vlhkosti vzduchu ne
Barva šedo-bílá
dálkové ovládání ne
Dětská pojistka ne
Napětí 220-240 V/50 Hz
Typ odvlhčovače Kompresorový
Technologie odvlhčování Kondenzace vodní páry
Rychlost odvlhčení (?) 0,5 l/hod
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MZ Avatar autora 17.4.2019 12:06
Naprostá spokojenost, po pár dnech byl poznat rozdíl ve vlhkosti naší koupelny. Jen za první noc plná nádržka, ukázala co tento výrobek dokáže. Mohu jen doporučit!!
Odpovědět
JN Avatar autora Trotec TTK 30 S 21.7.2018 12:38
S výrobkem jsem vcelku spokojená, odvlhčuji postupně sklepy, koupelnu a v bytě dokáže udržet ideální vlhkost. Nevýhodou pro někoho může být, že je trochu hlučnější, asi jako odsavač par. Za mě doporučuji.
Odpovědět
JP Avatar autora Trotec TTK 30 S 8.2.2018 08:03
naprostá spokojenost, každý den vyléváme 3/4 nádržky vody, bydlíme ve starém panelovém domě a měli jsme vlhké zdi. doporučuji
Odpovědět

Gavri s.r.o. je autorizovaným distributorem značky TROTEC v České republice a na Slovensku (Certifikát)

Odvlhčovače vzduchu Trotec HomeComfort AirComfort

Nabízí široký výběr kvalitních odvlhčovačů, zvlhčovačů a domácích čističek vzduchu a dalších nástrojů z oblasti klimatu. Skupina Trotec je známá pro svá inovativní řešení s vynikajícím poměrem cena-výkon a pro rostoucí rozmanitost sortimentu.

Společnost začala v 90. letech jako půjčovna klimatizací, topení a ventilátorů. Nyní patří ke světovým lídrům s pobočkami v Německu, Nizozemsku, Rakousku, Francii a Itálii a nabídka jejich služeb se do dnešního dne rozrostla o prodej domácích i profesionálních spotřebičů na úpravu vzduchu.

V současnosti Trotec vyvíjí, vyrábí i prodává technologii a nástroje v oblasti klimatizace na všech úrovních, pro všechny druhy požadavků v komerčním i soukromém sektoru. Trotec zajišťuje vývojové oddělení a velkou část svých produktů vyrábí výhradně v Německu. Výrobky označené logem TROTEC - 100% MADE IN GERMANY označují spotřebiče, které byly vyrobeny 100% v Německu.

Spotřebiče značky Trotec zahrnují:

 • odvlhčovače vzduchu do domova
 • zvlhčovače vzduchu do domova
 • pračky vzduchu do domova
 • mobilní klimatizace
 • ventilátory
 • přenosná topidla
 • profesionální odvlhčovače
 • profesionální zvlhčovače
 • a další

 

Na podzim roku 2016 jsme uvedli na český trh řadu spotřebičů Trotec HomeComfort, která se specializuje na vzduchotechniku do domácnosti. Prodáváme řadu Trotec HomeComfort ComfortAir: odvlhčovače, zvlhčovače a pračky vzduchu. Nejvýraznější skupinou této kategorie jsou kompresorové odvlhčovače vzduchu Trotec TTK a adsorpční odvlhčovače vzduchu Trotec TTR. Charakterizuje je nízká pořizovací cena, nadprůměrný výkon, kvalitní materiály a příjemný design s jednoduchým ovládáním. Většina odvlhčovačů Trotec má užitečné vlastnosti pro sušení prádla v bytě, umožňuje odtok hadicí pro nepřetržitý provoz, nebo nabízí časovač provozu ovládaný hygrostatem. Zvlhčovače vzduchu Trotec jsou výjimečné výrobky s nevšedním spojením vlastností pračky vzduchu, čističky a zvlhčovače. Mají příjemným a originální vzhled a nabízejí velkou škálu funkcí za naprosto bezkonkurenční cenu. Druhou řadou v kategorii HomeComfort je řada ComfortTemp, která se specializuje na úpravu teploty vzduchu, tj. klimatizační zařízení, ventilátory, přenosné ohřívače. Třetí řadou je HomeComfort ComfortCtrl: měřící přístroje pro měření tlaku v pneumatikách, grilovací teploměry a pokojové teploměry.

Kromě řady HomeComfort nabízí Trotec také řadu Trotec HighPerformance - profesionální odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu, elektrické pracovní nástroje, speciální pracovní stany a nejrůznější nástroje pro měření, které můžete buď zakoupit nebo si je pronajmout. Kromě toho nabízí profesionální vysoušení zdiva, měření a optimalizaci vlhkosti, nebo klimatizace pro komerční využití i v náročných řemeslnných podmínkách. Mezi obory, pro která nacházejí řešení na míru, patří archivářství a muzea, automobilový průmysl, železniční průmysl, výrobci energie, odvětví manipulující s chemikáliemi, elektronika a polovodiče, filmová a fotografická studia, řemeslnné dílny, gastronomie, instituce a management, výroba plastů, zemědělství, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, datová centra a kabelové sítě, policejní útvary, hasiči a záchranné služby, dopravní sektor, veterinární služby aj.

Široký záběr společnosti Trotec svědčí o flexibilitě a kvalitě výrobků, které obstojně zvládnou zátěž v nejrůznějších podmínkách. Mezi jejich obchodní partnery se řadí i známé a zvučné značky jako je Ford, Siemens, Adidas, Viessman, Tchibo, Toyota, Haribo, Vaillant, Ytong, Maoam, Daimler a mnohé další firmy.

Produkty firmy Trotec podléhají profesionálním testům a splňují normy Evropské unie.

 

Trotec - specialista na vzduchotechniku do domovů i komerčních prostor

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.